Избор на телефон

  • 377 396
  • 6 058
  •   3
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 9 964
Явно ще е Huawei P10 dual, зa 560лв. Доста изходно идва спрямо другите марки и пазара извън мтел. Пък и гаранцията не е към гаражен сервиз.

Даже се чудя дали да не го запазя за мен, като сменя Huawei Nova 5'', на 1г.

Последна редакция: пт, 12 яну 2018, 16:13 от Starrydream

# 376
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 092
Обаче Huawei Mate 10 е със супер характеристики и е един от най-добрите телефони сега. Едно от нещата, което не е за пренебрегване е, че дават гаранция, че след година ползване ще работи с бързината като нов, т. е. има вградено в чипа му автоматично да се самопочиства от остатъчни “боклуци”, при работа с телефона. Гаранцията е, че след година интензивно ползване ще работи с 98% капацитет. Това никой друг телефон го няма за сега. Другите телефони капацитета им на работа спада значително ( почти на половина). Освен това са го направили доста интуитивен. Та си заслужава. Аз бих си го купила, само дето за моята ръка ми идва големичък. Би трябвало да го манипулирам с две ръце, а това не винаги е най-удобното. Също камерите му са страхотни. Днес го разглеждах на живо.

# 377
  • Мнения: 17 546
Обаче Huawei Mate 10 е със супер характеристики и е един от най-добрите телефони сега.
Това е много прекрасно и е вярно, но дискусията по-назад беше за Huawei Mate 10 lite, което е друга бира, та затова препоръчах Р10 пред Mate 10 lite.  Grinning

# 378
  • София
  • Мнения: 9 964
Искам да попитам, кой цвят е най-вървежен за Huawei P10, понеже ще взимам един такъв от мтел и вероятно ще го продам. Nova-та все още не ми е омръзнала, макар този много да ме подмамва с 0,1" по-големия екран и почти същите размери и двойната камера.
Има черен (моя е такъв), син, златен и сребро. Peace

# 379
  • Мнения: X
Според мен син е най-впечатляващ Simple Smile

# 380
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 092
Черен е класически.

# 381
  • Мнения: 1 873
Синият е уникален  Peace Peace Peace

# 382
  • Варна
  • Мнения: 818
според мен - златистия

# 383
  • Мнения: 2 910
Черен, елегантен.

# 384
  • Мнения: X
Може ли някой с iPhone да каже,дали примерно 32GB стигат,за приложенията и всичките им актуализации,или трябва да се купи телефон с повече памет?Липсата на слот за карта памет ме спира да си взема един SE.

# 385
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 092
Аз съм със СЕ но с 128 гб. За приложенията става. Те документите се качват в различните Облаци и не са пряко в телефона. Ако го ползваш нормално без да прекаляваш ще ти стигнат. Ако има вариант за 64 гб е супер.

# 386
  • Мнения: X
А доволна ли си от самия телефон.Като го гледах в Теленор един малък,удобен,с уникален дисплей и цветове-влюбих се.

# 387
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 092
Аз го купих точно заради размерите и че е айфон. Доволна съм. Отвътре е като Айфон 6s, с тази разлика, че няма 3D Touch. Не е голяма загуба тъй като това се използва само за някои апликации. Или в зависимост от натиска се отваря една или друга апликация. Ако идваш от Андроид в началото докато му се свикне е малко объркващо, но се свиква за 2 дни. Доста апликации се купуват, но тези, които имах на Андроида почти всички ги намерих и за IOS безплатни, така че си го нагласих както ми беше на Андроида. Определено си заслужава. Един модерен телефон с по-предишен дизайн. На мен ми е удобен, защото ми е по-малка ръката и ми ляга добре. Не изпитвам нужда от нов телефон още повече, че новите модели Айфон не се различават особено много от този. Разликата най-вече е в размера на екрана, но аз търсих по-малък размер телефон. По-голям имам Самсунг ако реша да сменя за разнообразие. Може да се наглася текста да е по-едър за да не се мъчиш при четене. Изобщо добър телефон и си заслужава.

# 388
  • Мнения: X
Именно,аз се ужасявам от големите телефони като таблети,като керемиди.Този айфон е толкова компактен и готин,радвам се,че има почти всички приложения безплатни както на Андроид.
Бивша колежка и бившата ми шефка бяха с айфон-и и знам че е малко объркващо,НО разликата в качеството е осезаема Simple Smile

# 389
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 092
Разликата в двете системи не е много голяма и се свиква.

Общи условия

Активация на акаунт