Лятото се приближава, Дюкан ще ни вталява - 283

  • 95 494
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 226
Браво Стайко ,страхотен резултат  newsm10

# 61
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте!  Simple Smile Simple Smile  В момента спазвам безвъглехидратна диета и съм доста близо до желания резултат. Понеже съм челе книгата на ДЮКАН, знам, че последният етап от диетата е да спазваш всеки четвъртък ударния режим- месо и обезмаслени млечни продукти, с цел да запазиш теглото си. Та се чудех дали след като приключа с моята диета и пак започна да ям сладко (ха,ха  Praynig ), ако спазвам това за четвъртъка, дали ще има ефект при мен? Моля за мнения.  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 58
Добро утро, Дами!
Празнувате ли режимно?  Моя кантар близо седмица стоя на 121.7 - 121.8 кг докато бях на 5 ПЗ дни. След първият П ден кантара помръдна едва - едва. Вчера ми беше втория П ден. Тази сутрин кантара Бааам-121.0 кг. Grinning супер ме зарадва. Местя линийката на 121 и влизам в битка със 120 - те. Как раздвижих нещата? Аз и жена ми пазаруваме главно в събота и в петък хладилника е полупразен. За работа си купих 6 печени кълки . Ядох на двете почивки по 2 кълки. Останаха ми 2 и за днес, тъй като днес работя до обяд. Снощи за вечеря ми беше останала рибена чорба от сьомга и след това домашно мариновани шкембенца от сьомга. Бях изцяло на сьомга снощи и резултатите не закъсняха. newsm10
Лек режимен уикенд ви желая!

# 63
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добро утро!



и пак започна да ям сладко (ха,ха  Praynig ), ако спазвам това за четвъртъка, дали ще има ефект при мен? Моля за мнения.  Simple Smile

Едва ли. Ако не промениш начина си на хранене никакъв протеинов четвъртък няма да ти помогне.  Peace

Бях изцяло на сьомга снощи и резултатите не закъсняха. newsm10

 smile3521

Усмихната и режимна събота!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 644
 Аз да се отчета набързо. В сряда бях 74 като взех кантара. Вчера сутринта бях 70.9 кг. Но.... ядох млякото с овесени ядки и мед защото се тръшнах с някакъв вирус. Гърло, температура и сополи. Като видях 72 кг след няколко часа...ми призля. Сега съм 71.2. Току що се мерих. Но не съм ходила в двете нули 3 дни. Аз по принцип рядко ходя там, но сега съвсем забравих. Давайте съвети, че почнах да се притеснявам. Пия 2л вода на ден, ям си трици.

Стайко, ти направо си герой! Как изкарваш на рибена чорба? Аз не мога.

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Давайте съвети, че почнах да се притеснявам.

Заповядай: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg22878004#msg22878004

# 66
  • Мнения: 3 841
Здравейте!
Малееее,къде изчезнахте всички!!! Аз пък съм си тук:) Днес не съм яла трици и сега умувам дали да спретна тричави мъфини с извара и червена чушка или да ги хапна с кисело мляко...
Исках да ви попитам царевичното брашно( без глутен) може ли да се използва вместо царевичното нишесте?

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 644
Смайл, благодаря за бързината! Някои неща съм ги пропуснала. Почвам от сега с топлата вода.

Елеа, ти ме подсети да питам. Царевично  нишесте позволено ли е за П дни?

# 68
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Исках да ви попитам царевичното брашно( без глутен) може ли да се използва вместо царевичното нишесте?

Брашно - не.  Naughty

Почвам от сега с топлата вода.

Елеа, ти ме подсети да питам. Царевично  нишесте позволено ли е за П дни?

Топлата вода на гладно, Ани.

Може в П ден във втора. Толериран продукт е. 1 супена лъжица /20 г/ на ден.

Извинете, че все аз отговарям.  Embarassed

# 69
  • Мнения: 3 841
Толериран продукт е- само по 1 лъжица на ден може...

Смаааааайййййлзззззчееееееее,добре,че си ти,че си толкова отзивчива Hug
Благодаря!:)

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 644
Ти направо си скорострелна, Смайл! Това е чудесно, няма нужда от извинение!  bouquet

Взех си от апеката едни бонбони без захар със слабителен ефект. Всъщност аз не чувствам дискомфорт или нещо друго, но едно че не е добре за мен, второ, че зациклих на 71,7 кг. Аз пък много съжалявам, че се жалвам все с тая тоалетна, но на който и да реша да кажа ме почват с хейта. То това е вредно, спирай да не си навредиш... сякаш е страшнп полезно да си затлъстял с години!

А днеска по тая задушница, майка ми е в нас /тя от вчера дойде/ и мята едни кексове ... маже едни филии с хайвер... ужас. Но аз съм желязна! По едно време си набърках крема с прясно мляко, подсладител и желатин. Малко прекалих с желатина и се стегна повече от необходимото, но съм забравила пропорциите,а не обичам да меря всичко като готвя. С две думи изядох една чашка, другата я оставих за утре. Ще видим и утре да мине и в Понеделник със зеленчуците ще ми е по-лесно.
Хайде лека и режимна вечер и сутринта всички да се похвалят с минуси!

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добро утроооооооо!

Пихте ли кафе?



 Joy

Усмихната и режимна неделя!

# 72
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Ех, че кафенце....
Днес малко слънце изгря и при нас .
Аз съм юбилярка - два месеца с режима.
Резултат - 6 кила. От 82 на 76. Целя се в 70.

# 73
  • Мнения: 5 128
Браво за свалените кг! Чудесни резултати  Hug
Аз няма с какво да се похваля, все още се лекувам, макар и нещата да отиват към доизлекуване.
Кг съответно ги задържам, нямам покачване, но нямам и сваляне. Нещо и мотивацията ми куца в последно време... Абе ще видим. Хубава неделя!  Hug

# 74
  • Мнения: 226
Здравейте момичета и момче  Simple Smile
Всички забегнахте на някъде за почивните дни  Grinning,надявам се да сте били режимни и утре да се похвалите с големи минуси  Simple Smile
Кеа  -Браво за свалените кг.Ти всъщност си точно по средата и започваш обратното броене,което е много приятно  Grinning
Кари и аз като бях болна задържах и естествено мотивацията ми беше на нула,ама добре че съм голям инат -като мина проклетия грип за няколко дни падна 1.5 ,и сега пак съм си мотивирана  Laughing
Между другото аз също днес правя два месеца,от 82.6 днес 74 т.е - 8.6. Целта ми е 70,които също са много за височината ми,но трябва да отчитаме и годинките и други фактори.А и съм забелязала през годините,че най - лесно поддържам тези кг.- 70 -72. Така че трябва да се преборя с още 4 кг.Надявам се за два месеца да успея Praynig
Елеа-не изчезвай така,че изоставам с водата Naughty

Общи условия

Активация на акаунт