Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 989
  • 257
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! Grinning Аз пак сънувах кръв. То е ясно, че ще науча истина, но каква ще е....дано е такава, каквато искам.
Пенелопа, докато не ти е дошло, надежда има!
Голдънче, всички понякога изпадаме в такива емоционални дупки. Нормално е. Въпроса е да намериш сили и по-бързо да излезеш от нея. Прегръщам те Hug Усмихни се Wink
Даре, няма ли да пуснеш снимка на новия бар-плот?

# 91
  • Мнения: 9 145
Леа, дано да е наистина това, което всички искаме за теб Peace
Аз много се впечатлявам от такива повтарящи се сънища, почти винаги значат нещо...иди недей вярва на подобни неща Crazy
Силно стискам палци (е, аз не съм ги пускала де)  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 9 990
Шрю-ще ме накараш да си направя тестче и да си драсна втората чертичка с червено маркерче Twisted Evil.Поне 5 минути да погледам 2 червени и тлъсти черти, пък после ще го хвърля в кофата и ще се заловим отново за работа. Joy
Леа-има някаква символика в това.Хайде-още малко остава до деня на истината. Hug

# 93
  • Мнения: 514
Ееее, пенелопа, това е страхотна идея, мисля да си пробвам художествените умения след седмица.   Mr. Green Даже мисля да кача снимката в галерията, която подготвяме.  Grinning  Ще я сложа в категория "Error Pregnancy Tests"  Twisted Evil
Абе сега като се сетих, защо се скатайвате и не пращате снимки от тестовете, които правите....няма да направим нищо с таз галерия.  Sad

# 94
  • Мнения: 2 123
Добро утро...
Дъждовен, сънлив ден... Пак имах ранна среща Close В повече ми идва...
Леа, странно е наистина, толкова честа повтаряемост на сънищата. Аз така често пъти съм сънувала, че раждам и се чудя какво да правя с кърменето newsm78... И кат осе събуждах винаги ми е било едно леко кошмарно като си го припомням.
Голди, след срещата ще си така заредена, че ред ням ада хванем от теб тук. А сега сериозно - как се чувстваш?
Шрю, замалко да ти се вържа за температурата... Амам какви ли не ги измисляте вече - чорапи, душове... Laughing

# 95
  • Мнения: 9 990
Аз за тестовете-не правя честичко, та затова....веднъж се наканих и правих предварително-имах две черти, макар и бледичка втората си се появи в уреченото време.Аз естествено се настроих и след два-три дена повторих/ още нямах закъснение/ и излезна отрицателен.От тогава не правя тестове...ще чакам закъснение от 10 дена и ще ходя на дофтор...

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравейте момичета!Мен ме е хванал гаде цистит  Sad.Хапчета няма да пия със сигорност ще издържа на гадната болка ам няма да прекъснем бебеправенето.

# 97
  • Мнения: 9 990
Меги-сигурна ли си за цистита?Той може ли от самосебе си да минава? newsm78

# 98
  • Мнения: 514
Преди години имах цистит и го лекувах с антибиотици.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
На мен вече ми е хроничен,само малко да ми настине кръста и съм го хванала.По принцип се лекувам с антибиотици-ама само ако не ми е минал до 10-15 дни.Така че този път никви антибиотици,може д си правя чай от мечо грозде.

# 100
  • Мнения: 4 312
Меги, в аптеката на тунела "Север" продаваха специален чай за бъбречни заболявания. Комбинация от билки, която правят в аптеката. А също е добър и един друг чай "Кидни". Успех!

# 101
  • Мнения: 1 925
Здравейте, момичета! Аз съм изпаднала в едно такова настроение, което мога да оприлича с безлично. Всичко ми е все тая... Незнам на какво се дължи...може би от гадното време, което не знае и то какво иска. Абсолютен песимист съм относно двете чертички този месец. Sad Настройвам се за лелката събота или неделя. Sad Дано поне събота и неделя да е хубаво времето, че съм решила да излизам на разходка в неделя с една мама от декемврийките, тъкмо ще се заредя с положителна енергия покрай бебка.
На мен вече ми е хроничен,само малко да ми настине кръста и съм го хванала.По принцип се лекувам с антибиотици-ама само ако не ми е минал до 10-15 дни.Така че този път никви антибиотици,може д си правя чай от мечо грозде.
_MEGI_ тъкмо и аз щях да ти кажа за мечото грозде. Аз нали страдам от бъблеци от миналата година и от най-малката настинко ме хващат бъбреците, та това го пия, ако не съм много зле. Взе ми си пий мечо грозде, да предотвратиш възпаление. Пожелавам ти бързо оправяне  Peace

# 102
  • Мнения: 806
Привет сладкишчета Mr. Green
Айде, всички да ударим по едниа такава усмивка Mr. Greenили Laughingтакава на пук на лошото време навън Wink
Леичка, Дай Боже тези сънища да имат само едно единствено тълкование - твоята кукличка baby_neutral Hug Praynig
Бимбе, пожелавам ти лека бременост оттук нататък и само положителни емоции, без неприятни изненади, Радвам се че си по-добре Hug
Ири, толкова миличко ми стана,като видях снимката на малкия мъж Grinning, пу-пу-пу Hug
Тедсанче, дано за видиш двете чертички този месец Praynig
Ним, мнага се зардвах и за теб, като прочетох,за сега само Hug и ще чакаме скоро да ти кажем и официално честито.
За съжаление аз няма да съм от тези на които ще казваме честито, защото в понеделник ме посети лелището и то с два дни предварително #Cussing out #2gunfire #Crazy, но всички останали които я чакат -хич да ни я пускат ами да я гонат за 9 месеца Mr. Green
Прегръщам ви и ви желая слънчево и весело настроение през днешния ден Joy hahaha Joy

# 103
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Привет дами!
   Направо не мога да повярвам каква съм шматка - при толкова много работа в офиса, днес вместо да стана рано както другите дни, взех, че спах до 10.00 часа. Отвратителна съм. Е, поне сега се чувствам по-отпочинала, че и без това хич ме няма напоследък.
   ИРИНИ, питаш как съм....е няма смисъл да ти отговарям миличка. То се знае - смотано ми е, тъпо и напрегнато. Абе защо не ми забраните да пиша тук? Я ме изритайте от седмичната, та барем вляза в релси!  Mr. Green
   Захващам се да бачкам, че то мен ме чака.
   ЦВЕТУНЕЕЕЕЕ, хайде маце, да свърши и тази седмица та да започнем да дишаме спокойно, а?      bouquet
   ЧАРМИНГ, ти къде се затри бе приятелко? Я вземи пусни някой и друг ред, вече мислим , че си ни забравила.

# 104
Здравейте, мили дами!
В този мрачен ден се обаждам само да пожелая с лошото време да си отидат лошите мисли и лошите неща от живота ви (и от моя по възможност)...
Има една мисъл, която често си повтарям, когато ми е "сгъбено":
Най-хубавото на лошите неща и най-лошото на хубавите неща е, че винаги свършват. 

Общи условия

Активация на акаунт