Избор на телефон

  • 372 159
  • 6 058
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 7 848
И от мен още един глас за Huawei Р10 lite.

# 406
# 407
  • София
  • Мнения: 1 844
Много благодаря! bouquet
Явно ще е Huawei. Обмислям и Matte 10 lite, но малко голям ми идва като размери.

# 408
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
И аз влизам да избирам телефон, наскоро ми дадоха един iphone, с който няма да се разберем. Не разбирам какво му харесвате, менютата са извън всякаква логика! От 3 месеца се мъча с него и искам Андроид. От къде взимате изгодно без карта?

Пп. На всичкото отгоре се наложи да сменя счупен екран, та да похваля mobo.bg, ако някой друг търси сервиз.

# 409
# 410
  • София
  • Мнения: 16 038
Апаратчета без карта купувам от  Хенди. Дали са изгодни не знам, но пък си имат гаранция и сервиз.
И да питам Huawei P9 lite бива ли го като апаратче? Скъпия трябва да преподписва и му го предлагат. бонусно. Аз ще го ползвам  само за интернет и 2 -3 приложения, Вайбър, Месинджър, борсовия ми посредник и подобни. Камера и музика не ме вълнуват.

# 411
  • Мнения: 7 848
Айша, вземай го телефончето. Идеално е!

Апарат без карта от Plesio.

# 412
  • Мнения: 5 255
От къде взимате изгодно без карта?
Китай(AliExpress)

# 413
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 996
Скоро четох една статия за телефоните Huawei и още една китайска марка телефони, в която се говореше за това, че тези мобилни телефони може би да служат за скрито следене от страна на китайците. И съветваха да не се купуват и използват или да се има предвид тази им евентуална употреба.
Не знам до колко е вярно и до колко е начин да се спре продажбата им масово.

# 414
  • Мнения: 7 848
Скоро четох една статия за телефоните Huawei и още една китайска марка телефони, в която се говореше за това, че тези мобилни телефони може би да служат за скрито следене от страна на китайците. И съветваха да не се купуват и използват или да се има предвид тази им евентуална употреба.
Не знам до колко е вярно и до колко е начин да се спре продажбата им масово.

Намери статията, че ми стана любопитно, къде точно в Китай са локализирани. Или в Корея.
Да му мислят тия с китайски реплилки на на айфон. Joy

# 415
# 416
  • Мнения: X
Всичко се следи,освен обикновените gsm.Това се знае Simple Smile

# 417
  • here and now
  • Мнения: 4 230
А вие има ли от какво да се притеснявате?
Нека ме следят колкото си искат, щом имат време за губене.

# 418
  • София
  • Мнения: 16 038
Благодаря за отговорите.
По повод следенето - нямам притеснения.
Най-много да ми копират сделките на борсата и това да повлече петрола или Дакса.
Но пък китайската борса отваря  преди нас, докато спим.
Няма лошо.

# 419
  • Мнения: 375
Аз от няколко месеца си избирам нов телефон. Голяма мъка ми е. Бях се спряла на Р10, но като отидохме да преподписваме и да го взема видях Mate10 и сега май искам него. Добре, че го нямаше наличен Simple Smile
Та от няколко дни обмислям заслужва ли си...
Имате ли мнение за този модел?

Последна редакция: чт, 22 фев 2018, 13:33 от Sth

Общи условия

Активация на акаунт