Име за девойка с А

  • 9 165
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това мъжко име Андреа, винаги ми става смешно като го видя спрегнато с момиче Crazy.

# 46
  • Мнения: 493
Моят дядо се е казвал Андрея. И на мен ми е интересно, защо го водят за женско име??? И аз съм за Алина, или Андреана, или Катина ми харесва много, Алекса не е за изхвърляне като идея.....Аз имах приятелка Арсена....

# 47
  • Мнения: 725
Албена?

# 48
  • Мнения: 378
Името е почти избрано, както казах по-назад, аз вече си я наричам Аделина. Стига да не си променя мнението баш накрая Mr. Green, оставям темата, за да споделя развръзката.

А и всякакви Андрей-производни имена отпадат, Антон-производните, Анна, Анелия.

# 49
  • UK
  • Мнения: 4 309
Ивелин и Аделина, не звучи зле, съзнателно ли търси подобното звучене, конструкция на имената, или просто това ти харесва?

# 50
  • Мнения: 378
Ивелин и Аделина, не звучи зле, съзнателно ли търси подобното звучене, конструкция на имената, или просто това ти харесва?
Ми да ти кажа май всички имена ми харесват повече като завършват на -лин/а. Ето Адела например не ми харесва, а пък Ангелина  Heart Eyes Даже откакто знам, че ще е мома и казвам я Буболина, я Дудолина Laughing. Много харесвам Алина, както и Елина. Алина отпада по графата - вече има една в обкръжението. А на баткото казах, че ще е кръстена и на него, той милия е най-щастлив, че ще имаме бебе. Чуе ли да споменават бебе и веднага уточнява "И мама има бебе в корема", все го прегръща, целува и го нарича "бебенцето ми" Heart Eyes

# 51
  • UK
  • Мнения: 4 309
Страхотно, твоят син е колкото моя, той беше на 2г и 4м когато се роди сестра му и много се радваше, по бебешки, но по същия начин беше щастлив, в трепетно очакване. Сега ми е малко мъчно, че не си спомня нищо, вие ще си спомняте заедно Simple Smile Не се отделяше от корема ми, все го следеше да мръдне, сега се впечатлява, като види бременна жена и не си спомня, когато аз съм била така.

Имената са хубави, много здраве и леко раждане желая, чакат ви много хубави моменти  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 27
Аделина

# 53
  • Мнения: 1 304
Аз също се колебех между няколко имена с А за моята бъдеща дъщеря Амелия, Алина, Антония, но мисля, че почти реших вече да е Аделия ( не Аделина) по-красиво звучи.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 272
Алия не ми звучи добре, но Елия ми харесва  Peace Аделина също го обичам  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 379
Аз също се колебех между няколко имена с А за моята бъдеща дъщеря Амелия, Алина, Антония, но мисля, че почти реших вече да е Аделия ( не Аделина) по-красиво звучи.
Аделия - много ми харесва , не съм го чувала досега.
 Peace

# 56
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен ми звучи като изделия Confused.

# 57
  • Мнения: 5 259
На мен много ми харесва Аделия.
Преди харесвах много Аделина, но откакто познавам една Аделия, името ми звучи съвсем естествено като съм го чувала и казвала хиляда пъти.

# 58
  • Мнения: 1 304
И аз така, преди на 100% любимо ми беше Аделина, но после чух Аделия и вече ми е фаворит , те са подобни от един произход

# 59
  • Мнения: 126
Хайде да предложа едно име , което в последно време чувам доста често и ми харесва - Амая.

Общи условия

Активация на акаунт