Balea, Alverde, Catrice, Essence - 24 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 963
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 386
Вечер- смесени шипково  масло, арганово, японска камелия. Разнообразявам с маслото за лице на Лореал. над него обикновено, но невинаги нощен крем. Кремове - най-различни- от Ейвън, от ДМ и Лили,от Елитис- което ми привлече вниманието, сменям и не се замислям за редовно ползване на един и същ. Може и да е грешка това. Два пъти седмично някаква маска- пак различни.

# 16
  • Мнения: 6 962
Аз трудно дръзвам да си сменя крема, понеже повечето ми парят на очите. В момента съм на Фитокод, но не се продава в ДМ, Лили ит.н. Пробвах този на Балеа за чувст. кожа, но не ме впечатли, даже май ми позапуши порите.

# 17
  • Мнения: 2 694
Благодаря за новата тема  bouquet
Сега ползвам крем за лице на Weleda. За околоочната зона поредна опаковка на Balea с 5% уреа. Нямам търпение за новата колекция на Есенс.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря много за информацията  bouquet
Доволна съм от нея - и ФДТ ще купя, и червилце, и спиралка  Mr. Green

# 19
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Аз трудно дръзвам да си сменя крема, понеже повечето ми парят на очите. В момента съм на Фитокод, но не се продава в ДМ, Лили ит.н. Пробвах този на Балеа за чувст. кожа, но не ме впечатли, даже май ми позапуши порите.
Подкрепям

# 20
  • Мнения: 1 519
Записвам се и веднага казвам,че съм много доволна от крема на биотен с дюля Heart Eyes . Хидратира прекрасно,а миризмата му е уникална  Party Peace

# 21
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 455
Хайде и аз се записвам...
В момента ползвам Alverde Zell Activ Serum за нощна грижа и съм доволна...
Лек, непритенциозен, натурален.
Има алкохол, но не ми изсушава.
Добре ми изглежда кожата сутрин - свежа и избистрена.
От същата серия ползвам и околоочния крем.
Много ми допада самата му текстура. Не ми създава проблеми.
Не ми запушва порите, не ми люти, лесно се разнася.
Има аромат, но няма нищо общо със синтетичните.
От всички продукти на Alverde, които съм ползвала, а те изобщо не са малко,
тази серия - Zell Activ - има най, най-приятния аромат.
Това са ми втори опаковки и от двата продукта.  Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Записвам се и веднага казвам,че съм много доволна от крема на биотен с дюля Heart Eyes . Хидратира прекрасно,а миризмата му е уникална  Party Peace
А на мен ми харесват тоалетното мляко и лосиона с дюля на Биотен Simple Smile В момента съм с Нivea cellular anti-age, дневен и нощен и за сезона ми действа чудесно! След месец започвам с Recaptiv пак на Биотен Simple Smile

# 23
  • Мнения: 433
Мерси за темата, Бижу  bouquet
Аз ползвам дневен крем за лице и рол-он за околоочен контур на Сефора, но като свършат ще пробвам на Lumene. Както вече писах, бях ползвала ББ крем на марката и много ми хареса. За това възлагам надежди и на кремовете, но да видим. Simple Smile

# 24
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 779
И моите кремове в момента не са от дрогерията. Дневен - Сефора, серум - Nat'aura, околоочен - Yoghurt of Bulgaria, нощен - шипково масло.

# 25
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Хайде и аз в новата тема  Hug

Любим крем нямам ,но много ми харесват кремовете на Алверде които съм пробвала и за лице и за очи.Пробвала съм и няколко на Балеа,също не са лоши.

# 26
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Хоп и аз тук Simple Smile
В момента използвам кремове на Bottega Verde. Не се намират по нашите ширини, но са много хубави  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 433
Да ви се похваля пробвах маската за лице на Балеа с кал от мъртво море. В началото щипе, но се търпи. Аз съм с мазна кожа и за сега ми се отразява добре. Кожата ми се мека и почистена. Пак ще си взема. Peace

# 28
  • Мнения: 545
Да се включа и аз в темата .
Някой пробрал ли е тази пудра на катрис
http://f.ptcdn.info/713/014/000/1390227661-70676-o.png
днес я гледах но не посмях да си я купя.

Отделно чудя се и за фиксиращия спрей за грим (май е с марка лили) . Дали прави нещо?

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Mery*, разясни коя е тази контурираща палитра на Катрис с кремообразен хайлайтър, защото от новите продукти Prime & Fine е с прахообразни продукти. newsm78

Относно въпроса по темата - не е за тук, но останах впечатлена от мостра на това кремче Galenic Nectalys и бих си купила в пълен размер. Heart Eyes

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт