Термина ми е утре,кое име ви звучи по-добре?

  • 4 957
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
И двете имена ми харесват много,но Анна Цветелинова ми звучи по-добре от Магдалена Цветелинова.

# 16
  • Мнения: 2 712
И аз май клоня към Анна. Иначе и двете имена ми харесват.

# 17
  • Мнения: 2 832
Магдалина Цветелинова Калинова

# 18
  • София
  • Мнения: 44 403
И двете не са ми по вкуса, Анна бих му махнала едното Н.
Чисто като звучене обаче Магдалена Цветелинова ми звучи много по-добре, за това за него гласувам.

# 19
  • Мнения: 126
Магдалина Цветелинова Калинова

Това също ми допадна като предложение.

# 20
  • Мнения: 331
Много ви благодаря!Ще сьобщя новината за появата на бебка.Само да се ориентира кьм изхода вече Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Много ви благодаря!Ще сьобщя новината за появата на бебка.Само да се ориентира кьм изхода вече Simple Smile
Честит празник от мен и най-безболезнено и леко раждане,пиши после като се роди малката красавица Hug bouquet

# 22
  • Мнения: 3 165
Магдалена  Peace

# 23
  • Мнения: 697
И двете ми харесват, но с една идея повече клоня към Анна! Успех:)

# 24
  • Мнения: 63
Имената са много хубави, което и да избереш. Аз гласувах за Анна, но също много ми харесва МагдалИна в комбинация с фамилията. Желая ти леко и безпроблемно раждане на едно хубаво, здраво момиченце  Praynig

# 25
  • Мнения: 1 283
Магдалена!
Галеното Маги ми звучи много сладко!

# 26
  • Мнения: 4 696
И двете имена ми харесват, но предвид презимето и фамилията съм за Анна.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
И аз съм за Анна.По-добре звучи с презимето и фамилията.

# 28
  • Мнения: 331
Благодаря на всички!!!Днес се роди малката принцеса.Изтекоха ми водите.Трьгна си да се ражда нормално,но се вьрна на горе.Наближи зла края с лоши тонове,и ми направиха секцио по спешност.Пьпната врьв около вратлето я е дьржала далече от естествения и изход.И двете сме добре Simple SmileКаката и таткото избраха Анна Simple SmileАз така и не успях да избера м/у двете имена.Да е жива и здрава!

# 29
  • Мнения: X
Честито! bouquet Жива и здрава да е. По - хубавото име сте избрали. И си подхожда с дългите фамилни имена.

Общи условия

Активация на акаунт