MAC & Sephora - 35 тема

  • 107 997
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 904
Благодаря за новата тема  bouquet

Аз също ще чакам ревюта за тези летни метеорити, защото ми се струват много добри и предполагам,че жълтите и червените топчета са добавени с оглед на преполагаемия тен през лятото,а останалите топчета ми приличат на тези от Коледната колеция.
Последно пазарувах от Сефора козметиката за 8 март от тяхната с аромат на памук - много ми харесва.

# 16
  • Мнения: 5 017
От Мак последно си взех червило Brave и молив Soar, а от Сефора тяхната глинена маска.
Фламингото ми изглежда много хубава колекция, но незнам дали ще се класирам преди да я изкупите.

# 17
  • Мнения: 7 753
Аз преди втоник-сряда няма да успея да ида до MAC ,дано не всичко е изкупено. Praynig

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Последната ми покупка от Мак беше макар и не лично червилото Хероин  Heart Eyes , а от Сефора мисля aqua cream МУФЕ  Heart Eyes. Тази година също направих опит да си взема нещо, но и двамата магазина нямаха нищо, както обикновено . Както ми каза приятелка "надценяваш нашата Сефора" .
И най- накрая интересно тъмно червило от Диор за есен 2016 Poison  Wink

# 19
  • Мнения: 15
Позволявам си да прехвърля въпроса си в новата тема.
Благодаря на момичетата, които се включиха. Надвам се да посъбера още малко мнения Simple Smile

Цитат
Здравейте момичета,

Решила съм се на покупка на Guerlain метеорити и се колебая между 02 Clair и 03 Medium.
Изгледах и изчетох доста ревюта, но въпреки това не успях да избера окончателно.
Повече ме привлича 02 Clair, но пък все си мисля, че Medium може да е по-добре...
Със света кожа съм, ползвам фдт Clinique Even Better - Ivory.
Според вас кой от двата цвята може да се нарече по-универсален и дали би имало съществена разлика?

Благодаря предварително за мненията ви!

# 20
  • Мнения: 1 877
МАС - BB крем и гел за вежди, Сефора - TF Natural Matte eye palette  Heart Eyes

Бих искала да помоля за съвет тези от Вас, които са ползвали/ползват  четки на Zoeva за очи. Да заложа ли на тези на МАС или да рискувам и да поръчам техните? Знам че косъмът им е синтетичен, но навсякъде чета колко са добри. Благодаря!

# 21
  • Мнения: 7 753
blackmilk , по-добре вземи светлите метеорити.Много път е писано в темата,че тъмните са доста тъмни. Peace

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз лично си харесвам четките на MAC повече, но и тези на Zoeva са фантастични ( не са само синтетични; имат и с естествен косъм ).

За Метеоритите бих избрала *02.

# 23
  • Мнения: 13 627
blackmilk, и аз ти препоръчвам категорично 02 clair. Имам много кутии с различни Метеорити и за мен тези са най-добрите  Peace


welcometoheaven, ползвам всеки ден и МАС и Zoeva четки. И двете са добри, но МАС разбира се си е друга класа и се усеща разликата. По-добро от 217 няма да намериш никъде  Peace
Но и Zoeva имат без съмнение страхотни четки, с които се работи перфектно.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
blackmilk според мен 02 , щом в цвета на фдт има Ivory

# 25
  • София
  • Мнения: 1 611
За мен пък най-хубавите Метеорити са 01  Grinning

Благодаря за новата тема  Hug

От преди малко - няколко продукта на MAC от колекцията на Charlotte Olympia и едни сенки от Flamingo.

Връщам се назад да чета, но искам и аз да попитам нещо: Имате ли вече впечатление от новия крем с 10 съставки на Шанел? Аз го тествам в момента и са ми интересни и Вашите впечатления.

# 26
  • Мнения: 31 382
Аз лично си харесвам четките на MAC повече, но и тези на Zoeva са фантастични ( не са само синтетични; имат и с естествен косъм ).

За Метеоритите бих избрала *02.
Подкрепям напълно. Само че аз харесвам единствено четките на Мас и не ползвам такива на Зоева.
02 за мен са най-добрите Метеорити. Heart Eyes

Ел, кой е този крем? Hug bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 611
Chanel La Solution 10 de Chanel  Hug



Сега като търсих снимка на крема видях, че има коментари за него от края на 2015г. Та не знам нов за българския пазар ли е, нова версия ли е  Thinking

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ел, ти какво мислиш за него и каква му е ориентировъчно цената? Има ли го в Сефора, за да взема мостра?

# 29
  • Мнения: 31 382
Не съм го виждала аз този крем и не го знам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт