Ясновидци/врачки - тема 30

  • 152 660
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Минавам да споделя от личен опит, при кого да НЕ ходите и да си давате парите:
Ина женски пазар-пълни глупости
Латина- нищо, загуба на време
Бобо08- има желание, но няма способности
Никола Узунов- слаба работа
, може да има и още, но не се сещам. Отдавна не ходя при никой, защото разбрах, че нищо не може да се промени.

# 46
  • Мнения: 305
Какъв е фейсбуука на Елвира, че ми стана интересно?


Ето го, но снимката е махната. Защо ли?  Laughing
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0%95%D0%9D%D0 … 776/photos_stream
Не ,не е това ,  фейсбука е на името на Елвира Воронина ,и е учила в медицински университет-София , руса жена.

# 47
# 48
  • Мнения: 360
Добре де, като ми кажат, че имам магия и аз си знам, че каквито и опити да правя-нищо не става...и вероятно са прави за магията...при кого да отида?!? Вярно, че повечето не стават за нищо, но все пак някой трябва да става след като е направил магия.

# 49
  • Мнения: 233
Какъв е фейсбуука на Елвира, че ми стана интересно?


Ето го, но снимката е махната. Защо ли?  Laughing
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0%95%D0%9D%D0 … 776/photos_stream
Не ,не е това ,  фейсбука е на името на Елвира Воронина ,и е учила в медицински университет-София , руса жена.


Напротив, точно това е! Погледни телефоните на профила! Те са единствено вярно нещо в този профил! Laughing

# 50
  • Мнения: 305
Какъв е фейсбуука на Елвира, че ми стана интересно?


Ето го, но снимката е махната. Защо ли?  Laughing
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0%95%D0%9D%D0 … 776/photos_stream
Не ,не е това ,  фейсбука е на името на Елвира Воронина ,и е учила в медицински университет-София , руса жена.


Напротив, точно това е! Погледни телефоните на профила! Те са единствено вярно нещо в този профил! Laughing
Потърсете във фейсбук Елвира В., да  същите тези телефони са на корицата , но на профила има снимка на жена, потърсете и Елвира Воронина , същата жена , и там има снимки .

# 51
  • Мнения: 358
Добре де, като ми кажат, че имам магия и аз си знам, че каквито и опити да правя-нищо не става...и вероятно са прави за магията...при кого да отида?!? Вярно, че повечето не стават за нищо, но все пак някой трябва да става след като е направил магия.
Ми караш на принципа на докторите "проба-грешка", докато ти свършат парите. И после кротваш, като повечето от нас.

# 52
  • Мнения: 620
iorry : Или си хващаш някой ритуал и опитваш с него да се оправиш. В нет-а има и подобни работещи ритуали за разваляне и/или връщане. Мога да ти дам един ако решиш да пробваш така. Отделно дето има и защити тука, които да ползваш. Определено имат ефект при достатъчно настойчивост.

# 53
  • Мнения: 111
404Notfound,  Благодаря за темата! bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 22 735
Доколкото знам, Елвира не приема лично.

# 55
  • Мнения: 84
Здравейте!!!  Вярно ли е, че когато имаш магия не се вижда бъдещето?!?
бъдещето се вижда но по изкривен начин..не е това което наистина е трявало да ти се случи..реално не си изпълняваш мисията с която си дошъл на земята

# 56
  • Мнения: 42
Попаднах на този сайт http://astrohit.net/
Някой поръчвал ли е хороскоп?

# 57
  • Мнения: 55
Здравейте.Чета отдавна темата /29 и30/,но едва днес събрах смелост да се регистрирам.И аз като вас съм посетила доста ,,познавачки,, и съм си създала мнение за няколко човека,което ако искате ще споделя с вас,но продължавам да търся ИСТИНСКАТА,която да ми познае всичко.

# 58
  • Мнения: 305
Здравейте.Чета отдавна темата /29 и30/,но едва днес събрах смелост да се регистрирам.И аз като вас съм посетила доста ,,познавачки,, и съм си създала мнение за няколко човека,което ако искате ще споделя с вас,но продължавам да търся ИСТИНСКАТА,която да ми познае всичко.
Добре дошла ,би ли споделила !

# 59
  • Мнения: 55
Здравейте.Чета отдавна темата /29 и30/,но едва днес събрах смелост да се регистрирам.И аз като вас съм посетила доста ,,познавачки,, и съм си създала мнение за няколко човека,което ако искате ще споделя с вас,но продължавам да търся ИСТИНСКАТА,която да ми познае всичко.
Добре дошла ,би ли споделила !


Благодаря.Дано не ме приемете,че се включвам,за да правя реклама или да плюя някой,но наистина съм честна и искрена.Ходих септември при Божидар Караджов-веднага ми откри външна намеса и ми предложи помощ-сруще 500лв!!!!.Все пак бях нахална и го попитах нещо конкретно,а той ми отговори,че ще се разделим след 3год.-а аз бях отишла при него точно защото не се събираме т.е.-голяма реклама,но никакво покритие.Ходила съм и при Николета в Червен бряг-1вярна дума за нищо-нито за минало,настояще или бъдеще.2пъти съм ходила при Пепа/от списъка/ и останах много,много доволна,въпреки,че във форума четох отрицателно мнение за нея-явно е индивидуално.Първият път останах впечатлена и доворна и затова се записах и 2ри път.Пак бих отишла,но си вдигна таксата.Ходя и при една жена в кв.,,Левски,,-София,но тя е малко трудна и човек трябва да се въоръжи с търпение.Спирам,за да не стана досадна.Дано да съм била полезна.

Общи условия

Активация на акаунт