Акушер-гинеколози Варна - 8

  • 159 769
  • 817
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 337
Аз не останах с добри впечатления от д-е Танев и се радвам, че се отказах да раждам при него въпреки, че го посетих три пъти.

# 721
  • Мнения: 25 846
Аз не останах с добри впечатления от д-е Танев и се радвам, че се отказах да раждам при него въпреки, че го посетих три пъти.
При кой роди в крайна сметка и доволна ли си?

# 722
  • Мнения: 337
При д-р Максим Яков изключителен човек, много съм доволна.

# 723
  • Мнения: 25 846
При д-р Максим Яков изключителен човек, много съм доволна.
Супер. Peace
Всички искаме да родим в условията на МД, но понякога се налага да изберем най доброто за детето, за съжаление само в АГ могат да реагират при нужда от неонатологични грижи...аз за това се обърнах към Танев, защото болницата е с единственото детско отделение на някакво ниво... Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 337
Сестра ми ражда в АГ при Танев и след секцио първата вечер я оставиха на отворен прозорец без никой Да влезе и в крайна сметка вдигна 40 градуса темп. Отиде в Майчин Дом 1 седмица на системи и в крайна сметка не можа да кърми..

# 725
  • Мнения: 575
Сестра ми ражда в АГ при Танев и след секцио първата вечер я оставиха на отворен прозорец без никой Да влезе и в крайна сметка вдигна 40 градуса темп. Отиде в Майчин Дом 1 седмица на системи и в крайна сметка не можа да кърми..
Ами не че нещо, ама защо не е използвала бутона, който има, за да ги повика. Аз лично най редовно го използвах в реанимация, когато виждах, че изтичат банките на другите момичета (спящите) и винаги са се отзовавали на секундата. За такова нещо не можете да вините д-р Танев! Той е на работа, занимава се с куп бременни, раждащи и т.н. не може да следи и прозорците в стаите на пациентките, това е работа изцяло на другия обслужващ персонал, но вина има и пациента не потърсил съдействие от тях...

# 726
  • Мнения: 25 846
Сестра ми ражда в АГ при Танев и след секцио първата вечер я оставиха на отворен прозорец без никой Да влезе и в крайна сметка вдигна 40 градуса темп. Отиде в Майчин Дом 1 седмица на системи и в крайна сметка не можа да кърми..

Цитат
 На мен ми предстои същото през Август и съм се насочила към АГ при д-р Танев,сестра ми ражда при него със секцио и е много доволна.

Цитат

Здравей, моя термин също е за Август и съм се ориентирала към АГ и д-р Танев.Сестра ми ражда секцио при него , с много добри впечатления съм.
Цитат
Malail аз не съм сигурна,че ще е нормално,но и при двата варианта имам огромно желание да е при Танев.

Не разбирам как март, април си доволна от Танев, сестра ти също, а ноември се оказа, че не е затворил прозореца и сестра ти се е разболяла... newsm78
Аз ще раждам зимата, и ако ме оставят на отворен прозорец във Випа, такъв вик ще надам...

# 727
  • Мнения: 47
Раждала съм при д-р Танев на ВИП етажа в АГ-то. Свърши си перфектно работата. По време на раждането бях будна, със спинална упойка. Д-р Танев и д-р Мирчева, които работят в екип, създаваха много приятна и лека атмосфера по време на целия процес. Много бързо се възстанових след операцията. В реанимацията, а и не само, сестрите от ВИП-а, които работят и на другите етажи по принцип, се държаха много човешки и откликваха веднага, ако имаш някакво неразположение. В реанимацията предлагаха да ми подават или придържат телефона, или водата, за да ми е по-лесно, и не мога да си представя как ще се стигне до ситуация да не ти затворят прозореца, ако става студено. Наистина бяха много внимателни. И, да, д-р Танев няма отношение към проветряването на реанимацията.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Факт, че в АГ неонатологията е на най-високо ниво, изобщо ако се случи не дай Боже нещо критично от другите болници транспортират към АГ. Така че комфортът си е комфорт, но сигурността там е най-голяма.

# 729
  • Мнения: 25 846
Факт, че в АГ неонатологията е на най-високо ниво, изобщо ако се случи не дай Боже нещо критично от другите болници транспортират към АГ. Така че комфортът си е комфорт, но сигурността там е най-голяма.
Именно. Не ми се рискува януари да ми транспортират бебето в АГ, а аз да лежа в МД сама...

# 730
  • Мнения: 575
Сестра ми ражда в АГ при Танев и след секцио първата вечер я оставиха на отворен прозорец без никой Да влезе и в крайна сметка вдигна 40 градуса темп. Отиде в Майчин Дом 1 седмица на системи и в крайна сметка не можа да кърми..

Цитат
 На мен ми предстои същото през Август и съм се насочила към АГ при д-р Танев,сестра ми ражда при него със секцио и е много доволна.

Цитат

Здравей, моя термин също е за Август и съм се ориентирала към АГ и д-р Танев.Сестра ми ражда секцио при него , с много добри впечатления съм.
Цитат
Malail аз не съм сигурна,че ще е нормално,но и при двата варианта имам огромно желание да е при Танев.

Не разбирам как март, април си доволна от Танев, сестра ти също, а ноември се оказа, че не е затворил прозореца и сестра ти се е разболяла... newsm78
Аз ще раждам зимата, и ако ме оставят на отворен прозорец във Випа, такъв вик ще надам...
Стига глупости, никого няма да оставят на отворен прозорец, може да се е случило, да, но със сигурност е инцидентно. Освен всичко друго Ви казвам, че има бутон (може би "паник" бутон), който се натиска и веднага се появява някой да разбере какъв точно дискомфорт изпитвате, при това дори и през нощта Несериозно е, моля Ви!

# 731
  • Мнения: 25 846
Скрит текст:
Сестра ми ражда в АГ при Танев и след секцио първата вечер я оставиха на отворен прозорец без никой Да влезе и в крайна сметка вдигна 40 градуса темп. Отиде в Майчин Дом 1 седмица на системи и в крайна сметка не можа да кърми..

Цитат
 На мен ми предстои същото през Август и съм се насочила към АГ при д-р Танев,сестра ми ражда при него със секцио и е много доволна.

Цитат

Здравей, моя термин също е за Август и съм се ориентирала към АГ и д-р Танев.Сестра ми ражда секцио при него , с много добри впечатления съм.
Цитат
Malail аз не съм сигурна,че ще е нормално,но и при двата варианта имам огромно желание да е при Танев.

Не разбирам как март, април си доволна от Танев, сестра ти също, а ноември се оказа, че не е затворил прозореца и сестра ти се е разболяла... newsm78
Аз ще раждам зимата, и ако ме оставят на отворен прозорец във Випа, такъв вик ще надам...
Стига глупости, никого няма да оставят на отворен прозорец, може да се е случило, да, но със сигурност е инцидентно. Освен всичко друго Ви казвам, че има бутон (може би "паник" бутон), който се натиска и веднага се появява някой да разбере какъв точно дискомфорт изпитвате, при това дори и през нощта Несериозно е, моля Ви!
Съгласна съм, но аз се запитах, как така от "доволна съм" за няколко месеца стана, "недоволна съм"...нещо се е случило постфактум или?

# 732
  • Мнения: 575
Скрит текст:
Сестра ми ражда в АГ при Танев и след секцио първата вечер я оставиха на отворен прозорец без никой Да влезе и в крайна сметка вдигна 40 градуса темп. Отиде в Майчин Дом 1 седмица на системи и в крайна сметка не можа да кърми..

Цитат
 На мен ми предстои същото през Август и съм се насочила към АГ при д-р Танев,сестра ми ражда при него със секцио и е много доволна.

Цитат

Здравей, моя термин също е за Август и съм се ориентирала към АГ и д-р Танев.Сестра ми ражда секцио при него , с много добри впечатления съм.
Цитат
Malail аз не съм сигурна,че ще е нормално,но и при двата варианта имам огромно желание да е при Танев.

Не разбирам как март, април си доволна от Танев, сестра ти също, а ноември се оказа, че не е затворил прозореца и сестра ти се е разболяла... newsm78
Аз ще раждам зимата, и ако ме оставят на отворен прозорец във Випа, такъв вик ще надам...
Стига глупости, никого няма да оставят на отворен прозорец, може да се е случило, да, но със сигурност е инцидентно. Освен всичко друго Ви казвам, че има бутон (може би "паник" бутон), който се натиска и веднага се появява някой да разбере какъв точно дискомфорт изпитвате, при това дори и през нощта Несериозно е, моля Ви!
Съгласна съм, но аз се запитах, как така от "доволна съм" за няколко месеца стана, "недоволна съм"...нещо се е случило постфактум или?
Нещо се обърках вече, за мен ли казвате, че съм недоволна? Напротив супер съм си доволна, ако сега ми предстои отново бих се доверила на д-р Танев и екипа му Simple Smile

# 733
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Аз не съм раждала, все още, но съм лежала в АГ, не във вип условия.. и постоянно ме наобикаляха сестри, санитарки и т.н. да ме питат топло/студено/боли ли ме и прочие.

# 734
  • Мнения: 575
Сега като прочетох отново, разбрах, че не става въпрос за мен, та аз нямам сестра Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт