Сайтовете за запознанства и лъжите

  • 52 514
  • 1 779
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Уф, то пък има хора с години висят в сайтовете. Бях влизала един път, после след 5 г. пак и ме заговориха същите акули, дето дебнат. Добре, че бързо се намерихме с мъжа ми, не знам колко бих издържала в такъв сайт. Аз съм от тежката категория жени, ама всякакви мъже са ме сваляли - и такива, дето са наполовина на мен, и яки батки и пичаги, ама не значи, че самочувствието ми е до небесата. За всеки влак си има пътници, не се карайте на момчето Simple Smile

# 1 681
  • Мнения: 4 975
Лесно е да впечатляваш с имане.Simple Smile

Да ти кажа, ако е наследник – на твоето мнение съм; обаче, ако е self-made – впечатляващо си е, и още как. Wink

Simple Smile Няма спор:))
Но аз си знам гьола..

# 1 682
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
FF сега ще ти отговоря.Ако мъжът до мен взима 12К ще работя, определено. Няма да се оставя да стоя по цял ден в къщи и да чистя , готвя и пера.Майка ми беше така. Сега съжалява , но не заради минималната пенсия , а за годините прекарани в къщи. Аз също не виждам смисъл една жена да стои без работа.
Това те питах. Чудесно, благодаря за отговорa. Уважавам позицията ти. Също я подкрепям. Hands Plus1

Скрит текст:
FF, 12 са ми too much. Към 5-7 биха ми били ок. Няма как да се абстрахирам от сегашният си живот. На тази база преценявам. Другото е чисто фантазиране.
Окей, чудесно. Трезвостта ти ми харесва. Уважавам мнението ти.
Екстра, няма да "изпуфкваш" всичко, ще каширам значи едни 5к за буфери и кризисни моменти. Joy

Да не забравяме, че високият доход на мъжа ви, би ви дал възможност да избирате какво да, или не работите, което е от огромно значение, и може да си намерите "сладка" службица, без дразнещ колектив, да сте полезни, правите, каквото ви се прави истински, а не по "задължение". Не всяка го има това, да не кажа, че са много малко.

Хаха, Жреб, пустите му коли, значи. Joy
Ама ти ли й писа пръв, така поне разбрах от поста ти?
Тя ако има интерес, ще те търси. Wink

Viviana
, лъвице, оставаше и да не заложиш на "качества и предприемчивост". Wink

Последна редакция: чт, 16 апр 2020, 23:42 от FragranceFanatic

# 1 683
  • Мнения: 845
Жребче
>>>>>>>
Каква е твоята класация на сайтовете за запознанства за 2020 година?
Кои са най-лошите и кои са най-добрите?

Питам те, защото искам да ги разгледам.

# 1 684
  • Мнения: 2 478
Уф, то пък има хора с години висят в сайтовете. Бях влизала един път, после след 5 г. пак и ме заговориха същите акули, дето дебнат. Добре, че бързо се намерихме с мъжа ми, не знам колко бих издържала в такъв сайт. Аз съм от тежката категория жени, ама всякакви мъже са ме сваляли - и такива, дето са наполовина на мен, и яки батки и пичаги, ама не значи, че самочувствието ми е до небесата. За всеки влак си има пътници, не се карайте на момчето Simple Smile
На кое "момче" да не се карат, на Пирона (Жребче) ли? И кой, на кой, кога се е "карал"?
Ако, да, много ме развесели. Той е толкова обръгнал и непукист вече, че не знам какво трябва да стане, за да се впечатли. Други неща биха му направили впечатление. Не постоянните женски контри, в които, както знаем (в контрата като цяло), често се "крият" и симпатии.

# 1 685
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Да, Жребчо ми е симпатичен,  Братан - разбирам го, ама ми е по-рязък... Уважавам чуждото мнение, макар на живо вероятно щяха да ме обиждат.

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 09:41 от gpym4e

# 1 686
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Хаха, Жреб, пустите му коли, значи. Joy
Ама ти ли й писа пръв, така поне разбрах от поста ти?
Тя ако има интерес, ще те търси. Wink
Естествено, че тя ме заговори първа. Аз ги оставям на изчакване и ако мълчат цяла седмица, изтривам симпатията. Smiley Като се присети кой съм, не можа да скрие изненадата си, тъй като помни какво сме си писали навремето и знае, че при мен не може да разтяга локуми.


Жребче
>>>>>>>
Каква е твоята класация на сайтовете за запознанства за 2020 година?
Кои са най-лошите и кои са най-добрите?

Питам те, защото искам да ги разгледам.
Навсякъде са едни и същи. Нов б****к със стари к***и не става. Влизам чат-пат в Елмаз, Badoo и Twoo. В последните две страници има ограничения и не можеш да пишеш на доста от профилите, ако няма взаимна симпатия, което е рядкост, защото тези жени, които си не плащат за месечен абонамент, не могат да видят кой вече е харесал техния профил и трябва да разчиташ, че по някое време сами ще решат да търсят сред мъжките профили. А знаем, че жените рядко правят това, защото обикновено само чакат да бъдат заговорени от мъжете. В Елмаз няма такива ограничения, но пък може би заради това и там има най-голямо наличие на плява и от двата пола.

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 00:40 от Жребчe

# 1 687
  • Мнения: 3 186
Това значи ли , че аз съм меркантилна? Flushed
С трайно безработен би ли започнала връзка? Разбира се, няма изгледи да работи в бъдеще.

# 1 688
  • Мнения: X
Моята категория е 5000 - 10 000 лева.
Има ли успех Simple Smile

# 1 689
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 262
Това значи ли , че аз съм меркантилна? Flushed
С трайно безработен би ли започнала връзка? Разбира се, няма изгледи да работи в бъдеще.

Какво имаш предвид? Да няма никакъв доход и аз да го издържам ли? Ако е така-НЕ.

# 1 690
  • Мнения: 18 404
Как се разбира предварително колко е заплатата на мъжа, та да не стават грешки? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 691
  • Мнения: X
Какво имаш предвид? Да няма никакъв доход и аз да го издържам ли? Ако е така-НЕ.

От какъв зор тогава той трябва да те издържа с 10-те бона? Недай си боже му се случи нещо, загуби работоспособност и разчита на теб - ти си биеш камшика на момента. Доста долничко и себично, ако питаш мен.
От такива мнения разбирам защо богатите мъже подлагат на унижения и извращения жени като теб - защото знаят, че ако не са парите, те няма да значат нищо за жена си.

Я пуснете по една снимка да видим тези 10 бона при коя биха отишли. За 10 бона на месец се хващат високообразовани миски в разцвета на младостта си или елитни плеймейтки. Така на гол тумбак чифте пищови си е доста вятър работа.

# 1 692
  • Мнения: 3 186
Lina, да, ти и родителите му го издържате. Той или не намира работа или почва за малко работа, вижда, че не му харесва, устисква месец, за да вземе поне една заплата, напуска и се връща на дивана.

# 1 693
  • Мнения: 2 478
Lore, любопитка си, макар и от "сладките", ама айде сега да не издаваме "тайните". Много неща мога да кажа, ама ще ги спестя.

Предложение - дайте да не изпадаме в крайности. Никой не се интересува и не би се занимавал с клошари, безработни, дебили, инфантили, и от двата пола.
Коментираме нормални хора, работещи, трудещи се, самоиздържащи се, научили се на самостоятелност. Вече диапазона на доходи го споменах. Разбира се, има и една друга категория, но този малък % под 0.1, няма да го коментираме, не мисля, че е релевантен конкретно тук. Нека усредним донякъде, и да водим градивни диалози. Лафчетата и бъзиците иначе да си вървят, ясно е.

Дракарис, да приемем, че ги имам. Даже и горница. Money
Не съм стиснат, не съм "циция", обичам да глезя, но сама се сещаш, че е така просто да "пръскам", няма да стане, и от държанка нямам нужда. Трябва да си адекватна, и да предлагаш много (женските и креватните умения по дифолт трябва да ти идват отръки и да си много влюбена), като личностни качества, за да реша да инвестирам в теб дългосрочно - емоционално и финансово, защото потенциалното семейство е пари, а децата са солидарна отговорност, ако ме разбираш. И ти ще "харчиш" по и за тях, не само аз, нищо че доходът ти ще е 1000-2000 лв., примерно.
Т.е. преди да имаш мъж, като мен, първо трябва да си станала самостоятелна, да се издържаш, да си стигнала това ниво. Айде, за другите неща бих давал рамо, но не да клечиш и да чакаш. Peace

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 10:38 от FragranceFanatic

# 1 694
  • Мнения: 3 186
Братан, имаш да порастваш. На твоите години и аз бях балама. После ми увря акълът.

Общи условия

Активация на акаунт