Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 953
  • 257
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 329
eeeeeeeeее, ама ако днес не ме набиете, незнам кога ще е  Mr. Green
пак не ви нося снимки....голям съм заплес Crazy
Утре съм на цв.снимка и вече подскачам на стола....Ще ви давам отчет, ако успея да се съфирясам Tired

Лейчка, дано съня ти е многоооо хубав...

# 106
  • София
  • Мнения: 4 272
Успех на цветната снимка! Няма са пУашиш! Силните болки са само няколко минути. А и целта си струва болките. Гуш Hug

# 107
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Здравейте момичета  Simple Smile
Успешен ден на всички, по-малко черни мисли Simple Smile Аз уж съм от нечакащите, ама съм с типично ПМС  -крива, подута и ядяща на поразия Cry
За Меги - за бъбречни е мечо грозде, но за цистит специално билката е БРОШ. Мама е с хроничен такъв от 10 години и след като я скъсаха от антибиотици, една лекарка я светна, има ефект, за съжаление от личен опит ти го казвам. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9 990
И сега какво-болки в кръста означава, че ще ми дойде...нали?Цяла сутрин кръст ме боли. Tired

# 109
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен Laughing

Сбърквам се от работа, ама това няма защо да го коментирам тук Laughing

Ирини, страхотен бебок Laughing, фотогеничен още от утробата Laughing, много се радвам, че всичко е ок  Hug
Ним, стискам палци и скоро да ти честитим Praynig
Дарилко, много леко да мине утре снимката Praynig
Голдънче и моето настроение е повече от ужасно, обаче все си викам няма да се поддавам, иначе минавам през няколко емоционални състояния на ден, дано се оправя скоро, че ми иде да се гръмна #2gunfire Laughing
Бимбе, съжалявам за това, което ти се е случило, пожелавам ти от тук насетне най-прекрасната бременност, без никакви притеснения. Hug
Леа, аз също много вярвам в сънищата, а някои от моите са доста пророчески. Според мен определено ще научиш истина, както и момичетата са ти казали вчера, искренно се надявам тя да е тази, която най-много искаш Hug

Ох, по-бързо да идва тази среща, че да се наприказваме като хората Laughing
Хубав ден момичета    bouquet

# 110
  • София
  • Мнения: 505
Кажете колко дни закъснение трябва да имам, за да си направя тест и резултата да е точен?

Кой тест бихте ми препоръчали?

# 111
  • Мнения: 9 990
Шуър чек  на първия ден от закъснението.Евентуално ако не ти стиска повече да чакаш. Wink

# 112
  • Мнения: 3 376
Дарилка, стискам палци за цветната снимка утре! Peace Знам, че всичко ще мине чудесно

# 113
  • Мнения: 588
Ох я и аз да се оплача, Confused Confused, че дано да ми поолекне. Както може да видите от лентичката ми 59 ден от цикъла овулация никаква  Cry Cry. Големи притеснения с този липса на овулация Confused Най-после вчера успях да намеря време да отида до гинеколожката си да ме прегледа и ми предписа оргаметрил да пия 5 дни и се надявам след това да ми се нормализира цикъла Praynig. Знам, че е нормално да има ановулационни цикли, но при мен този път нещата много се проточиха сякаш . Е това е споделена мъка, половин мъка  Rolling Eyes Embarassed

# 114
  • Мнения: 2 120
Добро утро сладки.
Днес заминавам във Варна, по работа и малко да си почина от лудницата в офиса.
Стискам палци на всички момичета и мислено ще бъда с вас.
Съжалявам, че няма да дойда на срещата, да си изкарате хубаво.
До скоро и прекрасен ден. 
  Hug

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 06:16 от Дара

# 115
  • Мнения: 1 768
Добро утро,мили4ки.

Рекох да ви посетя,да видя как сте. Heart Eyes
АЗ се приготвям zа Велик ден.При нас е сега в Неделя и Понеделник..Днес по принцип се 4ервят яйца,ама не ми се раЗправя не6о..6е си купя готови и беЗ това не ми е до това. Embarassed Confused
Пожелавам ви приятен ден и ви стискам палци Stop

# 116
  • Мнения: 9 990
Добро утро.Слънчице се опитва да пробие облаците.Но ми е студено.Очаквам днес да ме пропусне лелята, пък да видим... Rolling Eyes

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро!Вчера прочетах във форума как да се отърва от цистита и успях.(Натопих се в гореща вода)Купих си и тестове за ову.Малко късно ги почвам при моя къс цикъл трябва на 8=я ден ама аз ги почнах на 11-тия(дано да няма проблем).А и щях да випитам от както спрях цигарите преди 8 месеца цикъла ми се скъси с 1 ден беше на 26 а сега 25,Нормално ли е това?
Пенелопка стискам палци Peace

# 118
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, имам спешна нужда от помощ и съвет! Място не мога да си намеря - май ми идва.
Всичко започна вчера, когато осъзнах, че съм си "загубила" симптомите. Вчера в един момент осъзнах, че не ме болят гърдите, болката е ниско долу централно, а не в ляво и дясно и че всъщност май... ми идва. Знаех го, просто го знаех.
Няма да ви казвам колко рев изревах. Тази сутрин май ми дойде, но не мога още да разбера - имам някакво зацапване, сега чакам да видя дали ще е обилно и какво ще стане.
Моля ви, имам спешна нужда от съвет какво да правя. Толкова ме е срам, толкова глупаво и виновно се чувствам... Какво ще ме посъветвате, моля ви

# 119
  • София
  • Мнения: 4 272
Ним, обади се веднага на гинеколог. Ако се наложи, ще те прегледа и изпише хапчета. Това е. Действай, и се моля за теб! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт