Тапите ни изгърмяха, МАРТенчета заваляха - тема 11

  • 74 669
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 256
DeniDen, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава!

# 661
  • Мнения: 54
DeniDen, честита Радина!

Kalalily, честито момиченце!

M_E_G_I, какво стана?

jujka^, как е кръвното?




# 662
  • Мнения: 534
Ох цяла нощ имам контракции,но първо бяха по на често,после се разредиха,заспала съм,но се събуждах,сега пак имам.Май се подготвяме,но са много нерегулярни.3,4 на по 10 мин. и спират.След един час пак така и си мисля,че щом не тръгвам значи не е момента.Явно очаквам много да боли...

# 663
  • Мнения: 54
Аз усещам някакви напъни от време на време Shocked Дали се протяга...Понеже очаквам много да боли (от миналото раждане) на не болезнени контракции не обръщам никакво внимани. Само да не си родя вкъщи.

# 664
  • Мнения: 770
Благодаря, днес съм добре вече! Честита ви първа пролет! При нас е малко мрачна и дъждовна.
Пролет, моето нормално кръвно е 90/60 и по-ниско даже и като мине 120 ме почва главата, снощи беше 140/85. С първата бременност пак накрая дигах от време на време, но беше от жегата тогава. Като казвах на лекарите ми се отговаряше, че ми било чудесно кръвното, знаела ли съм аз другите имали по 170-180.... Тогава пиех от на дядо ми хапченцата, бяха съвместими с бременността. Дано да е било инцидентно, че не остана.
На мен вече цяла седмица ми се точи тапата, голямо падане, няма свършване. Първо беше прозрачна слуз само, сега от 2 дена мина в мноооого бледо розово с тук там някоя мъничка нишчица, та видях я и аз митичната тапа какво представлява. Бебка се е стишила нещо, шава си, но не е така буйна, на мен пък все ми се спи и ми е уморено и мързеливо. Май и двете се подготвяме за събитието и събираме сили, ох дано, че си е време вече. Не искам да преносвам този път.
Някой знае ли кога свършват рибите и почва овен? Не вярвам в астрологията, но се присетих за това. Така трябва да избутаме и днес и от утре може да се ражда вече, лекарите се прибират от семинара.

# 665
  • Мнения: 54
От утре са овните. Аз за водолей се гласях  Laughing

# 666
  • Мнения: 770
От утре са овните. Аз за водолей се гласях  Laughing
Пък то рогато и инато накроя  Joy

# 667
  • Мнения: 534
Ами Жужка аз докато стигна до болницата и те ще спрат и ще ме върнат.Затова,чакам да е по-страшно положението,пък и нали казват,че няма да ги объркам,тези за раждането и другите. Simple Smile

# 668
  • Мнения: 356
При мен контракциите започнаха директно на 4 минути. Аз все очаквах, че ще разминат, но не би! Simple Smile Чудех се да тръгвам ли и да не ме върнат, но вече в колата бяха доста болезнени и като излязох от колата ми изтече нещо - или тапа или част от водите. За час и нещо бях с 6 см. разкритие. Но все пак ми е трето раждане. Мисълта ми е, че аз не ги разпознах от началото дали са "истински" контракции и може би все пак ако се чудите, по-добре отидете да ви прегледат, особено ако ви е по-далеч болницата!
А за зодиите... Имам си едно Овне вкъщи. Няма такова рогато! Wink Но пък са борбени човечета!

# 669
  • Мнения: 534
Аз през ноща само като се размърдах и започваха,но сега няма,явно не е време още,но снощи си мислех,че няма да спрат надявах се да са по болезнени на сутринта,но уви.Sad Това чудене и чакане ме изтормози,а съм сигурна че не ми е объркан термина,просто не излиза,казаха че ме чакат 7 дни и на 8 ме приемат за предизвикване,утре съм пак на тонове.

# 670
  • Мнения: 54
Мен пак ме приеха я патолпгията Sad Не им хареса записа и понеже пренасям. Не издържам вече, голямо напрежение. Пукната контракция нямам.

# 671
  • Мнения: 75
Мамчета,за зодиите( понеже аз доста се интересувам),днес сутринта към 8 часа слънцето е излязло от риби и вече сме в овен,така че вече са овни! Laughing 
Очички,ако ни четеш,пиши набързо какво тава с теб,нямаме ли бебка?

# 672
  • София
  • Мнения: 1 955
Йееее! Щом вече не сме в риби, значи може да се раждаааа! Аз съм риба. За жена е много хубава зодия...Но за момче... нещо не ми се щеше. Има приятели мъже риби... ами няма такива мрънкала и такива въртиопашки...
И аз през нощта се събудих с контракции и леки менструални болки, ама не бяха регулярни и засилващи се. То раждането боли, не е да понаболява... Така че няма как да се обърка. Важното е да се доберме до болницат апреди бебето да е излязло... Познати доктори са ми разказвали за циганки, които едва са стигнали до двора на Майчин дом и са раждали из храсталака  Joy На мен ми е много чувствителна кожата и не ща да си докарам "гастрит на неравна почва", за това ще гледам поне до приемното да се довлека.

# 673
  • Мнения: 155
Хаха това за циганките беше направо  Joy
Момичета, аз много се отчаях с кърменето 1во зърната ми са плоски, 2ро цедя се с една помпа, но излизат едва по няколко капки коластра, 3то бебка изобщо не може да засуче, 4то гърдите ми освен че нямат никаква промяно отпреди да забременея то дори и сега нямам нито напрежение, нито нищо и много съм се отчаяла.  Как мислите имам ли някакав шанс?
Сега чакам да ми донесат едни силиконови зърна, пък да видим.   Praynig

# 674
  • Мнения: 75
Хаха а дано на всички мине толкова леко,че да не се усетим кога сме за раждали  Laughing
Иначе и аз да ви кажа предпочитах да е овен,така че добре стана,че поизчака бебчо,но вече може да излиза  Party

Общи условия

Активация на акаунт