Акушер-гинеколози Варна - 8

  • 159 950
  • 817
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8
Момичета ,извинете ,че нахалствам ,но си мислех ,че ще се включите с повече предложения за лекари, та въпроса ми е , някой ходил ли е при  Д-р Петър Барбаянев , не знам нищо за него , а ми казаха и прочетох добри отзиви , както и няколко лоши... Благодаря! Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 30 272
Здравейте,

искам да попитам, дали д-р Скочев преглежда ли някъде и изражда ли все още (разбрах, че се е пенсионирал от ОБ)?

п.с. Разбрах от темата, че преглежда в ОБ, но изражда ли?

# 77
  • Мнения: 52
Здравейте,

искам да попитам, дали д-р Скочев преглежда ли някъде и изражда ли все още (разбрах, че се е пенсионирал от ОБ)?

п.с. Разбрах от темата, че преглежда в ОБ, но изражда ли?

Д-р Скочев категорично не изражда вече, за съжаление. Аз съм при него на ЖК и много го харесвам - отношение, внимание, компетентност... Прегледите му са в ниската сграда на ОКРБ, на кръстовището на Ген. Колев и Цар Освободител (бившото АГ), к-т 205. Преглежда в понеделник и сряда.

# 78
  • София
  • Мнения: 30 272
Здравейте,

искам да попитам, дали д-р Скочев преглежда ли някъде и изражда ли все още (разбрах, че се е пенсионирал от ОБ)?

п.с. Разбрах от темата, че преглежда в ОБ, но изражда ли?

Д-р Скочев категорично не изражда вече, за съжаление. Аз съм при него на ЖК и много го харесвам - отношение, внимание, компетентност... Прегледите му са в ниската сграда на ОКРБ, на кръстовището на Ген. Колев и Цар Освободител (бившото АГ), к-т 205. Преглежда в понеделник и сряда.

Много благодаря за информацията. Жалко, че не изражда. Един от най-добрите във Варна е и аз го препоръчвам на познати. Трябваше ми актуална информация.

Скрит текст:
Раждала съм при него и съм изключително доволна.

# 79
  • Мнения: 52
Здравейте,

искам да попитам, дали д-р Скочев преглежда ли някъде и изражда ли все още (разбрах, че се е пенсионирал от ОБ)?

п.с. Разбрах от темата, че преглежда в ОБ, но изражда ли?

Д-р Скочев категорично не изражда вече, за съжаление. Аз съм при него на ЖК и много го харесвам - отношение, внимание, компетентност... Прегледите му са в ниската сграда на ОКРБ, на кръстовището на Ген. Колев и Цар Освободител (бившото АГ), к-т 205. Преглежда в понеделник и сряда.

Много благодаря за информацията. Жалко, че не изражда. Един от най-добрите във Варна е и аз го препоръчвам на познати. Трябваше ми актуална информация.

Скрит текст:
Раждала съм при него и съм изключително доволна.

И аз при него раждах първото си дете... преди 9 години. Но сега... ще видим.

# 80
  • Мнения: 600
Момичета имам нужда от помощ в раьона на Младост центровете "Санита","Марешки" и "Клиника Нова" да ми препоръчате гинеколог.

# 81
  • Мнения: 66
Здравейте, искам да попитам имате ли някой опит с лекарите от АГ относно проблеми с цикъла, изследвания...а не бременост и израждане. Може ли да ми препоръчате някой. Лекарите от АГ само с женски консултации и израждания ли се занимават?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 114
Момичета имам нужда от помощ в раьона на Младост центровете "Санита","Марешки" и "Клиника Нова" да ми препоръчате гинеколог.

В МЦ Санита мога да ти препоръчам д-р Георги Крумовски - няма да сбъркаш.

# 83
  • Мнения: 1 771
Искам да се оплача от доктор Станислава Кузманова в City Clinic.Отидох с нагласата,че е млад лекар,изглеждаше ми приветлива.По принцип имам бяло течение и заради това отидох при нея,като преди това бях ходила при друг лекар,но лечението беше неуспешно.Първи преглед мина долу горе добре,прегледа ме,взе ми секрет и цитонамазка,гледа ме с ехограф.Като ми преглеждаше старите изследвания ми каза,че лекарката и лаборантката били малоумни ,че написали такива резултати.Това ми направо малко кофти впечатление,но карай.Като ми пишеше рецептата малко беше несигурна какво точно да приемам,макар че имаше антибиограма. Каза да отида след месец при нея да видим дали съм се излекувала.Отивам след месец и ми взе само секрет,като ме накара да си го платя,защото не можела за толкова кратък период да ми пуска изследване с направление.И тук вече се почна.Понеже не бях във Варна ,пратих приятелка да ми вземе резултатите.Първия път ходи не били готови.Втория път пак.А това вече минава седмица след даването на изследването.Звъня и на нея отхвърля ме и ме набира след 2 часа и ми казва не са готови,и аз казвам е как не са ,ми ей така не са и ми тресва телефона.При което много се ядосах и реших да звънна на лабораторията Лабвир,с която работят.Там ми казват,че резултатите са готови още преди колко дни и са ги пратили в Сити Клиник.Моята приятелка пак отива и тази се държала страшно грубо и казва щом не са при мене значи не съм ги взела и пак и тресва вратата.А те са в лабораторията,а нея я мързи да отиде да ги вземе...Просто не знам какво да кажа...Моля ви препоръчайте ми добър гинеколог, който се държи човешки и внимателно...Гледат на нас като касички и вобще не ги интересува да ни излекуват....

# 84
  • Мнения: 491
Ами аз пак да изрекламирам моят гинеколог. На предната страница пак писах за него

Цитат
ДКЦ 2 Свети Иван Рилски . Доктор Илиан Иванов. Това е мобилният му телефон - 0886 053 225. Работи следобед на нечетни дати.

Млад е, внимателен е, обръща внимание. Аз съм много доволна. В момента съм в Германия и след като се прибера в България ми предстои лечение на раничка на шийката на матката при него.

# 85
  • Мнения: 1 771
С ЗК работи ли ?

# 86
  • Мнения: 491
Да. Той работи в поликлиниката в Аспарухово. Иначе работи и в онкологията през останалото време.

Аз търсех много внимателен доктор също, тъй като последния път като бях ходила преди него цял ден ме боля отдолу след прегледа. Една дама беше написала в друга тема за лекар от който се оплаква "все едно разбърква с миксер вътре" така се бях чувствала и аз след този преглед преди него. Даже му споделих, че съм притеснена от прегледа заради това. И беше толкова внимателен... просто нямам думи. Даже му казах след това "Вие сте моя доктор"  Laughing Laughing Laughing

# 87
  • Мнения: 1 771
Благодаря за отговора.Мен не ме е боляло по време на прегледа,но се разочаровах от отношението .

# 88
  • Мнения: 600
Здравейте отново преди няколко дни поисках съвет за гинеколог и понеже трябваше бързо да реагирам се доверих на една позната,която ми препоръча да отида при нейната гинеколожка,а именно 
д-р Бойка Терзиева в Медицински център Младост.Еми какво да ви кажа само си изгърмях направлението.Проблема ми беше деликатен и понеже не мога да пиша инкогнито няма как да го споделя,но уверявам ви,че въпросната лекарка се държа отвратително за мен това е липса на елементарно възпитание остави,че ми се развика заради това видиш ли,че не съм компетентна по въпроса как се извършва дадена маниполация изми си ръцете и ми каза ходи при друг.Изключително негативна персона.

# 89
  • Мнения: 32
Здравейте отново преди няколко дни поисках съвет за гинеколог и понеже трябваше бързо да реагирам се доверих на една позната,която ми препоръча да отида при нейната гинеколожка,а именно 
д-р Бойка Терзиева в Медицински център Младост.Еми какво да ви кажа само си изгърмях направлението.Проблема ми беше деликатен и понеже не мога да пиша инкогнито няма как да го споделя,но уверявам ви,че въпросната лекарка се държа отвратително за мен това е липса на елементарно възпитание остави,че ми се развика заради това видиш ли,че не съм компетентна по въпроса как се извършва дадена маниполация изми си ръцете и ми каза ходи при друг.Изключително негативна персона.

Преди няколко години също имах лошия късмет да отида при др. Терзиева, много лошо отношение, не бих отишла отново никога. Скара ми се ,че охкам и пъшкам по време на прегледа и каза цитирам: „ айде,айде не боли чак толкова много колкото го изкарваш”. Виждам, че не се е променила, жалко.

Общи условия

Активация на акаунт