Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 81

  • 67 343
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 929

Ехаааа  Hug

Днес отчитам супер тренировка за корем и долна част. Страшно ми се е схванал гърба, че чудно заспах на дивана вчера и днес съм като робокоп  Crazy Направо се чудя какво да направя - място не мога да си намеря въпреки стреча, който правих

Откъм храна съм добре - закуска - ядки, обяд пържола и салата от домати, вечеря - омлет и салата.

# 676
  • Мнения: 5 776
Лидси, освен да те поканя на гости, тук море да искаш  Grinning
И дали защото го гледам целогодишно и не ме амбицира за съжаление.

# 677
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
Откакто ми свърши сериала (Черният списък), нямам особени занимания вечер, та току що спретнах втора тренировка за днес - БР 1 с пет килограма гири. Еми, добре ми дойде с тия тежести.  Mr. Green Само кардиото не го усетих. Нормално след Шон! hahaha Калории - 1232, въглехидратите обаче ги докарах до 37%  Confused.

# 678
  • Мнения: 5 405
Дори ги помолих ако още веднъж си поръчам катък, да не ми носят  Joy Joy Joy
Joy Joy a aко беше поръчала, коя от всичките Би трябваше да послушат? Щото примерно аз сме 3  Joy Grinning

Марияяяя,  Crazy Hug bouquet

Лидзи, заповядай и тииии  Hug

Непокорна, какво свършване! Чакаме следващи епизоди, това не е свършване, не ме докарвай до прединфарктни състояния, моля ти се  Shocked Mr. Green Blush
Скрит текст:
Ние гледаме още Arrow и The Flash. Мислим да почваме The 100 Grinning
Реално чак днес изгледахме 16ти епизод на Списъка, иначе видях, че са в тъпите им почивки  Mr. Green Sad
Отделно се зарибих да гледам Younger, много свеж "дамски" сериал Grinning
Имам епизоди и от Rizzoli & Isles  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз... отчитам само ядене. Тренировки йок.

Последна редакция: пн, 28 мар 2016, 23:47 от Merry.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Момичета хубави теми за пътуване сте подхванали. И аз съм на такава вълна. Децата вече са по-големи и можем да си позволим пътешествия.
Скрит текст:
Това, което ни предстои скоро е посещение на Леголанд. Не знам за хлапетата, но ММ няма търпение вече  Mr. Green.
Днес отчитам безобразно малко храна, не успях да се наспя, но пък спретнах Chisel Agility на открито- на Гребната.

# 680
  • Мнения: 1 161
Добавям едни 12 км навън.Ходене, не бягане.  Mr. Green

Ню, Мама Мил,  Hug

Направих си лешниково масло с канела.Сложих и малко ванилов протеин.  Heart Eyes  Twisted Evil  Mr. Green

# 681
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
Добро утро! Първо да се похваля, че бутнах още половин кило и вече няколко пъти видях на кантара 49. bowuu Обиколки също съм свалила - по един см навсякъде , само на бедрата половин. Ех, що така не се предават тия бедра. Докарвала съм ги до 47, сега са 50! Crossing Arms Продължавам битката! Naughty

Джилиян вчера ме поизмори, но интересно, че днес нямам МТ. Всъщност отдавна не съм имала, като се замисля. newsm78 Май за последно тренировката на Би ми докара на долна част. Simple Smile

Мери, не получавай инфаркт! Mr. Green
Скрит текст:
Грешно се изразих. Просто свърши по ТВ втори сезон и после за един уикенд изгледах всичко, което е заснето от трети, та затова. Laughing Като закъсам за сериал, значи ти си специалиста.  Laughing Ще те питам, ама чак след лятото. Аз само зимата гледам ТВ! hahaha

# 682
  • Мнения: 1 432
svetty1980, как го правиш това лешниково масло? Би ли споделила?
НеПоКоРнА, браво за чудесните резултати. Последно време отчиташ все добри минуси. Би ли споделила какво ядеш?
Аз продължавам по план с Шон, вече 2-ра седмица от бетата съм.  Peace

# 683
  • Мнения: 545
Момичета записвам се да следя темата че ми е мноооого интересна! И аз се боря с килограми хранене и тренировки. За себе си в момента мога да кажа че не спазвам диета но ограничавам количествата , които са и моя проблем. Сладко тестено не ме привличат и ми е сравнително лесно да не прекалявам за сега. От един месец тренирам във фитнес зала и в къщи - регувам ги. Първия месец целта ми беше да свикна с идеята за тренировки коеото за мое учудване не се случи трудно но сега не знам с какво да продължа. Новата ми цел е сваляне на килограми и обиколка . Имам около 15 килограма в излишък и чета навсякъде много противоречиви мнения - силови тренировки , кардио тренировки , с тежести , без тежести, у дома , в къщи..... ? Питам тук защото предпочитам мнението на хора които могат да ми дадат личен опит и мнение кое работи и как ? Предварително благодаря!

# 684
  • Мнения: 561
Отчитам тренировка 7 за горна част от Фит30.

Ох, така ми се е допътувало и на мен  Tired В края на май ми е защитата на дипломната работа и след това ще се отдам на живот  Mr. Green Вече си мечтая да трябва да ходя само на работа  Blush

На 2 април откриват сезона на БиС и доста им се чудя, но да видим накъде ще повее вятъра до събота.

# 685
  • Мнения: 4 406
Нещо среща в София да си направим...
И на мен ми се пътува, пътува, няма значение къде. Чак точно след един месец ще ходя на пътешествие из Източните Родопи - светилища, преходи, ресторантчета по язовири Wink

Днес гръб, трицепс и 30 минути кростренажор. Пак час и 20 минути. Като ми го нямаше хубавеца инструктор и не можех да го питам пак как се правят упражненията така набързо си ги припомних Wink

# 686
  • София
  • Мнения: 10 858
Специално за Линдс:

Скрит текст:

Свети, твоят дребос глям сладур  Mr. Green Виж как юрка майка си даже и на сън  Laughing

Мери, откъде намираш време за всичко? Леле, само колко сериали гледаш ... да не изброявам останалите неща  hahaha Машина!

Непо, вярно кажи какво ядеш. Това твоето е направо невероятно, сериозно. При това, това са тоталните последни кг. Браво!  bouquet

Аз си карам БР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Обожавам я.
Тази седмица започнах Т5 и Т6. Страхотнииииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 8 929
Момичета записвам се да следя темата че ми е мноооого интересна! И аз се боря с килограми хранене и тренировки. За себе си в момента мога да кажа че не спазвам диета но ограничавам количествата , които са и моя проблем. Сладко тестено не ме привличат и ми е сравнително лесно да не прекалявам за сега. От един месец тренирам във фитнес зала и в къщи - регувам ги. Първия месец целта ми беше да свикна с идеята за тренировки коеото за мое учудване не се случи трудно но сега не знам с какво да продължа. Новата ми цел е сваляне на килограми и обиколка . Имам около 15 килограма в излишък и чета навсякъде много противоречиви мнения - силови тренировки , кардио тренировки , с тежести , без тежести, у дома , в къщи..... ? Питам тук защото предпочитам мнението на хора които могат да ми дадат личен опит и мнение кое работи и как ? Предварително благодаря!

Поздравления за решението и добре дошла!

Може би ще те разочаровам, но ако искаш да свалиш килограми, то ще трябва да минеш на хранителен режим, а не просто ограничаване на количествата. Препоръката е да имаш структурирано хранене и да се придържаш към него - иска се дисциплина, но няма начин иначе.

Тренировките са супер, но голямата промяна идва и с храната, защото реално тренираш примерно 1,30 часа, но ако през останалото време не направиш промени в кухнята...

Мери,
Скрит текст:
Аз сега гледам 100-те, 3 сезон. Първият ми беше направо смешен - аз да пях писала сценарий, по-добре щях да го направя, не че се хваля, де. Вторият и третият ги изгледах по инерция - за приспиване е чуден, иначе е супер клише поне за мен и не ме изненада с нищо

# 688
  • Мнения: 5 405
Oще малко да поспамя Grinning

Скрит текст:
Eee, Like_smoke, защо ме отказваш сега, възлагах му големи надежди Grinning

Вив, да не мислиш, че по цял ден стоя и гледам сериали! Нее  Grinning Само вечер като си легнем и пускаме по 1-2 епизода (и то на седмица или дори на две седмици веднъж) или събота/неделя ни е ден за мързел+сериали (3 епизода общо) Simple Smile Така казано прозвуча наистина, че гледам супер много сериали, но реално не е така Grinning

И отделно чакам Game of Thrones  Joy ooooh! ама него го чакам да излезе целия, и без това са 10 епизода, но имам проблем с него, че забравям за една седмица кой кого е убил и кой герой вече не съществува, затова си правя маратон за един уикенд Grinning  Joy

Днес се поразмърдах малко, потренирах лекичко Simple Smile по някое време ще си направя и разходка Simple Smile

# 689
  • Мнения: 545
Like_Smoke абсолютно съм съгласна. Нали хората казват че 80% от успеха в това отношението е в кухнята Simple Smile Аз минавам на монодиета по ред причини . Притеснява ме че не знам какво трябва да правя като тренировка за ефект. След първоначалните 3-4 седмици които тренирах усещам че имам нужда от подобрение и разджижване на програмата . Имам нови цели които не знам как да постигна . Тренирам по 1 час от които 25 минути съм на пътека с бързо ходене и последните 10 минути бягам. НО след това или дори вместо това не знам какво да правя заедно с диетата за максимално добър резултат .  Joy
 

Общи условия

Активация на акаунт