Balea, Alverde, Catrice, Essence - 24 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 988
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Записвам се и веднага казвам,че съм много доволна от крема на биотен с дюля Heart Eyes . Хидратира прекрасно,а миризмата му е уникална  Party Peace
А на мен ми харесват тоалетното мляко и лосиона с дюля на Биотен Simple Smile В момента съм с Нivea cellular anti-age, дневен и нощен и за сезона ми действа чудесно! След месец започвам с Recaptiv пак на Биотен Simple Smile
И аз съм ползвала крема на Биотен с дюля и бях много доволна.Хем евтин,хем прекрасен.

# 61
  • Мнения: 1 091
cutesmallcat, жива и здрава да си!  bouquet Благодаря!

# 62
  • София
  • Мнения: 855
Момичета не видях в предишни теми отзиви за шампоани на Алверде, има ли доволни? Някой конкретен да предложите, гледам, че имат намаление сега.
Много съм доволна от шампоана за мазна коса на Алверде. Има забележимо забавяне на омазняването, не ме е сърбяла главата или да се лющи скалпа и също така косата ми се разресваше лесно дори и без балсам. За съжаление не мога да го ползвам непрекъснато, защото косата ми привиква и се губи ефекта Sad
Аз съм с тънка и мазна коса (мия я през вечер).

# 63
  • София
  • Мнения: 3 883
Благодаря за новата тема, Бижу  bouquet

Имам една молба: четката на Remington за измиване на лице, която се продава в Лили, някой знае на каква цена е и можете ли да споделите впечатления за нея, предварително благодаря  bouquet

# 64
  • Мнения: 17 546
Благодаря за новата тема, Бижу  bouquet

Имам една молба: четката на Remington за измиване на лице, която се продава в Лили, някой знае на каква цена е и можете ли да споделите впечатления за нея, предварително благодаря  bouquet
Цената и е 175 лв. В Лили с 50% намаление и 15 точки.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 883
Благодаря за новата тема, Бижу  bouquet

Имам една молба: четката на Remington за измиване на лице, която се продава в Лили, някой знае на каква цена е и можете ли да споделите впечатления за нея, предварително благодаря  bouquet
Цената и е 175 лв. В Лили с 50% намаление и 15 точки.

Благодаря, Бижу  bouquet

# 66
  • Мнения: 5 394
Виждам, че се споменава шампоан за мазна коса на Алверде....купих и аз един за моите хора вкъщи- имат силно сърбящ скалп и пърхот. Купеният от мен е с бразилски орех. Одобри се.
 Има ли добри отзиви за другите два шампоана, които са за проблемен скалп и сензитива

# 67
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз бях убедена, че за четката Ремингтон са необходими осем точки ooooh!
Нещо не съм догледала.

# 68
  • Мнения: 1 521
Аз бях убедена, че за четката Ремингтон са необходими осем точки ooooh!
Нещо не съм догледала.


8 са необходими  Peace

# 69
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Че кое и е намаленото, тогава?  newsm78

# 70
  • Мнения: 1 140
Е, как какво и е намалението с минус 50% e, т.е 87,50 лв  Rolling Eyes

# 71
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз пък разбрах, че с 8 точки я взимаш за 175 лева  Laughing
Тотално издрънчавам вече. Извинявам се  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 489
andi-di би ли показала/казала кой точно е шампоана, че и моята коса е много тънка и лесно омазняваща се. И под лесно имам предвид, че когато отида при фризьорката си, докато ме подстриже и съответно пипа косата, към края на цялата тази процедура косата ми вече е мазна Laughing ужасно е...

# 73
  • София
  • Мнения: 10 858
Бижу, благодаря за темата  bouquet
Харесвам хидратиращият серум на Балеа, добре хидратира, за цената си е добър продукт  Peace



Аз също много харесвам това серумче  Peace
Иначе крем за лице ползвам на Фитокод, но планирам преориентиране към Филорга.

# 74
  • Мнения: 17 546
Аз бях убедена, че за четката Ремингтон са необходими осем точки ooooh!
Нещо не съм догледала.
Мда Crazy начи аз съм се смахнала просто! Къде гледах и четох, че са 15, та и тук се уревах, че няма да ги събера.
Ми 8 точки са ми съвсем постижими май до май! Mr. Green Вече имам три, мои си... Whistling

Купих си два шампоана Нахтхерцен тази вечер и съм спокойна вече, че вчера забравих. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт