Искам да кажа ... (74)

  • 76 646
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 062
Моят мъж е рожденик днес, организираме парти изненада с децата, подозирам, че Жаки ще изпорти нещата:))) Уж каза голяма тайна ще е, ама... Simple Smile

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Моят мъж е рожденик днес, организираме парти изненада с децата, подозирам, че Жаки ще изпорти нещата:))) Уж каза голяма тайна ще е, ама... Simple Smile
Да ви е здрав рожденикът! Тая малка Жаки  Hug....със сигурност и таткото подозира,че му готвите изненада  Peace,нали си ви познава. Хубав да ви е празникът!

# 707
  • Мнения: 3 868
Веднага си я представих как казва на баща си: " шшшшшшшт, знам голяма тайна..."  Joy

Да ти е много здрав рожденника, Жаки!

# 708
  • Мнения: 1 207
Против съм купуването на подаръци за учителите. Подарявали сме ваучери за почивка, а миналата година купиха изработена по поръчка гривна (метална, масивна) с изписани върху нея имената на всички ученици. Категорично не мога да си представя жената да се накичи с това нещо. Ако толкова има желание за жест, една картичка или рисунка от детето за мен е най-подходящият подарък.

Честит рожденик на Жаклин.

# 709
  • Мнения: 10 874
Да е жив и здрав мъжът ти, Жаки! newsm59 И да си изкарате хубав празник. Hug

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Вчерашната госпожа днес закъсняла за първия час  Mr. Green. Моят отворко я питал: "Госпожо, що не стоите пред вратата?"  hahaha Ушите  ли да му опъвам? Или ръката да му стисна?  Thinking
Мъка,мъка...
Скрит текст:
Въпросите ми са риторични, не очаквам някой да коментира,че и без друго я разпънахме подробно случката  Mr. Green
Направих ябълковия пай...черпя децата и моят,тактичният: "На баба е по-вкусен"  ooooh!.Реших-ушите ще му опъвам  Crossing Arms.Не мож' го оженя,ей!

# 711
  • Мнения: X
Гена, голям образ е момчето ти. Grinning  На баба гозбите почти винаги са по-вкусни.

Честит рожденик, Жаки! Весело изкарване ви желая!

# 712
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вчерашната госпожа днес закъсняла за първия час  Mr. Green. Моят отворко я питал: "Госпожо, що не стоите пред вратата?"  hahaha Ушите  ли да му опъвам? Или ръката да му стисна?  Thinking
Мъка,мъка...
...
Joy
Сладурчо.
А аз даже се обяснявам пред децата, ако ме задържат някъде и се случи да закъснея, че шефката много обича да е обстоятелствена и понякога е неудобно да изхвърча от кабинета ѝ.
На едно обучение така ни учеха, да не лъжем учениците, ако нещо сме сбъркали или сгрешили, а в рамките на допустимото да споделим с тях. И аз изпълнявам, а и така се чувствам по-добре, отколкото да ги оставя без отговор или да излъжа нещо.

# 713
  • Мнения: 4 188
Мерси за коментарите, относно подаръка за класната. 80 - 100 лв, мисля не са голяма сума и с удоволствие ще я дам. И на мен много от пластиките не ми харесват, конвейра също, но си е спомен, който ценя. Жените обичат бижута и парфюми, някои предпочитат и по - стойностни неща.

# 714
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 143
Даун, не съм пристрастна аз по учителската тема, ни най-малко. Нито съм учителка, нито имам деца в училищна възраст. Но имам мнение, та го изразих. Hug

# 715
# 716
  • Мнения: 7 171
Мерси за коментарите, относно подаръка за класната. 80 - 100 лв, мисля не са голяма сума и с удоволствие ще я дам. И на мен много от пластиките не ми харесват, конвейра също, но си е спомен, който ценя. Жените обичат бижута и парфюми, някои предпочитат и по - стойностни неща.

Ако тук подаря нещо в тази стойност сериозно ще обидя учителката.

# 717
  • Мнения: 22 036
Лиляна, така е и редно. децата са личности, макар и непълнолетни. Много учители се отнасят нормално с тях, радвам се, че и ти си от тях.

Гена, съвсем на място го е казал. Разбирам Лиляна и Акаша за раздразнението от закъсненията (имам 9 месечен опит като учител на 11 и 12 клас и 2 години като университетски преподавател). Знам колко е досадно прекъсването, но трябва наказанията да са регламентирани и ако за закъснение се полага неизвинено, не е редно да се отстранява от час, особено ако няма къде да прекара това време. За това казах, че правилникът трябва да се договаря и да са ясни нещата.

Светалчо, останала съм с впечатление, че си работила с деца. Разбира се, че имаш право на мнение, а аз имам право да не съм съгласна с него Simple Smile.

Жаки, успяхте ли да го изненадате?

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Благовещение е днес! Честит имен ден,ако имаме празнуващи-Блага и Ева  bouquet!
Пренебрегван и непопулярен е за мен този празник  newsm78. Не би било лошо да се популяризира като ден на майката  Peace
Чудесно слънчице грее  Hug.Пролетно време-вчера прехвърчаше сняг и студ,днес усмихнато и приятно.Женска ни работа  Mr. Green
Даун, YanaDG е детска учителка, може би оттам си се заблудила. Отдавна не се е разписвала тя, Онна-също.  newsm78
Бавничко се прибутва тази тема, колкото и да се старая  hahaha
Софи,имаш предвид,че сумата е голяма,нали?
Приятелка, живееща от доста години в чужбина (Холандия), ми е разказвала за подаряването на подаръци при тях. По детски РД за сума до 20 евро  Peace.И всеки път като говорим по темата се изумява от българските напъни-да се дадат/похарчат поне 50-100 лв.,предвид разликата в стандарта и заплащането  Thinking

Последна редакция: пт, 25 мар 2016, 08:46 от GeNa

# 719
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 272
От два дни само ви чета от тък от там. Освен време, нямам и какво толкова да казвам.

Честит празник Благовец Hug Честит имен ден на имениците bouquet
Честит рожденик на Жаки на патерица!

Довечера ме чака годишния купон по случай европейския ден на гилдията.
А моите ще се забавляват по мъжки на трибют-концерт Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт