"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 21

  • 66 897
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9
Ивелинавъзможно е да е било имплантация ,направи си тест за бременност !  Hug
Брайда имам един въпрос към теб,ако оже да ми отогвориш,благодаря
Скрит текст:
Здравейте,този месец ми правиха стимулация на овулацията от 3 до 7 ден  и днес на 10 ден от цикъла ходих на фоликуметрия,в ляво имаше фоликул 9 мм,а в дясно 14 мм,той ми каза че този от дясно към 15 ден ще отдели яйцеклетка,и да ида на 14 ден,въпроса ми е като се спукя този от дясно, дали фоликула от ляво ще си продължи растежа,защото лявата ми тръба е здрава и проходима,и искам когато той примерно стане към 20 мм,да ида да поставят изписания Прегнил а не на 14 ден,както каза лекаря,защото ако спукат този от дясно с инжекцията,то онзи от ляво ще спре развитието си... Ще видим на 14 ден,колко ще е пораснал този от ляво...По колко мм растат на ден фоликулите

Благодаря ти за съвета, чудех се вече дали да не взема един..

# 91
  • Мнения: 2 309
Знам повече неща за цикъла на съседката от колкото за твоя от това, което споделяш!
Колко е дълъг цикъла? Засича ли се овулациа и ако да по кой метод? Кога за последен път сте правили секс и през колко време (веднъж седмично, през ден??? )?

Здравей:) да, малко непълна информация дадох... Не засичам конкретно овулация към момента, цикъла ми трае 4-5дни, секс правихме за последно преди 3 дни, в общи линии го правим често, ако не всеки ден, то през ден...
Цикъл се нарича от първия ден на кръвотечението до денят преди новото кръвотечение, а самото кръвотечение е мензис! Не е важно колко време кървиш, а каква е дължината на цикъла ти! Важно е, защото ако си към края на цикъла си и си видяла розова и/или ярко червена кръв повече от едно избърсване при ходене до тоалетната е проблем ако има бременност и трябва обезателно да се ходи на доктор! То така или иначе е хубаво да се иде на доктор след като казваш, че от година правите опити и няма резултат! Но дай повече инфо, за да ти помогнем както може!

# 92
  • Мнения: 9
Не бях сигурна дали ме питаш точно това, ако може да говоря на " ти" ... Цикъла е 26-27дни, много рядко има отклонения...
Кръвта вчера по-скоро беше ярко червена, днес сутринта имаше малко кафеникав цвят, съвсем малко..


Знам повече неща за цикъла на съседката от колкото за твоя от това, което споделяш!
Колко е дълъг цикъла? Засича ли се овулациа и ако да по кой метод? Кога за последен път сте правили секс и през колко време (веднъж седмично, през ден??? )?

Здравей:) да, малко непълна информация дадох... Не засичам конкретно овулация към момента, цикъла ми трае 4-5дни, секс правихме за последно преди 3 дни, в общи линии го правим често, ако не всеки ден, то през ден...
Цикъл се нарича от първия ден на кръвотечението до денят преди новото кръвотечение, а самото кръвотечение е мензис! Не е важно колко време кървиш, а каква е дължината на цикъла ти! Важно е, защото ако си към края на цикъла си и си видяла розова и/или ярко червена кръв повече от едно избърсване при ходене до тоалетната е проблем ако има бременност и трябва обезателно да се ходи на доктор! То така или иначе е хубаво да се иде на доктор след като казваш, че от година правите опити и няма резултат! Но дай повече инфо, за да ти помогнем както може!

# 93
  • Мнения: 504
Вчера си имала ярка кръв,много ли беше или малко,днес освен това зазцапване кафявото имаш ли нещо друго.На коя дата трябва да ти дойде....При цикъл  на 27 дена,овулацията настъпва на 12-13 ден  Hug

# 94
  • Мнения: 2 309
Значи имаш закъснение! Закъснението освен на бременност може да се дължи на стрес, промяна на хранителен и спортен режим, пътуване и др. Дано да е на бременност, но мен лично ме притеснява това зацапване ако е бременност не е хубаво да виждаш розова или яркочервена кръв, кафеникавото течение не е опасно! Имплантационното зацапване е капка-две на хартията при бърсане след ходене до тоалетната, а не течение! не я слушай 💖Принцеса💖! За сигурност трябва да направиш две неща, защото ние от тук не може да ти помогнем освен с гадаене! Отиваш и правиш един кръвен тест, след около 30 мин ще имаш резултатите и отиваш на лекар! Успех!

# 95
  • Мнения: 9

Умерено течеше сутринта, по обяд спря, вечерта пак се появи за кратко.. А днес кафеникавото беше просто изцапване.

Вчера си имала ярка кръв,много ли беше или малко,днес освен това зазцапване кафявото имаш ли нещо друго.На коя дата трябва да ти дойде....При цикъл  на 27 дена,овулацията настъпва на 12-13 ден  Hug

# 96
  • Мнения: 2 309
 ooooh! ooooh! ooooh! Абе Теди, чети поне като хората! Жената казва, че е имала течение, не зацапване! Моля, който не знае да не говори! Най-вече ти! И аз си мълча като не знам! Не е срамно!  То бива бива, ама ... Трябва ли да тръгна да ти казвам, че има вероятност овулацията да е била късна? Може и лутеалната фаза да е малка, което е проблем при такъв цикъл! Не слагай всичко под общ знаменател!

# 97
  • Мнения: 9
Благодаря за съдействието.
Ще пиша отново.


quote author=Mushmoranka link=topic=910459.msg32736962#msg32736962 date=1457969236]
Значи имаш закъснение! Закъснението освен на бременност може да се дължи на стрес, промяна на хранителен и спортен режим, пътуване и др. Дано да е на бременност, но мен лично ме притеснява това зацапване ако е бременност не е хубаво да виждаш розова или яркочервена кръв, кафеникавото течение не е опасно! Имплантационното зацапване е капка-две на хартията при бърсане след ходене до тоалетната, а не течение! не я слушай 💖Принцеса💖! За сигурност трябва да направиш две неща, защото ние от тук не може да ти помогнем освен с гадаене! Отиваш и правиш един кръвен тест, след около 30 мин ще имаш резултатите и отиваш на лекар! Успех!
[/quote]

# 98
  • Мнения: 2 309
Успех, дано няма проблеми и видиш желаният резултат!

# 99
  • София
  • Мнения: 7 648
ИвелинаГеоргиева - и аз да се включа, прибягай сега за един уринарен тест, ако има 2 черти, утре отиди на кръвен и през това време се обади на доктора да запазиш час.
Ако отидеш в някоя клиника като надежда или на Владимиров примерно, резултата ще стане бързо и веднага на доктора да ти изпише нещо.
Хубаво е 48ч след първия кръвен, ако той е положителен да пуснеш още един за да се види хормона расте ли, с колко расте или не расте.

При бременност и ярка кръв най-често е аборт/биохимична бременност, но твоята кръв е свършила, което е хубаво.
Просто се тествай, няма как да кажем по-различно от това. Само гадаем.
Ако не си бременна и цикъла не ти дойде отново отиди на лекар след няколко дни да види за киста, лигавица и т.н.т. и да ти каже ако има някакъв проблем.

# 100
  • Мнения: 9


Благодаря!
Току що купих, но да, със сигурност ще отида на  кръвен тест и лекар, независимо резултата.


Много ви благодаря!
ИвелинаГеоргиева - и аз да се включа, прибягай сега за един уринарен тест, ако има 2 черти, утре отиди на кръвен и през това време се обади на доктора да запазиш час.
Ако отидеш в някоя клиника като надежда или на Владимиров примерно, резултата ще стане бързо и веднага на доктора да ти изпише нещо.
Хубаво е 48ч след първия кръвен, ако той е положителен да пуснеш още един за да се види хормона расте ли, с колко расте или не расте.

При бременност и ярка кръв най-често е аборт/биохимична бременност, но твоята кръв е свършила, което е хубаво.
Просто се тествай, няма как да кажем по-различно от това. Само гадаем.
Ако не си бременна и цикъла не ти дойде отново отиди на лекар след няколко дни да види за киста, лигавица и т.н.т. и да ти каже ако има някакъв проблем.

# 101
  • София
  • Мнения: 7 648
чакаме да кажеш какво е показал теста, при наличие на закъснение, можеш да го направиш по всяко време  Peace

# 102
  • Мнения: 9


Току щях това да питам! Simple Smile))
чакаме да кажеш какво е показал теста, при наличие на закъснение, можеш да го направиш по всяко време  Peace

# 103
  • Мнения: 222



Току щях това да питам! Simple Smile))
чакаме да кажеш какво е показал теста, при наличие на закъснение, можеш да го направиш по всяко време  Peace
  HugЧакаме те с резултата. И много ти стискам палци още сега да видиш двете чертички  Praynig

# 104
  • Мнения: 9

Здравейте! Снощи си направих тест, който беше отрицателен, не че се изненадах.
Кръвотечението не се появи така или иначе повече.
Днес имам час при гинеколог все пак.




Току щях това да питам! Simple Smile))
чакаме да кажеш какво е показал теста, при наличие на закъснение, можеш да го направиш по всяко време  Peace
  HugЧакаме те с резултата. И много ти стискам палци още сега да видиш двете чертички  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт