Кутия за обяд, или какво приготвяте на децата за училище? 2

  • 81 344
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 12 278
Хапването днес:
Сандвич с домашна шунка, лютеница и кашкавал.
Агнешко с краставица и яйца.
Пълнени чушки със сирене и плод ябълка и портокал.

Скрит текст:

# 541
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Добро утро и от мен.

Аз днес ще си ям вчерашния обяд, че така и не остана време вчера да хапна, изкарах деня на 1 банан и солети Rolling Eyes

# 542
  • Мнения: 48 061
Днес в училище има базар, и не съм му слагала храна- ще си купуват/продават и ядат от базара  Mr. Green

# 543
  • Мнения: X
Днес, планираният шницел с кайма, картофена салата, нарязан морков и кисела краставичка


Десерт - шоколадови рулца - 2 бр.

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 13:09 от Анонимен

# 544
  • Мнения: 2 762
 Здравейте, не се отчитам,че ядем навън и затова...влязох само да пусна едно линкче,което току що ми попадна пред погледа,може да е полезно на някой,особено двете кутии с охладител.


 Весели празници  Simple Smile

# 545
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Аз с голям апетит бих изяла и кутията (е, съдържанието де) на Айла, и на Врабчо!  Crazy
Ние пост не пазим, но агнешкото и яйцата ги удържаме за празника.  Simple Smile

Весели празници!  Grinning

# 546
  • София
  • Мнения: 1 262
И аз всяка сутрин приготвям храна за каката, която отказа стола още през октомври.
Подозирам, че кутиите ще станат две този септември, когато малкият ще стане първокласник  Rolling Eyes
Аз слагам всичко с термочанта, което запазва топло или съответно охладено всичко. Много ми допаднаха кутиите с охладител, веднага ще напазарувам  Laughing

# 547
  • София
  • Мнения: 963
И аз в темата Simple Smile Започваме и ние с храна от вкъщи за училище.

# 548
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Днес си нося козунак, и за обяд, и за закуска, че утре пътуваме за България и да не иде зян.  Laughing
Надявам се всички да сте имали прекрасен празник вчера! Днес също е почивен ден в Бг, нали? Ако е така, приятна почивка на всички.  Hug

# 549
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
elita, добре дошла! Ти на финала на годината. Simple Smile
Да, почивен ден е, Криси. Simple Smile
Аз съм дала великденска ваканция на мен и детето, щом МОН не се сеща... Та тази седмица пасувам с кутията.

# 550
  • София
  • Мнения: 963
elita, добре дошла! Ти на финала на годината. Simple Smile
Да, почивен ден е, Криси. Simple Smile
Аз съм дала великденска ваканция на мен и детето, щом МОН не се сеща... Та тази седмица пасувам с кутията.

Да, почти накрая Simple Smile Досега се опъвах да приготвям сутрин кутиите, но явно в стола храната съвсем не се яде... Днес купихме нова кутия и чанта от Икеа, поръчах и термос за по-течна храна.
Дъщеря ми много се вълнува, че ще си носи храна от вкъщи Simple Smile

# 551
  • София
  • Мнения: 12 278
Тази седмица моите са на стол.
Малката е рожденничка и покрай нея имам различни неща да върша и няма да смогна и с кутиите.

# 552
  • София
  • Мнения: 587
Покрай пътуването по празниците се изложих днес... Добре, че имах бурканчета от миналата седмица...

Закуска: филийки с пъдпъдъчи яйца, сиренце и маслинки.

Обяд: Леща и филийка хляб (желирани бонбонки)

Леки закуски: Сандвич от баба й, медени кръгчета и обелена ябълка.

Преди вечеря ще има банан Simple Smile

# 553
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Днес получи джобни да си купи нещо.  Embarassed Embarassed

# 554
  • Мнения: 48 061
Еее, излагате се Simple Smile
Картофи с месо и салата за обяд, няколко шоколадови бисквити и ябълка и един морков за междинни
Скромно и лежерно и от мен

Общи условия

Активация на акаунт