Избор на телефон

  • 375 048
  • 6 058
  •   1
Отговори
# 390
  • here and now
  • Мнения: 4 307
Осезаемо всички айфони звънят по един и същ начин. Все съм се чудила как може някой да даде една торба пари за телефон, а да му се свидят някякви стотинки да го персонализира.
Извинявам се за офтопика, но днес чух 3 айфона да звънят и не се стърпях...

# 391
  • Мнения: 17 546
Ааа това на някои хора им е за престиж! Как иначе другите ще разберат, че имаш iPhone в джоба. Grin

# 392
  • Мнения: X
Аз не понасям оригиналния рингтон на айфон,ужасен ми е Grinning
Има мелодии в телефона,не знам защо не ги ползват?

# 393
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 026
Има разни мелодии и може да се избере, но аз не можах да си кача мелодията, която исках от друго място. Имам я като музика, но няма начин да я направя като рингтон. Това при Андроида е възможно.

# 394
  • Мнения: X
Точно това е ужасен недостатък на тези телефони,даваш много пари за тях,и им играеш по свирката,няма я тази свобода Simple Smile На мен лично обаче изобщо не ми пука толкова за рингтона Simple Smile

# 395
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 026
Андроид имат отворен/свободен код и затова можеш да правиш повече неща. При IOS има известен лимит, но някои неща се постигат с малко повече стъпки. Айфоните имат по-голяма защита и не дават бъгове както при Андроида и е именно заради тези кодове.

# 396
  • Мнения: 1 214
Здравейте,решила съм скоро да сменя телефона си.

Колебая се между  iPhone 6s или Huawei P9 . Какво бихте ме посъветвали.
Най-много държа на камерата в крайна сметка.

# 397
  • Мнения: X
Айфон-а естествено Simple Smile
Или ако е Хуауей-поне Р10.

# 398
  • Мнения: 2 909
И аз като PELLI.
НО, ако е 6с и П10 , то със сигурност П10.

# 399
  • Мнения: 17 546
Даже Р10 plus!

# 400
  • Мнения: 2 909
Аз пък П10 плюс го свързам с 6с плюс, ама може.

# 401
  • Мнения: X
Аз пък открих един Sony Ericsson W810,чистак нов,що да не го купя Grinning
От тия лопати дето са и телефони,понякога ми писва!

# 402
  • София
  • Мнения: 1 846
Samsung galaxy J7 /2017/ или Huawei P10 Lite?

Търся нещо с 2 сим карти - надявам се да е по-удобно вместо 2 телефона. Ще ми трябва за разговори и да прави прилични снимки, затова не ми се дават повече пари, но мога и да размисля  Confused

# 403
  • Мнения: 17 546
P10 lite, ако изборът е между тези двата. Peace

# 404
  • София
  • Мнения: 5 289
Скоро си взех Huawei Р10 lite и съм страшно доволна от телефона. По нищо не отстъпва на другия ми Samsung S6.Прави чудесни снимки, бърз е, не е забил нито веднъж, батерията държи по три дни, какво повече да искаш.Взимай го и хич не му се чуди, има и избор на цветове...пет часа се чудих кой цвят да избера. 🙄

Общи условия

Активация на акаунт