Искам да кажа ... (73)

  • 77 399
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 575
Сесил, може ли рецептата за морковената торта. Praynig

# 76
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Покрай тия ниски цени на горивата във Варна, хабя ужасно много нерви всеки път, когато мина през бензиностанция. Обикновено зареждам веднъж за цялата седмица, но май ще започна да зареждам наведнъж за месеца. Стават опашки, което си е в реда на нещата, но има нещо друго, което ме вбесява. Всякакъв народ от околните селца и градове идва да пълни резервоарите, че и туби в багажника си носят, но защо поне не се научат да си зареждат сами!?! Не е толкова трудно, да му се не види! Момчетата на колонките тичат като състезатели и правят чудеса, чак ги съжалявам. Ама не, един куп жени седят като статуи и чакат да ги обслужат, че и някои мъже видях такива. За капак на всичко като влязат да плащат и започва едно обикаляне на рафтовете със стоки, посещение на тоалетната и накрая - хоп, на бара, за да се чудят сума време кое точно от всичките кафета биха искали да си вземат за из път. Аз ли съм в грешка или това е нормално? Аз си зареждам сама, влизам, плащам, връщам се в колата и тръгвам. Ако искам нещо да си купя, докато ми дойде реда за касата вече съм го взела, а ако искам да ползвам тоалетна или се чудя какво да си купя - първо местя колата и тогава влизам пак. Кажете вие.

# 77
  • София
  • Мнения: 17 368
Хехе, аз тъкмо за портокаловия кекс щях да искам рецептата Simple Smile
Правих един преди време, с голям мерак ... И не стана Simple Smile

# 78
  • Мнения: 22 499
Сесил, може ли рецептата за морковената торта. Praynig

По тази я правя.

http://luluto.blogspot.bg/2013/01/blog-post_21.html

Бърди, ето и за портокаловия кекс, много хубав става. Simple Smile
http://evatoneva.com/index.php?option=com_content&view=artic … shi&Itemid=12

Аз не мога да си зареждам сама бензин, дори не знам къде и какво се натиска на маркуча, за да тръгне горивото.

# 79
  • Мнения: 9 575
Сесил, може ли рецептата за морковената торта. Praynig

По тази я правя.

http://luluto.blogspot.bg/2013/01/blog-post_21.html

Благодаря  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 972
Аз не можех да зареждам сама в БГ и не съм и помисляла да го правя но в чужбина ми се наложи та усвоих и това упражнение Wink Тук просто никой не работи на колонките и аз бях в шок първият път.
Даже сега и вътре не влизам, плащам с карта още отвън.

# 81
  • София
  • Мнения: 17 368
Супер, мерси, записвам за следващия уикенд  Hug

# 82
  • Мнения: 5 383
Добро утро, вчера бяхме на разходка до Рилския манастир, много добре ни се отрази. Видяхме и ято щъркели.
Отивам да чистя, ох.
Как беше времето там, понеже ние планирахме ходене, но ги положихме за следващия уикенд?

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Нормалното за един е ненормално за друг,  ХайСпийд  Wink
За някои хора това си е социално мероприятие-огледат се,заговорят се,похарчат запестения лев от бензина за кафе,цигарки,вестник  Laughing.
И аз не зареждам сама,не съм пробвала,но бих...не обичам да съм безпомощна  Naughty.
В описания случай би ми било неудобно да се мотая,но хора-всякакви  Rolling Eyes

# 84
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, помагайте - търся учителка по полски (в София) за едно близко мое дете, което е първи курс студент Славянски филологии и го скъсаха на изпита по полски.

# 85
  • Мнения: 1 817
Обещаната от мен, торта Наполеон.

# 86
  • До морето
  • Мнения: 7 142
По патешката рецепта на Янтра правех коледната пуйка, само че по някое време извадих пуйката от фурната е я полях с разтопено масло и червен пипер и пак я бутнах вътре. Но патешкото май е по-мазно от пуешкото и може би няма да има нужда.

# 87
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
За първи път днес бях на Канго джъмпс-стопиха ми лагерите. Само като мигам не ме боли.

# 88
  • София
  • Мнения: 18 754
Това със специални обувки се правеше нали?

# 89
  • Мнения: 7 690
Аз не можех да зареждам сама в БГ и не съм и помисляла да го правя но в чужбина ми се наложи та усвоих и това упражнение Wink Тук просто никой не работи на колонките и аз бях в шок първият път.
Даже сега и вътре не влизам, плащам с карта още отвън.

И аз не зареждам сама. Резервоарът ми е леко смотан и дори почти празен може да започне да плюе и връща нафта. Затова оставям тази приятна работа на персонала, все пак затова са там. Дай и зад затворените каси в супермаркетите да влизам и да се самообслужвам, защото "има много хора".

Общи условия

Активация на акаунт