Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 913
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Хм, при закъснение от 4-5 дена  и - тест...незнам newsm78Изчакай още малко, знам, че е трудно, ама не бързай с кръвен тест.Може да се регулират хормонките, щом си спряла хапчетата скоро.Въпреки, че не е гаранция, че няма да стане от раз.Изчакай още малко и на дофтор-да види каква е причината да не ти идва Praynig

# 16
  • Мнения: 2 120
Много хубаво заглавие.
Здравейте сладурки.

Иринии, стискам палци.
Велмар, честит рожденик.
Вера ,можеш и да направиш тест, хубава Т.
Леичка, какви мисли са те завладяли душко. по-спокойно.[/b]
Ним, може утре да стане положителен, дано.

Аз започвам лошо седмицата. Едва оживях от болки тази нощ.
Нещо като креза 4-6 часа до сутринта. Да ви я обясня.
Първо ме дърпаше зверски десен яйчник, после се сковах в дясно към таза, нещо като дископатия, посля още по зверски ме заболяха и двата яйчника  исе включи кръста. Като казвам зверси, разбирайте - не  се търпи. И сега ме дърпат и в двете посоки. Това  е2 дни след ову.
Ако имате идеи давайте ги насам, че на лекар ще ходя след този цикъл.  

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Здравейте  Hug

Даре, мила, съчувствам ти. Първото, което ми идва наум, е пукане на киста. Аз не съм имала чак такива болки, така че повече не мога да помогна.
Аз самата трети ден съм надута като балон - червата ми са пълни с въздух и се надуват след всяка храна  Sick голяма гадост.

Леа, я по-оптимистично моля  Naughty Как ще стане нещо, като все си мислиш обратното?

Ним, изчакай наистина. Моят първи положителен тест беше на 5-6 дни закъснение и беше толкова блед, че все едно е "-"  Wink

Ирини, стискам ти палци!

На всички рожденници - честито   bouquet

# 18
  • Мнения: 9 990
Даре, освен спазмалгонни разни там хапченца-друго какво да ти кажа?Ама щом си след ову-защо да не отидеш на лекар ако е нетърпимо? newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Даре, моето предположение е съвсем друго. Според мен си имала бъбречна криза. Болките са така нетърпими, както ги описваш и са както към кръста, така и отпред. Мислиш си, че са яйчници, а болката просто е разпъваща. Отиди непременно при ДжиПи-то и си поискай направление за урина, а също за нефролог. Нека те види на ехограф. Може и само песъчинки да имаш, болките пак са големи. Дано греша, де и да се окаже нещо безобидно! Praynig

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Велмар да е жив и здрав татко ти Simple Smile
Иринии стискам палци за прегледа.
На всички НЕчакащи успех!
Даре наистина може да е бъбречна криза, и на мен ми се е случвало, много боли  Confused
Леа я по-оптимистично го давай, няма значение колко е голям процента на неуспешните инсеминации, важно е твоята да е успешна  Hug   Wink

Радвам се че ви е харесало заглавието на темичката  Crazy

Аз късно снощи се олелих и за съжаление цикълът ми си остана ановулаторен. Много ми беше  криво снощи, чак ми се ревеше, но днес вече ми мина и чакам с нетърпение да си ходи лелката и да се захващаме отново с мъжО. Нямах никакво ПМС, никакви признаци че ще ми идва. Четох в Зачатие, че е нормално при ановулаторен цикъл да липсва ПМС, понеже няма жълто тяло, което да отделя прогестерон.

# 21
  • Мнения: 1 925
Даре, моето предположение е съвсем друго. Според мен си имала бъбречна криза. Болките са така нетърпими, както ги описваш и са както към кръста, така и отпред. Мислиш си, че са яйчници, а болката просто е разпъваща. Отиди непременно при ДжиПи-то и си поискай направление за урина, а също за нефролог. Нека те види на ехограф. Може и само песъчинки да имаш, болките пак са големи. Дано греша, де и да се окаже нещо безобидно! Praynig
       Междудругото, миналата година преживях две бъбречни кризи и първата, понеже никога до тогава не съм имала проблеми си мислех, че съм си схванала кръста или, че ме боли преди цикъл, но се оказаха бъбреци. Болката е много лоша, ако са много възпалени я сравняват с раждане, представи си колко е ужасна. Дано не е това, защото по-кошмарно нещо не съм преживявала.
          Ирини, стискам ти силно палци, знам, че всичко ще е наред на морфологията  Praynig
       _НИМ_, стискам и на теб палци да не дочакаш лелката  Praynig
       _MEGI_, пробвала си с възглавница как ще изглеждаш като бременна ли ? Grinning
       Леа[/b], я да те видя усмивка и повече оптимизъм  Hug  bouquet
      Жабче, браво за темичката, чного е хубава !
      На мен събота или неделя  са ми дните на истината... така съм се напрегнала #Crazy в очакване  Praynig
      Успех на всички ! И ни пожелавам повечко положителни тестове ! Praynig Peace Hug

# 22
  • Мнения: 998
Момичета, много ви благодаря за пожеланията към Цвети, не бях влизала във форума, че вчера голямо парти, голямо нещо  Tada  bigdance2 и днес, като влязох ми стана много мило, че сте се сетили за дечко   love001  love001  love001

# 23
  • Мнения: 9 903
девойки, успешна седмица и да напомня на овулаторките, че http://www.darik.net/?p=article&tid=8&id=56918  Wink

# 24
  • Мнения: 1 183
Добро утро и мен, момичета!
Моята температура спадна, което незнам какво значи, но ще пръдлжавам да я меря, по нанататък ще искам помощ при разчитането, че да не объркам нещо!
Приятни емоции през седмицата пожалавам на всички  dancing kiss dancingИ много  EFP

# 25
  • Мнения: 267
Добро утро дами!
Жабче, супер темичка си пуснала Simple Smile
Честит рожденик на Велмар!
Моята лелка си заминава днес-утре. Миналата седмица изпих и последното хапче, и започваме с опитите на нова сметка след 6 месеца почивка! Бях решила вече да не правя тестове за овулация, да не меря температури и да не се вманиачавам, но сега като започваме пак с опитите и усещам, че пак започвам да се втелявам...  Shocked Не мисля че има начин да го избегна!
Още повече, че всичките ми, ама всичките ми близки и приятелки или са бременни, или току що родили. Много се радвам за тях, наистина много, но в същото време толкова ме потиска това.... Sad май съм лош човек.

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Елли черните мисли да бягат далече. Разбира се че не си лош човек, просто много искаш бебче. Нормално е като виждаш как всички около теб имат или чакат такова да ти се въртят такива мисли в главата, да се питаш "А на мен кога ли ще ми се случи?". Човешко е  Hug
Виж тук че не си единствена: http://zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=13
За втеляването ми е ясно, нали и аз съм същата. Хем си казвам че този месец няма да го мисля, ако стане - стане и пак се усещам че правя обратното...

# 27
  • Мнения: 514
А някоя може ли да обясни как става този номер с немисленето? И аз честичко казвам на момичетата "спокойно, не се вманиачавай, мисли за нещо друго". Е да, на думи е лесно.....въпроса е дали аз самата мога да спра да мисля само за това и да се концетрирам върху нещо друго.....ами не мога, опитвам се, не става и не става....само това ми е в главата...
И в същото време ме е яд, че има толкова много жени, които имат нежелани бременности и си захвърлят бебенцата, продават ги......а ние толкова много ги желаем и трябва да се борим за това със зъби и нокти
....

# 28
  • Мнения: 1 329
Калимера...

Завърнах се след дългото пътуване.. Снимки ще показвам утре, щот днес имам работа.... Беше много приятно и хубаво...
Лея, я по-спокойно... Ще стане бе мила работата, не се притеснявай..Важното е да не мислим много за това и да сме живи и здрави..Господ си знае работата...
Ири, стискаме палци мила..нали знаеш Peace

В четвъртък ще правим кръвни изследвания за хламидиите, спермограма за всеки случай, макар че предишната е ок и цв. снимка в 11.00.

# 29
  • Мнения: 267
Жабче, благодаря ти  Hug. Знам, че не съм единствената, просто не всички си го признават.
Shrew, и аз често се питам точно това. И стигнах до извода, че просто не става. Каквито и други неща да се случват, няма начин да спра да мисля за това. Може би ако имах досега едно дете, или ако бях с 5 години по-млада, нямаше да се притеснявам чак толкова, и нещата щяха да са други. Не че съм стара, не си го помислям, ама все пак ...
Аз дори на моменти си мисля, че ако продължаваме така, скоро секса ще стане като по календар, и ще се променим. А не бива. Добре че мъжа ми го иска също толкова много. Само дето той успява да не се втелява чак толкова. Или поне не го показва като мен.
Успех на всички нас! Имам добро предчувствие, да знаете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт