Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 81

  • 67 491
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 406
Лидси, моят инструктор бяга вече  като ме види Joy По три пъти направихме всичките тренировки, аз още не мога да ги запомня и само го тормозя и питам Embarassed Какъв е добричък твоят, моят не ме оставя на мира докато не си довърша сериите Hug

Днес крака и вело 20 минути. И пак си заминаха час и двадесет минути. Не, не се оплаквам, доволна съм.

# 661
  • 1st floor
  • Мнения: 9 156
Отчитам си сутрешния Шон, макар и не много сутрешен - чааак в 10,30.  Grinning Вчерашното плюскане ми се е отразило положително на силата и енергията. bowuu А все още не съм се сетила да закусвам даже... Laughing

# 662
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Най-после и аз да се отчета с нещо. Сутринта кардио с Шон. Следобед смятам да се срещна с кака Джил.
Сетих се колко е хубаво да тренираш. Една седмица не бях правила нищо, гонеше ме мотивациятя, по-скоро липсата на такава. Сега обаче съм пак ток и жици Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 663
  • Мнения: 1 199
Момичета, чудна среща сте си спретнали! Ню, как няма да се мотивираш. Wink
Запалихте ми и на мен фитила за задгранична среща. Аз съм около Франкфурт, а в момента в София. На мен и трите ви града ми харесват.

Аник, честита работа!
Дели, коя е групата? Simple Smile

За отчитане, отчитам един час аква аеробика на местна почва и два дни ски. Храната е бетон, защото съм цербер вкъщи и стягам нашите с пример. Twisted Evil А да, и кантар им донесох, за любителите на кантари. Оказа се, че мама мери обиколки все едно е за панталон с ластик, доста пристегнато, така че сега и с кантара ще упражнявам контрол.

Хубав ден!

Последна редакция: пн, 28 мар 2016, 12:43 от D_ana

# 664
  • Мнения: 2 883
D_ana  Mr. Green браво на теб

За днес отчитам БР W8.

# 665
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
 Grinning E, чакайте и аз да сменя континента де Wink Ние искаме да видим Амстердам (или Берлин, приемам препоръки и съвети всякакви!!!) това лято, че все по Южна Европа сме ходили последните 10 год, но и до Брюксел има шанс да стигна...

Тръгвам на йога! Йей!

# 666
  • Мнения: 1 161
За днес отчитам тренировка за крака, трисетове,40 минути.

И малко да се посмеете. Когато ММ е на път дребосът ми спи при мен. Тази сутрин към 3.30 се събужда, изправя се седнал в леглото, вдига си единия пръст и казва" ОК.Мама, ставай да правиш долу упражнения."  Mr. Green ММ каза, че ще повредя детето.  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 561
Дана,
Скрит текст:
Кататонияяяя  Heart Eyes

# 668
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
D_ana, аз си мислих за теб, честно. Най-много да се организираме ти, Маги Анник и аз и да се видим някъде по средата.

Агент, ти само имай късмет да дойдеш е района и да не се обадиш... Много ще се радвам да се запознаем.

Свети, твоят бонбон е опасен. Той след време сигурно и гаждето си ще гони да тренира. За него това е нормално.

Стига съм боляла по нета, ами да седна да поработя малко. Днес е почивен ден, но аз имам да наваксвам в работата. Rolling Eyes

# 669
  • Мнения: X
Отчет - Тренировка 1 от Фит30.  Люба, реших да направя още една ротация на Фит30, така че Мастърс ще го оставя за след няколко месеца.  Трябва да си оправя и храненето, защото по време на ваканцията бях далеч от добро хранене ...

Агент, в Берлин не съм ходила от соц годините (и то само в Източен, разбира се), когато ми се стори като върха на сладоледа.   Ако ще стоите само в града, аз бих избрала Берлин.  Ако искате да обиколите района, бих избрала Амстердам, защото на кратки разстояния има доста интересни места.  И двата града са много различни, така че и преживяването ще е напълно различно.  Каквото и да изберете, съм сигурна, че ще си прекарате прекрасно. 

Аник, честита работа! Много удовлетворение да ти носи!

Свети  Laughing


# 670
  • Мнения: 1 095
Три дена се пилях в Трявна, вчера Дряново. Заредих се със свежест (и пих белгийска бира местно производство, разкошна  Blush И го казва човек, който бира няма навика да пие. Препоръчвам горещо бирария Трявна, класно заведение, обслужване, храна. Дори ги помолих ако още веднъж си поръчам катък, да не ми носят  Joy Joy Joy)

Днес отчитам Body Combat 39, Les Mills, почти час.
Трябваше ми точно това рипане и блъскане след като ми пратиха 50мин. видео от купон от студентските ми години през далечната 2001г. което не бях виждала.
Скрит текст:
За да е още по-весело присъстваше и бившата ми бургаска любов
  Shocked  Crazy

Агент, нашите планове съвпадат с вашите като дестинация, но още не сме го решили твърдо  Wink
Скрит текст:
Амстердам е в плановете.
Онези двете ми реват да се връщали в Гърция, та вчера им "правих таверна" Това означава гръцки рибни мезета, картофки, пити и те танцуват  ooooh!  Laughing

Ще ви чета по-късно  Hug

Последна редакция: пн, 28 мар 2016, 19:29 от ~Би~

# 671
  • Мнения: 5 776
Днес двуразова, час сутринта и още един преди малко. Мотивация имам колкото искаш, чудно ми се отразиха.
 Много ми се пътува, МНО-ГО!!! Засега няма да ме огрее, освен една Атина след месец и Варна лятото, с едно отскачане до Бургас ако се разберем с една сладурана да се видим  Wink

# 672
  • Мнения: 463
Малее момичета и на мен ми се пътува SadSad . толкова обичам да пътувам,да разглеждам нови дестинации. Благородно ви завиждам, аз си седя у дома  Единственото ми движение е до болницата и из стаите.
Ето и храната днес
1 Кисело мляко със течен шоколад и банан
2 2 парчета лазаня ,зелена салата
3 пържени картофки, пилешки гърди,зелена,салата
4 Бургер от KFC, 5 целувки
5 като за вечеря ще бъде пица и шоколадовя торта :Д
Лека вечер.

Последна редакция: пн, 28 мар 2016, 20:24 от just_dream

# 673
  • Мнения: 817

Ай, ай, ай  Laughing  Hug

Май всички ни е стегнала душата. Имам нужда да видя море ВЕДНАГА!

# 674
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
 Grinning Значи ще правим купона на темата в Амстердам, по възможност без камери да записват резила ни като се напием и напушим като студенти  Grinning

Закъснявам за децата, но да отчета деня:
Day 57/88 Week9B  - T25 Rip't Circuit + 90min hot yoga (в студио!)

Общи условия

Активация на акаунт