Детски градини Варна-прием 2016

  • 115 339
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 855
  • Варна
  • Мнения: 72
Спряла съм се на две детски градини , и в двете ли трябва да подам документи

# 856
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Само в едната като в документите се записват всички желания.

# 857
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Извинявам се за втори пореден пост?
При подаване на документи, прием и записване на детето после нали няма проблем да се отпише по всяко време?

# 858
  • Мнения: 11 747
Няма проблем, може да се отпише по всяко време.

# 859
  • Варна
  • Мнения: 4 939
http://www.moreto.net/novini.php?n=338272
Ще можем електронно да подаваме?

pina, Благодаря! Пиша ти лс Simple Smile

# 860
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Здравейте момичета това  дали е вярно или пак е просто поредната статия..
Ако е така значи няма да се нареждаме пред градините посред нощите да си пазим ред.. Нали ☺️

# 861
  • Мнения: 11 747
Ама то отдавна никой не се реди пред градината да чака цяла нощ, пази боже, така беше преди години, наистина. Сега само събират документи, няма значение кога ще ги подадеш, а после ги разиграват на лотариен принцип, кого ще приемат и кой не.

# 862
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Ама то отдавна никой не се реди пред градината да чака цяла нощ, пази боже, така беше преди години, наистина. Сега само събират документи, няма значение кога ще ги подадеш, а после ги разиграват на лотариен принцип, кого ще приемат и кой не.
Не съм запозната с процедурата имам познати които реално преди 4-5г са пускали документи за детска градина и за това питам как стоят нещата че живот и здраве април и аз ще подавам за каката и след още две години за бебока..  bouquet Flutter

# 863
  • Мнения: 1 416
Какви са критериите по, които се кандидатства. Знам само, че трябва да е в района по адрес на единия родител. Друго има ли?

# 864
  • Мнения: 792
Здравейте,
Мъчи ме един въпрос. Ще важи ли предимството ни за градината, в която е баткото, ако я подредя на второ място при кандидатстването? В смисъл, искам да ползвам това предимство само ако не го приемат в друга, доста по-удобна за нас ДГ. Звучи странно, но двамата ще са на градина едновременно само една година. Предпочитам следващите три години малкият да е в по-близката. Е, стига да ни приемат де Simple Smile Ако някой е бил в подобна ситуация или може да ми отговори, ще съм му благодарна bouquet

# 865
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Не съм била, но миналата година позната кандидатства в други градини, а не в тази, в която е детето и сподели, че така се отказваш от предимство. Или го използваш и кандидатстваш за същата и логично приемат детето там или кандидатстваш в други, но без предимство.
По система също не виждам как би се отбелязало. Детето участва с предимства или без.

# 866
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз имам въпрос от друг тип.
Бяхме приети в дг впоследствие преди са тръгнем на същата се от писахме тк за минахме за чужбина.  Има вероятност да се завърнем отново, та на въпроса  Stop
Наново ли следва да подаваме документи?
И тк никой от двама ни не работи в страната това ще ли е пречка за приемането им съответно  newsm78

# 867
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Относно първия въпрос-следите във всяка градина за обявени свободни места за вашия набор и кандидаствате.

# 868
  • UK
  • Мнения: 5 999
Относно първия въпрос-следите във всяка градина за обявени свободни места за вашия набор и кандидаствате.

Благодаря  bouquet

# 869
  • Мнения: 792
... така се отказваш от предимство. Или го използваш и кандидатстваш за същата и логично приемат детето там или кандидатстваш в други, но без предимство.
Благодаря, eli. Сериозно трябва да помисля значи дали да заложа на сигурното или да кандидатстваме за други градини.

Общи условия

Активация на акаунт