Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! Тема37

  • 64 357
  • 702
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 918
Ще пия и слагам изписаните и ще изчакам малко и тогава ще ходя за повторна цитонамазка, а може и микробиология да правим каза доктора

# 661
  • София
  • Мнения: 5 193
Абе сега се сетих и ме доедя - тоя доктор как така те беше наплашил с конизация само от колпото!  Crossing Arms

# 662
  • Мнения: X
Лекаря трябва да каже колко време след употреба на глобули, се пуска нова цитонамазка и микробиология  ooooh!

# 663
  • Мнения: 1 918
Ми незнам каза свърша ли хапчетата да отида на преглед, а за конизацията и мен ме е яд как ме наплаши цял месец почти го мислих направо се побърках и сега се оказва друго, а бе ужас

# 664
  • Мнения: X
Радвам се че е възпаление, ще мине и ще си добре, важното е че и сега си добре, но се успокои  bouquet

# 665
  • Мнения: 1 918
Благодаря ви за подкрепата наистина се радвам,  че е само възпаление и се надявам да мине бързо и след това да са добри изследванията

# 666
  • Мнения: 213
Христос Воскресе, момичета! Здраве, спокойствие в душите ви и само положителни емоции ви желая. Не зная дали е за добро, но днес ми излязоха резултатът от цитонамазка та. II в група. Какво значи това в след групата?

# 667
  • Мнения: X
пейдж би трябвало да си 2 б група   bouquet
Ако е така няма нищо страшно в буквата, може би става дума за някакво възпаление, колпоскопия имаш ли правена, може би и микробология, ако е в групата, не съм запозната, да не е б  Hug

# 668
  • Мнения: 1 918
Щом 2 С група е възпаление значи може би и 2 В е възпаление в по лека форма

# 669
  • Мнения: X
Мисля че не е нищо притеснително, все пак е 2 група  Hug

# 670
  • Мнения: 2 853
Пейдж,
Доколкото си спомням, теб те бяха третирали със Солкогин, нали? Нещо друго освен 2Б пише ли?

Аз също съм третирана със Солкогин, след видяна раничка, чист колпоскоп и ПАП 2Б, само че при мен имаше и ЧПВ и койлоцити, както и ПИЛ нискостепенни. Пих 3 месеца Изопринозин и на контролната бях ПАП 1 в канала и 2А на шийката.

Задължително си коментирай резултата с лекаря  Peace

# 671
  • Мнения: X
Аз искам да Ви пожелая, Великден е, всяка една да е с прекрасни резултати като пап 1 и 2, за всички  bouquet

# 672
  • Мнения: 27
Честит Великден и от мен момичета!  bouquet
Дано всичко да остане зад гърба ни!
   Момичета, днес говорих с лекарка  /не е гинеколог да уточня  и е  лекар в чужбина,  не е в Б-я/   и ми препоръча изследване за Спин и Сифилис  newsm78  Малко ме хвърли в шок
      Както вече ви писах имам правена наскоро LLETZ -  в епикризата имам  някакви рефер. данни от кръвната картина,  
       та въпроса ми е при Кръвната картина преди операт .интервенция не се ли правят изследвания и  вкл.  за Спин,  Сифилис и Хепатит.
      Т. е    това не е ли задължително при вземането на кръв за операция??   #Crazy

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 23:19 от Иовита

# 673
  • Мнения: X
Мисля,че е задължително както и кръвна рупа, време на кървене и съсирване и ПКК  Wink

# 674
  • Мнения: 27
Dados  дано да е така , че сега пак се филмирах  да правя изследвания.....
да има кръвна група и ст/сти
логически и аз мисля, че трябва да е така - ама вече незнам - понеже все пак лекарка ми го казва след като видя епикризата

Общи условия

Активация на акаунт