Кръв в акото

  • 3 256
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте, синът ми е на 1 и 5 мес и преди малко се изака на гърнето си, по акото му имаше доста кръв. Притеснена съм ужасно много взех му час при педиатъра му в 17:00 часа. На някой случвало ли му се е такова нещо? Много се тревожа Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 28 850
А иначе здраво ли е детенцето, как се чувства? Какво е ял? Бил ли е болен скоро, някакви лекарства да е взимал?

ПП Сега прочетох, че ще спират форума в 13.00 ч. Добре си направила, като си запазила час при педиатъра. Защо междувременно не отидеш до Спешния център за още едно мнение?

# 2
  • Мнения: 115
Да напълно здрав е наскоро му беше запушен носа но му мина само със солена водичка. Играе си незнам от какво може да е Sad
Аз съм в Германия и щом е редовен ден и лекарката му работи ни пращат там Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 28 850
При сина ми е имало малко кръв, но това беше по време на разстройство. Явно при вас случаят не е такъв. Отиди за още едно мнение преди часа ви за педиатъра.

ПП Сега видях, че си писала, че сте в Германия.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 949
А трудно изхождане? В подобна ситуация може да има кръв.

# 5
  • Мнения: 115
Еми не трудно по скоро сухо,незнам докторката ни даде направление за спецалист. Бях направила снимка на акото и тя го видя и каза че кръвта е доста. Щели да му мушкат нещо на дупенцето утре незнам какво ще правя умирам от притеснение Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 28 850
А той как е?
Кога ще ходите при специалиста?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 949
При възрастните хора мушкат една тръбичка през ректума, за да огледат дебелото черво, правят т.нар. колоноскопия. Може би и на малчо ще направят нещо такова. Нормално е да си притеснена, но вероятно ще е нещо, което никак не е страшно...

# 8
  • Мнения: 115
Много е добре играе си. Утре ще ходим, но тук дават час поне след седмица 😓

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 949
След прегледа моля да пишеш какво е казал специалистът.

# 10
  • Мнения: 115
Мамита педиатъра ми даде мехлем да му мушкам с малкия ми пръст Sad когато го направих ми се късаше сърцето дано на никой не се случи подобно нещо.
Ще пиша утре какво е станало Sad ( ако ни приемат веднага)

# 11
  • Мнения: 212
Раздразнил се е нещо или от напъна се е спукало капилярче....според мен, може това да са вероятните причини. Следващ път акал ли е да видиш как е?

# 12
  • Мнения: 115
Бяхме днес на специалист дадоха му прахчета за да ака по лесно( да не му е акото толкова твърдо) ако ака пак кръв тогава ще му правят изследване.
Благодаря ви много за отделеното време .

# 13
  • София
  • Мнения: 28 850
Точно преди малко се чудех какво става с вас. Радвам се, че не е нещо сериозно  Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Beiza, моето момче е с проблемно изхождане. И неговите изпражнения са твърди и дребни. Давах му активно пюрета и сокчета от сливи и круши, предимно течна храна, овесени ядки, елда, плодове и зеленчуци - е, не и не. Така поне 2-3 месеца. Филийки, банани, десертите от кухнята с нишесте и грис са мираж в менюто на моето дете. Според педиатъра е възможно да има кръвчица при трудно изхождане. От известно време почнах да му давам сушени сини сливи, накиснати от предния ден във вода, след което пюрирани. Има известен напредък - така че пробвай. Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт