Искам да кажа ... (73)

  • 77 402
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Елит,
Още дълги години семейно щастие. 20 годишнина е порцелан или платина.  bouquet

Екс,
Да ти е живо и здраво детето,  успехи в живота и колбите му желая.  bouquet

Полицаите, хммм преди години,  когато моят мъж се чувстваше все още турист в България,  ни бяха спрели до Севлиево.  Били сме карали със 72км, а ние почти спряхме заради един москвич който завиваше.  Карахме малка Феста 1.2 с 3 ма възрастни в колата по нагорнище как се дигат 72км???  ММ си помисли, че се шегуват,  а те искаха да налагат глоби, черни печати в паспорти и прочие. Аз не съм от тези, които се сещат  или по-точно  обичат да дават и бях готова и до районното да стигна. При което моята приятелка казва "Чакай ще се обадя на чичо ми Г-н едисикойси да го питам какви да ни правата. Онези като чуха фамилията и разбраха за кой става въпрос се усмихнаха,  изпратиха даже с указания къде е по добър пътят. ММ и досега е Горд че го били спрели Бг полицаи.  Mr. Green
Оказа се че чичото на приятелката ми е добре признато лице в Полицията. Връзкарки,  но не платих.   Stop
И в Етъра му казахме да мълчи за да не плащаме x 5 за чужденец. Изобщо паметно пътуване.
 Peace

# 46
  • Мнения: 218
Обичам това време: навън да вали, а аз да съм в къщи на топличко, от кухнята да се носят вкусни аромати, аз да си се излежавам и да чувам дъжда в прозорците.

# 47
  • Мнения: 5 383
Повечето полицаи имат странични, стабилни доходи и идват на работа заради стажа. В полицията съм работила, от там знам. Единият толкова го мързеше да пише актове, че ходеше да вдига скандали на паспортна ако му изпратят работа. Tired
Има много кадърни и упорити момчета, но бумащината буквално те смазва, изискванията са безумни, а условията в които се работи - кошмарни.

Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 21:52 от Лятo

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Честит рожденик на Екскуизит!   Честита годишнина на ЕлиТ и половинка! bouquet

Доволно се разходих днес, видях се с приятелки,пак завлякох едно-друго от магазините и разбира се за финал-Хепи вечеря  Crazy.Моето дете трябва да получи абонамент там  Mr. Green

Полицаите рядко ме спират, глобявали са ме веднъж само, за превишена скорост  Whistling.Пу-пу,разминава ми се. Но и аз съм изрядна обикновено-колан, хендсфри,фарове.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 6 360
 Laughing Сетих се за първия ми самостоятелен път, като шофьор-от междуградска отбивка ще тръгвам. Глася половин час огледала и седалки и аха да тръгна, пред мен спира полицейска кола.  Joy Запритесних се тогава, че ще потегля под техния взор. Това се случи между Албена и Балчик.
Съвсем скоро ни спряха за рутинна проверка в полунощ. След проверката на документи, попитаха моя мъж как е с алкохола по това време.  JoyЯсно е, че не беше пил, но отговорът" не употребявам алкохол" ги задоволи. Ами ако беше пил? Не го провериха.

# 50
  • Мнения: 5 383
Последно ме спираха през 2014 година, връщаме се от Гърция през Илинден. Малко преди да ме спрат реших аз да карам, че завоите много зле ми се отразиха. След месец установихме, че книжката на ММ е била изтекла по онова време. Късмет някакъв, че се сменихме и че в Гърция не са ни спирали.

# 51
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Да се запиша и аз.

Ох, виждаме и чуваме една линейка на пътя и дъщеря ми - О, линейница! Laughing Вчера пък искаше да ѝ направя фрешек, вместо фреш. Laughing Има още няколко такива думички, ще ми е мъчно като започне да говори съвсем правилно.

# 52
  • Мнения: 14 371
Честит рожденик на Екскуизит!   Честита годишнина на ЕлиТ!

Хубав ден имахме, обиколихме мебелните магазини. Харесахме диван, сега остава да измислим какво да правим стария. Годен е, ама е много неудобен. Никой няма нужда покрай нас. Къде се изхвърлят мебели  newsm78
Видях се с дружките, поклюкарихме и сега ще се отдавам на книгата.

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дай го в някой клуб или детска градина или читалище. Сигурно ще му се зарадват.

# 54
  • Мнения: 14 371
Добра идея, ще разпитам  Peace

# 55
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Или го продай в Продавалника, ако ти се занимава де.

# 56
  • Мнения: 10 874
Във Фейсбук има и разни групи за подаряване, все някой ще има нужда, но пак си е занимавка.

# 57
  • Мнения: 12 473
Много благодаря на всички за поздравленията!

Относно полицаите защо ме пуснаха - предполагам, заради неподравената ми искреност когато чистосърдечно им казах, че съм виновна и защо. И не беше кой знае какво нарушение.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Пусни една обява в Продавалника, че го подаряваш или го пусни на една символична цена от 20-30 лв. Ще се изтрепят да го искат, че даже ще дойдат до вас и ще си го изнесат сами. Аз така направих със старата ми спалня, честно, бях много учудена от резултата.

# 59
  • Мнения: 12 473
Пусни една обява в Продавалника, че го подаряваш или го пусни на една символична цена от 20-30 лв. Ще се изтрепят да го искат, че даже ще дойдат до вас и ще си го изнесат сами. Аз така направих със старата ми спалня, честно, бях много учудена от резултата.

Супер идея!

Не се бях сетила -а имам почти нова детско легло и бюро ( на два етажа) от Икеа -и се чудя как да се отърва от него.

Общи условия

Активация на акаунт