Квартира Пловдив

  • 4 918
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
 От три месеца с приятеля ми правим неуспешни опити да намерим жилище в гр. Пловдив (Кичук Париж), което да наемем. Уви все попадаме (а и вече започвам да се съмнявам, че това е практика на целия бранш) на некоректни агенции, фалшиви обяви и подобни. Няма смисъл да пиша колко съм огорчена от отношението, което получавам и от лъжите, с които се сблъсквам.
 Искам да помоля за съвет, какво мога да направя в тази ситуация? Някой минал ли е вече по този път? Знаете ли агенции и хора, които се отнасят отговорно към своята работа?
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 789
Ами потърси в olx

# 2
  • Мнения: 3
Гледам всеки ден олх, базар, имот, holmes.bg, homes.bg, imoti.net, bezplatno.net, alo.bg, imoti24, plovdiv24, marica.bg и всички подобни сайтове, който излизат в търсачката Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 776
От доста време и аз търся квартира в Пловдив и много се разочаровах от агенциите.Повечето обяви са фалшиви,когато се обаждам за дадена квартира почти винаги ми казват, че не е свободна.В повечето случаи на следващия ден по сайтовете виждам въпросната квартира да се отдава под наем.Незнам агенциите какво печелят с тези измислени обяви newsm78

# 4
  • Мнения: 3 058
Квартира си намерих с една агенция "Перфект Консулт", лошото е, че ни взеха цял наем комисионна, но брокерката беше много любезна, заведе ни в 6 апартамента и така за 3 дни си намерихме. Поне тази агенция знам, че е окей и не са фалшиви.
Мога тези дни да се чуя с една приятелка, която е на квартира в Кичука, ново строителство, в близост до "Кауфланд" и "Триумф", голяма всекидневна с тераса и спалня - 300лв. Ще я питам с коя агенция и как са я намерили тая квартира и дали в тяхната сграда има нещо и ще пиша.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Аз преди 2 години и половина минах по този път - бях постоянно в интернет в сайтовете за имоти и в момента, в който се появеше нещо ново и хубаво, звънях незабавно и все излизаха с този номер - вече е дадено. И според мен да си намериш добър апартамент си е чист късмет. На какви дупки се нагледахме - не е истина просто, а пуснати с подвеждащи снимки и описания......

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Извинявам се, че се намесвам в темата, но аз пък искам да дам мнение, като човек който дава апартамент под наем в Пловдив. Пускала съм лично обяви от мое име, като съм писала изрично, че се дава от собственик и само от агенции се обаждат, не мога да си обясня защо. Само да добавя, че  свекърва ми дава апартамент в София, там има огромно търсене и клиентите те намират още на петата минута, но все пак си е столицата. Даже и в момента ще ми освободят апартамента до края на месеца, двустаен монолит с три отделни стаи, широк център/квартал Мараша/, ако някой се интересува да ми пише на лични. Лек и Успешен ден.

Последна редакция: сб, 16 апр 2016, 17:14 от mimoz75

Общи условия

Активация на акаунт