Проблеми с бъбреците, пикочните пътища и пикочен мехур - тема 26

  • 126 471
  • 960
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 101
И аз не съм избирала екип и т.н. просто нк пъти ходих при нея за консултация, тя каза да изчакаме до 2 год. Никога не съм плащала. За анестизиолог имаше нк такса.. Накрая попитах Минова какво дължим и тя се усмихна, "нищо, това са деца.".аз казах, "но ние ви избрахме". Тя пак се усмихна," благодаря за доверието, чао до след три дни, после седмица, месец, на 3 месеца, на 6 месеца и на 1 година, контролни прегледи без направление и без пари... Не си длъжна да ходиш при Момчилов пак, обади се по телефона на нк от младите, Минова , Пеев ,Атанасов и им кажи директно, попитай. Да трепеят му, но и тримата се изумиха какъв разрез беше изпразкал на онова детенце..и после температура, от грип другия път. Те се притесняваха, вместо него...какво се разхожда там като Васко кеца на концерт..уф така се бях ядосала

# 91
  • Мнения: 5 532
И ние не сме плащали избор на екип. Аз естествено, след 3 деца и 19 престоя в болница, веднага попитах  какво дължим за избор на екип. И получих същият отговор - нищо. Аз също бях много учудена как така нищо, но докторката беше категорична.
И сега дайте съвет. Михаил е опериран на 28 март. 5 дена след операцията беше с гнойна ангина, 5 дена с много висока температура близо 40 градуса, пи Панцеф и се оправи. Тогава пуснахме една обикновена урина, която излезе без белтък, левкоцити, и т.н. - нормална. 8 дена след края на АБ - в петък, Михаил пак вдигна температура - 38,4 еднократно. Последваха спокойни събота и неделя. От понеделник пак е с температура, а днес се оплака че го боли корем. По-лесно се повлиява от Нурофен. Личната лекарка днес е дала талончета за кръв и урина, и отново е изписала Панцеф. Гърлото е спокойно, гърдите чисти, няма повръщане и разтройство....нищо. Само температура. Във вторник сме при д-р Минова на контролен преглед, и ако е добре за нова уродинамика.

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 08:36 от marychery

# 92
  • София
  • Мнения: 6 742
вирус най-вероятно, пусни CRP.

# 93
  • Мнения: 5 532
Пуснахме днес пълна кръвна картина и урина. В урината няма нищо притеснително, в кръвта показателите играят, но CRP още не е готово. Ама какви са тия вируси, през 8 дена, направо незнам. newsm78

# 94
  • Мнения: 4 350
Здрасти!Кое от кръвните не е наред?Левкоцити,суе?

# 95
  • Мнения: 3 161
мнение: св. иван рилски vs. александровска за нуклеарна медицина (възрастен)?

# 96
  • София
  • Мнения: 1 178
Оф,
Връщаме се след ваденето на ДЖ стента. Още по-разочарована съм.
Били ни забравили да ни впишат в графика - чакахме почти до 14 часа, както и да е манипулацията мина безпроблемно, днес ходихме пак, че ни водят в болницата - и трябваше да минем през ехограф...
Отново ни забравили и пак чакахме. Накрая си тръгнах без обяснения от лекаря кога, как и защо, но другата седмица ще питам като отида за епикризата....
Минова на визитацията даже ни помнеше от минали месец (тя асистира), Момчилов се държа любезно.
Иначе болницата - отново пълна, персонала-почти нов

П.П. Меричери, а стерилна урина пускахте ли?

# 97
  • Мнения: 5 532
hmhm типично за Пирогов. Важното е, че детето е добре. А това че Момчилов не е дошъл...аз го написах и в предишните си постове. .и когато ние бяхме в отделението пак така се държа. Както и да е аз не го харесвамоли въобще. За мен не е кой знае колко добър и велик за да си забравя малките пациенти. Проф. Бранков е доказал се специалист, наистина е велик. И това не му пречи да общува с родителите и да обича малките си пациенти. Да се шегува с тях и да ги гушка. Прегръдки от нас. Бъдете здрави.
Стерилна урина не съм пускала . Но Михаил днес вече е добре.  Hug

# 98
  • Мнения: 101
Пак казвам Момчилов не е за препоръчване, изберете някой от младите в Урологията. Минала съм през това..

# 99
  • Мнения: 41
Преди седмица лежахме с малкия в Детска урология в Пирогов, след операция при д-р Пандаров на мегауретер (причинен от вродено стеснение на уретера откъм пикочния мехур). Впечатленията ми са смесени - лекарите определено си разбират от работата, но не дават никакви подробности за операция и действат сякаш по протокол. Имат големи търкания и постоянни кавги Пандаров и Момчилов, младите лекари гледат да ги слушат, а сестри и санитарки  - всеки си има своя правила и решения.

# 100
  • Мнения: 3 028
Здравейте,

имам излишна опаковка Minirin 0.2 mg
Скрит текст:
(неразпечатвана, срок на годност до 01/2018, продавам я за 10 лв.).
Бяха ни я изписали, за да контролираме нощното напикаване, но предпочетох да ми е неудобно и да ставам всяка нощ, за да я изпишвам, отколкото да и давама лекарства. Сякаш имаме подобрение, поне последното изследване беше без бактерии, но пак се случва да се изпусне.

И аз не съм с добро мнение за Момчилов, макар че само 1 път сме ходили при него, но то ми е достатъчно.

# 101
  • Мнения: 16
 Praynig

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 16:52 от Prestupnici

# 102
  • Мнения: X
Здравейте. За Др Цанова от МЦ Детско здраве какви са отзивите. Миналия път ходихме при нея, доволна съм от отношението, но не мога да преценя като специалист дали е добра. Ще трябва да се виждаме на всеки 6 месеца и не мога да реша дали да ходя всеки път при един и същ лекар или да търся повече мнения  ooooh!

# 103
  • Мнения: 5 532
Аз лично не съм я чувала, тази лекарка досега. За мен името и е ново. Тя какъв специалист е?
За да няма главоболия-в Сърбия при доктор Джинович!!!Достатъчно изпатихме от БГ Стандарта.Мафиоти първа степен.Всички са за затвора!!!
Аз също не харесвам чат от БГ детските уролози. Но не бих се изказала крайно като теб. Това са прекалено силни думи. А тези лекари, може и да не са особено любезни, но са спасили не едно и две деца в БГ. Не всички родители могат да си позволят да заминат за Сърбия. Освен това и д-р Джинович не преглежда благотворително, а операциите се заплащат и струват хиляди евро. Аз също се бях насочила към него. Ако не беше д-р Минова, щех да си оперирам детето в Сърбия. Просто не ми допада начина ти на изказване в тема, в която голяма част от родителите са отчаяни и имат нужда от подкрепа, съвет и насока.

# 104
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте,можете ли да ми дадете координати в София за цветна снимка на бъбреци  Praynig bouquet с направление ...

Благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт