На каква възраст сте дали първия антибиотик?

  • 5 204
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
Досега не съм давала. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 46 518
Още не е стигала до там.

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
До момента не се е налагало  /да чукна на дърво/ да даваме антибиотик. Единствено миналата година и мазахме лицето с антибиотична паста, защото имаше възпалени пъпки

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
За мое огромно съжаление Ани пи антибиотик на 20 дни - и така доста често до преди 6 месеца, от когато не е пила /Славо Богу!/
А на Ели все още, да чукна на дърво, не се е налагало да даваме.

# 19
  • Мнения: 2 237

 На една годинка и две седмици...Разболя се за пръв път от както се е родила и то доста сериозно Cry   И се наложи,няма как..... За в бъдеще мисля да я лекувам с хомеопатия,чувам добри отзиви

# 20
  • София
  • Мнения: 39 766
Малко преди 2г, Дияна беше болна от ангина.

# 21
  • Мнения: 4 915
Още не съм давала.
Не се е разболявала сериозно, а и педиатърката ни не бърза с предписването на антибиотици.

# 22
  • Мнения: 549
Не сме пили антибиотик до сега 1г 4м, само с хомеопатия за проблеми със зъбките и 1 хрема, за друго не е имало нужда да чукам на дърво Simple Smile

# 23
  • Мнения: 269
На 2 г. и 2 м. Тъкмо тръгна на ясла и започна да се сополиви, оттам се възпалиха и ушите и въпреки моето нежелание и ужас /склонна е към алергии/ се наложи антибиотик. Помня, че се казваше Цефзил. Помогна ни, но определено не ми се ще да й давам такива неща ако не е съвсем наложително.
Иначе, беше на 40 дни кърмаче като ми вдигна лека температура 37,5 и имаше разстройство. Обадих се на педито и тя ми препоръча да започна да й давам Оспамокс и това без въобще да я е видяла newsm61, а беше лято и много топло newsm78. Аз не й дадох и бебата се оправи, но оттогава като каже джипката "антибиотик" търся и второ, че и трето мнение! #Cussing out Naughty

# 24
  • Мнения: 1 489
На 4 месеца.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
на 3г и 4мес.

# 26
  • Мнения: 2 332
ОФФ: Лио, четох за вашия случай в "Нашите деца" - да ти кажа, че е аналогичен на нашия. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 726
На 8 месеца. Оттогава се лекуваме с хомеопатия.

# 28
  • Мнения: 2 108
на 1 г и 4 м

# 29
  • София
  • Мнения: 7 039
На 6 месеца - АУГМЕНТИН, имаше някакъв вирус.

Общи условия

Активация на акаунт