Ясновидци/врачки - тема 30

  • 155 130
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 822
viki miki35, ето твоя предишен коментар за Елвира на 20 ноември 2015 г. - „Аз и писах преди няколко дни получих отговор 2 дни след това.ПОПИТАХ Я ЗА МЕН И МЪЖЪТ МИ И ТЯ КАЗА ЧЕ ЩЕ СЕ РАЗДЕЛИМ ИМАЛО ВАРИАНТ ДА ОСТАНЕМ ЗАЕДНО ПО ДРУГ НАЧИН.Попитах какъв и ми отговори веднага,каза с бяла магия може да останете с тази жена докрай имайки предвид че аз съм жена и питам за мъж.Попитах как се прави и колко струва а тя каза 300 лева.Сами си правете изводи на какво гледа и колко познава“! А СЕГА Я ЗАЩИТАВАШ, че трябва часовете да говори, за да вземе някакви стотинки! Аз прочетох този твоя коментар във форума тук.

# 661
  • Мнения: 39
viki miki35, ето твоя предишен коментар за Елвира на 20 ноември 2015 г. - „Аз и писах преди няколко дни получих отговор 2 дни след това.ПОПИТАХ Я ЗА МЕН И МЪЖЪТ МИ И ТЯ КАЗА ЧЕ ЩЕ СЕ РАЗДЕЛИМ ИМАЛО ВАРИАНТ ДА ОСТАНЕМ ЗАЕДНО ПО ДРУГ НАЧИН.Попитах какъв и ми отговори веднага,каза с бяла магия може да останете с тази жена докрай имайки предвид че аз съм жена и питам за мъж.Попитах как се прави и колко струва а тя каза 300 лева.Сами си правете изводи на какво гледа и колко познава“! А СЕГА Я ЗАЩИТАВАШ, че трябва часовете да говори, за да вземе някакви стотинки! Аз прочетох този твоя коментар във форума тук.
Не защитавам никого.Искам да премисляте добре глупостите дето пишете.Отдавна не ползвам услуги на врачки,ясновидци,магове имах нужда от помощ.Открих хора,които ме напътиха,други,които ми помогнаха.Живота ми беше спрял,благодарение на съвети тук и от познати се справих.Споделяла съм с нуждаещи се и са ми връщали благодарност.Няма да прекарам живота си в самота,влачене по врачки и търсене на работа.

# 662
  • Мнения: 822
Никой ли не е имал личен контакт с елвира? Защо се крие? Направо супер тайнствена гледачка и как познава на повечето тук?
На кого е  познала? Елвира не е едно лице само. Разни елементи с мултиакаунти се подвизават в темата и ви зоват да пълните гушките на няколко души, обединени под кодовото име Елвира.  А вие, наивниците се сетете с кого от форума сте споделяли проблемите си съвсем добронамерено.
Този пост ми харесва! Много е искрен!

# 663
  • Мнения: 1 339
Маргарита | 0885 05 36 83 някой да има коментар, трябва ми човек от Варна

От позицията на времето абсолютно нищо...и при мен, и при моя близка.

# 664
  • Мнения: 233
Бях при Нина от Княжево. Абсолютна шарлатанка! Нищо от настоящето и миналото не налучка, за сметка на това обаче ми каза, че имам магия, която тя щяла да развали. Казах и че мен магия не е лови и си тръгнах. Не знам защо и дадох 30 лева. Вероятно от някаква криворазбрана почтеност.

# 665
  • София
  • Мнения: 23 116
Бях при Нина от Княжево. Абсолютна шарлатанка! Нищо от настоящето и миналото не налучка, за сметка на това обаче ми каза, че имам магия, която тя щяла да развали. Казах и че мен магия не е лови и си тръгнах. Не знам защо и дадох 30 лева. Вероятно от някаква криворазбрана почтеност.

За Нина нищо не знаем. Не помня да е коментирана.

# 666
  • Мнения: 233
Бях при Нина от Княжево. Абсолютна шарлатанка! Нищо от настоящето и миналото не налучка, за сметка на това обаче ми каза, че имам магия, която тя щяла да развали. Казах и че мен магия не е лови и си тръгнах. Не знам защо и дадох 30 лева. Вероятно от някаква криворазбрана почтеност.

За Нина нищо не знаем. Не помня да е коментирана.


Нова звезда е. Препоръча ми я позната.

# 667
  • Мнения: 822
От много време в село Мраморен на улица Мир №1 гадае Весела! Това се намира на 15 км до Враца! Моля да споделите дали познава! Някой от вас ходил ли е при нея?

# 668
  • Мнения: 97
От много време в село Мраморен на улица Мир №1 гадае Весела! Това се намира на 15 км до Враца! Моля да споделите дали познава! Някой от вас ходил ли е при нея?
Аз съм ходила . Не си струва изобщо.Само загуба на време и пари. Поне при мен беше така.

# 669
  • София
  • Мнения: 221
Искам да изразя своето дълбоко разочарование от Себа / Севда или както там се нарича, съществото от Шемшево  Великотърновско. Строихме се ние от стотици километри дошли,  заедно с отбор мангали, след като знаем, че тя работела до 13ч. Мадам обаче , реши , че спира да работи още в 11.20, защото било Рамазан, и ни увика, че не сме знаели, че Рамазан, сякаш сме длъжни да сме  кога са празниците  на всяка религия. Накрая , склони да приеме само мен, защото бях със сина ли, които си има проблеми. Питам аз, може ли някой,  наричащщ себе си ясновидец, да си позволява да говори за смърт, при това на дете. Още излизайки от огромната и къща си казах , че изтривам всичко казано от нея, но май не мога. Майната вече и теглих. На приятелката ми отказа две думи да рече, за здравето и, и май добре стана, че не и каза, за да не я побърка и нея. Съжалявам за срещата си с това същество

# 670
  • Мнения: 822
Искам да изразя своето дълбоко разочарование от Себа / Севда или както там се нарича, съществото от Шемшево  Великотърновско. Строихме се ние от стотици километри дошли,  заедно с отбор мангали, след като знаем, че тя работела до 13ч. Мадам обаче , реши , че спира да работи още в 11.20, защото било Рамазан, и ни увика, че не сме знаели, че Рамазан, сякаш сме длъжни да сме  кога са празниците  на всяка религия. Накрая , склони да приеме само мен, защото бях със сина ли, които си има проблеми. Питам аз, може ли някой,  наричащщ себе си ясновидец, да си позволява да говори за смърт, при това на дете. Още излизайки от огромната и къща си казах , че изтривам всичко казано от нея, но май не мога. Майната вече и теглих. На приятелката ми отказа две думи да рече, за здравето и, и май добре стана, че не и каза, за да не я побърка и нея. Съжалявам за срещата си с това същество
Така е! Виждаш, какво самочувствие имат шарлатанките! Ние ги създаваме от чудото си! Поне да не им плащаме като виждаме, че не са в час и не познават...., а ние независимо от всичко и плащаме им!

# 671
  • Мнения: 358
Искам да изразя своето дълбоко разочарование от Себа / Севда или както там се нарича, съществото от Шемшево  Великотърновско. Строихме се ние от стотици километри дошли,  заедно с отбор мангали, след като знаем, че тя работела до 13ч. Мадам обаче , реши , че спира да работи още в 11.20, защото било Рамазан, и ни увика, че не сме знаели, че Рамазан, сякаш сме длъжни да сме  кога са празниците  на всяка религия. Накрая , склони да приеме само мен, защото бях със сина ли, които си има проблеми. Питам аз, може ли някой,  наричащщ себе си ясновидец, да си позволява да говори за смърт, при това на дете. Още излизайки от огромната и къща си казах , че изтривам всичко казано от нея, но май не мога. Майната вече и теглих. На приятелката ми отказа две думи да рече, за здравето и, и май добре стана, че не и каза, за да не я побърка и нея. Съжалявам за срещата си с това същество
За енти път ви предупреждавам за тази жена, че след инсулта не става за нищо. Ритуалите и действат наопаки. Беше много добра, но преди години.

# 672
  • Мнения: 10 899
Няма такова нещо, като на религиозен празник да работи до обяд или до 11 ! Или работи целия ден ( от изгрев до залез) или не приема хора ИЗОБЩО ! Виждал съм преди години човек, който гледаше и беше написал на един лист залепен на вратата му кои дни приема, при това 3 месеца напред, за да знаят хората. На такива, които им кефне кога да помогнат и кога не - теглите една благословия и си тръгвате. В противен случай рискувате много да ви наговорят шантави фантазии и простотии,както и да се разделите със сериозна сума ! 

# 673
  • Мнения: 67
Здравейте! От 15 години се мъча с магия или проклятия и затова ще питам директно - дадоха ми телефона на Ангел от Дианабад в София, гледам назад в темите има противоречиви мнения, но са много стари, бих искал да помоля за по-скорошни впечатления. Аз съм напълно убеден, че имам магия, пълен невървеж и фантомни болки, но каквото и да правя като ритуали не мога да я премахна, затова искам някой друг да пробва. Та този човек бил радиестезист и чистил магии. Някой ходил ли е скоро при него и доволен ли е?

До сега само две са ме чистили. След като Емилия от Пиротска ми чисти негативи ми потръгна в бизнеса, но в здравословно отношение съвсем се влоших сякаш, почнаха да се появявт изтръпвания в крайниците и да ми мига окото - класически симптоми на магия. Изследватията ми винаги излизат идеални, никой доктор не може да си обясни какво става с мен. Идеални изследвания, куп добавки, витамини, минерали, спорт и полезна храна и въпреки това нищо не помага. Close

Емилия позна, че ще взема една много трудна сделка, която изглеждаше невъзможна, но при мен с чистенето не се справи добре. За Боряна от Изток ли беше ще кажа не ходете, добронамерена е, но няма дарба според мен. След чистенето й започнах да получавам паник атаки и после няколко месеца бях като във филм. Rolling Eyes

# 674
  • Мнения: 34
Здравейте! От 15 години се мъча с магия или проклятия и затова ще питам директно - дадоха ми телефона на Ангел от Дианабад в София, гледам назад в темите има противоречиви мнения, но са много стари, бих искал да помоля за по-скорошни впечатления. Аз съм напълно убеден, че имам магия, пълен невървеж и фантомни болки, но каквото и да правя като ритуали не мога да я премахна, затова искам някой друг да пробва. Та този човек бил радиестезист и чистил магии. Някой ходил ли е скоро при него и доволен ли е?

До сега само две са ме чистили. След като Емилия от Пиротска ми чисти негативи ми потръгна в бизнеса, но в здравословно отношение съвсем се влоших сякаш, почнаха да се появявт изтръпвания в крайниците и да ми мига окото - класически симптоми на магия. Изследватията ми винаги излизат идеални, никой доктор не може да си обясни какво става с мен. Идеални изследвания, куп добавки, витамини, минерали, спорт и полезна храна и въпреки това нищо не помага. Close

Емилия позна, че ще взема една много трудна сделка, която изглеждаше невъзможна, но при мен с чистенето не се справи добре. За Боряна от Изток ли беше ще кажа не ходете, добронамерена е, но няма дарба според мен. След чистенето й започнах да получавам паник атаки и после няколко месеца бях като във филм. Rolling Eyes
а,да ти е хрумнало че тези който уж,,,,те чистят ти правят магиите,за да ги потърсиш пак.с очите съм се обесила как подобни жени действат.

Общи условия

Активация на акаунт