Избор на телефон

  • 373 738
  • 6 058
  •   3
Отговори
# 1 815
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Ама с миниатюрен екран е страшно кьоравене! Неудобството и по-голямо от удобството...
Иначе има едни малки мобифони на Сименс копиращи стари техни модели,които са много приятни за окото. В различни ярки цветове.
Зависи за какво използваш телефона и дали имаш удобен начин да го носиш със себе си навън. Simple Smile Някои хора се дзверят в телефона по цял ден, като например продавачки в магазини за дрехи или майките на малки деца, понеже ежедневието им е скучно и затова се разнообразяват с нещо в Интернет. За тях е по-важно да имат възможно по-голям екран и много издръжлива батерия.
 Аз вървя всеки ден средно по 6-8 км и е абсурд да мъкна огромен и тежък телефон в някой джоб (дори и да приемем, че ще успее да се побере вътре). Не, че ще се уморя да нося телефон, но е неприятно усещането някаква по-голяма тежест да се опитва да смъкне панталоните ти или да дърпа джоба на якето надолу с по-голяма сила, особено и както и тичам отвреме-навреме. Samsung Galaxy S10e тежи 150 грама и дори това ми се вижда много, а повечето нови модели с големи екрани и батерии са по 200-230 грама. А телефона го зареждам веднъж на всеки два-три дни, защото го използвам или за снимки, или за разговори, или с цел да пиша във форума, когато съм на разходка из природата (последното хаби много малко от заряда на батерията, защото използвам "Тъмен режим" и телефонът ми е с OLED екран).

# 1 816
  • Мнения: 9 060
Моят смартфон е българският Правец и е най-лекият (100гр.),и най-тънкият на пазара. Да видим дали ще излезе линка:
https://www.pravetz.bg/presale/

# 1 817
  • Мнения: 211
Аз от днес съм с това: https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-telefoni/Smartfon-GSM-XIAO … -10-GRAY/p/579642
Дано остана доволна 😊

# 1 818
  • Варна
  • Мнения: 5 537
Моля, препоръчайте ми телефон за около 300лв. 64GB, 4G с две сим карти.  Вече два месеца отлагам покупката му, но ми писна от този, който ползвам в момента.
Благодаря предварително!
Добави още малко и си вземи Samsung Galaxy M21, когато от "Емаг" правят обичайното намаление на неговата цена до 340-360 лева. Повтарят го на всеки 1-2 седмици. Simple Smile Просто не си заслужава да си "спестиш" едни 50-ина лева и да вземеш някой модел с осезаемо по-лоша работа. M21 има много голяма батерия, прекрасен OLED екран (който при включен тъмен режим пести още повече от батерията) и прави добри снимки като за този ценови клас.
Благодаря за отговора!
На този етап не повече от 320лв ми е абсолютният таван. Дори е на практика с 50лв повече от първоначалната идея.
Какво ще кажете за xiaomi redmi  9 и  xiaomi redmi note 9?

# 1 819
  • Мнения: 534
Може ли да обясните как се прави екранна снимка с плъзгане на екрана.С ус Самсунг М21.съм.

# 1 820
  • Мнения: 3 137
Може ли да обясните как се прави екранна снимка с плъзгане на екрана.С ус Самсунг М21.съм.
Аз съм с а30s.Екранната снимка я правя с плъзгане на ръката(дланта към дисплея,ръката изправена) отдясно наляво по цялата дължина на дисплея.

# 1 821
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Хм...това ся го разбрах Simple Smile
Ама е трудно.
Аз го правя с двата странични бутона.

# 1 822
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Трябва да допреш дланта си от лявата или дясната част на екрана и да я прекараш с плъзгане до срещуположния край (с допир през цялото време).

# 1 823
# 1 824
  • Мнения: 534
Получи се благодарение на клипа.Иначе не бях  разбрала как.А сега ако може да предложите някакъв телефон около 500 лв за мъжа.Държи на голяма батерия,да прави хубави снимки .

# 1 825
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Ако не ти харесва Samsung Galaxy M21 от "Емаг" за 340-360 лева, в момента е на 430 лева там. Иначе в някои български магазини го има и за 480-500 лева и тогава покрива изискването за тази цена. Smiley (в кръга на шегата)
 Друг вариант е Galaxy A71, който прави по-добри снимки от M21, но батерията му държи около 25% по-малко от него (въпреки това е добра) и цената му е около 620-650 лева в повечето магазини (в някои се среща и за по 750-800 лева, но никой не е луд да поръчва оттам). Нов с двугодишна гаранция в OLX се среща и за по 550-580 лева.

# 1 826
  • Мнения: 534
Не иска да е като моя.Да не сме еднакви.И аз се спрях на А71 ама малко скъп ни идва.Може някой китайски.

# 1 827
# 1 828
# 1 829
  • Мнения: X
Това не е Pro...

Общи условия

Активация на акаунт