Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~87~

  • 40 076
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 464
Първото мнение не ме лъже бе-за да е такъв самовлюбен и властен Емко бобато има пръст.Ма шимди ще му излезе през носа всичко. ..да видим ким е кардашима...че ми е дерт
Цитат
да ти кажа дерт си е и мен ми любопитно
:хи хи хи хи

# 721
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Тоз път аз пропуснах-ането сама ли скочи или и помогнаха Thinking

# 722
  • Мнения: 464
Не разбрах сега ането Галип  я бутна та и помогна да падне но дали го призна на Емко  newsm78

Това и аз не разбрах, а другото, което не разбрах е видя ли, че помощничката го видя или newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 723
  • Мнения: 630
Първото мнение не ме лъже бе-за да е такъв самовлюбен и властен Емко бобато има пръст.Ма шимди ще му излезе през носа всичко. ..да видим ким е кардашима...че ми е дерт

И на мен..... Joy, но си мисля, че ще е "изнудвача" и тепърва ще ни го постнат....а Туфан бей ще е син на жената при която ходиха Кемалджим и Ниханче....

Малии, Габипджим - как можел и да говори с жалостив тон......

# 724
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Мамашите големи конспирации заформиха  hahaha Има идеи, че Емир има сестра, тя е Асу и е от Хакъ бей, който е изнудвача  ooooh!

# 725
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Това с помошничката е странно-ако знае всичко, как така не се е отарвал от нея (да не би тя да е изгледала другото дете)

# 726
  • Мнения: 15 391
Тоз път аз пропуснах-ането сама ли скочи или и помогнаха Thinking

като видя, че сина й си играе долу реши да се връща, ама Галип в този момент я засили. И домашната им помощница видя, и се скри.

# 727
  • Мнения: 10 486
Ади и аз засядам Laughing Галип го пита какво би направил, ако бил на негово място, ако Нихан има чуджуче от Кемал Laughing

# 728
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Мамашите големи конспирации заформиха  hahaha Има идеи, че Емир има сестра, тя е Асу и е от Хакъ бей, който е изнудвача  ooooh!
въх, тез по луди и от нас бе Joy Joy Joy-те половината дизи род, другата сватове  hahaha hahaha hahahaайде и тук скандал...ма Вилдан и е малко бе-злобно изнасилено русо същество.Айде пак да се редактирам Laughingдругата гад-ма Лейля и го рекна убаво-трябва да продължат да и отварят очите на тая #2gunfire

Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 21:40 от ludetina ulusoy

# 729
  • Мнения: 21 201
Оффф пък тази Вилдан си мисли, че всеки, ще скача според тоягата й, егати манипулаторката. Луда за връзване, отврат персона. Sick

# 730
  • Мнения: 15 391
ссссссссссс  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 10 486
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy врътка си го Ози, как си иска hahaha hahaha

# 732
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ма Лейля какво чу от тоз гад русия Rolling Eyesпак съобщение от тайната особа галиба...нова тема йок и ще разсъждаваме отделно. ..тоз ще довърши майка си Shockedурод

# 733
# 734
  • Мнения: 10 486
 Имам брат. От кого е детето? Кого си обичала? Ти си го обичала повече от мен, говори, не мълчи.

Общи условия

Активация на акаунт