За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 112 058
  • 457
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 815
Ейй, Филче, хвана ме  Hug признавам бях наблизо  Peace

И тук чета от скоро, радвам се, че са поостанали някои от старите съфорумки, други не познавам и не смея да се обаждам  Flutter Laughing Sunglasses

# 76
  • София
  • Мнения: 433
Ееее, Любе, най-после да се обадиш  Hug Още ли си тук или си замина вече?

Относно на Фаима историята, тя най-добре може да разкаже. Дано се включи и тя скоро. Много момичета липсат, други напуснаха темата май без намерение да се завърнат. Някои знае ли какво прави Деси, Люспата, Русалката, Амал и още куп други?

# 77
  • Мнения: 127
Няма, ама хич няма база за сравнение с Фаима  Peace

Фаима е една интелигентна и зряла жена, стъпила здраво върху краката си  Simple Smile

Кливия айде ако обичаш недей да правиш сравнения кой е зрял и кой не след като не ме познаваш изобщо.Ако те дразня с нещо просто не си давай излишното мнение аз помолих за съвет и злобата ти ми е много излишна в момента.От толкова много злоба някой ден ще се удавите в нея Simple Smile Не мисля, че съм обидила някой с нещо и че съм заслужила никой да ми казва каква съм и каква не съм Wink 

# 78
  • Мнения: 5 462
Няма, ама хич няма база за сравнение с Фаима  Peace

Фаима е една интелигентна и зряла жена, стъпила здраво върху краката си  Simple Smile

Кливия айде ако обичаш недей да правиш сравнения кой е зрял и кой не след като не ме познаваш изобщо.Ако те дразня с нещо просто не си давай излишното мнение аз помолих за съвет и злобата ти ми е много излишна в момента.От толкова много злоба някой ден ще се удавите в нея Simple Smile Не мисля, че съм обидила някой с нещо и че съм заслужила никой да ми казва каква съм и каква не съм Wink 
Защо приемаш съвета като злоба ? ooooh!
За кое по точно злобеем /тези които сме махнали розовите очила и не виждаме нищо реално стабилно в тази ваша връзка / ?Защо като не ти харесва отговора , съвета използваш думата злоба , тя изобщо няма никаква връзка с въпросите по твоето запитване ?

# 79
  • Мнения: 127
Няма, ама хич няма база за сравнение с Фаима  Peace

Фаима е една интелигентна и зряла жена, стъпила здраво върху краката си  Simple Smile

Кливия айде ако обичаш недей да правиш сравнения кой е зрял и кой не след като не ме познаваш изобщо.Ако те дразня с нещо просто не си давай излишното мнение аз помолих за съвет и злобата ти ми е много излишна в момента.От толкова много злоба някой ден ще се удавите в нея Simple Smile Не мисля, че съм обидила някой с нещо и че съм заслужила никой да ми казва каква съм и каква не съм Wink 
Защо приемаш съвета като злоба ? ooooh!
За кое по точно злобеем /тези които сме махнали розовите очила и не виждаме нищо реално стабилно в тази ваша връзка / ?Защо като не ти харесва отговора , съвета използваш думата злоба , тя изобщо няма никаква връзка с въпросите по твоето запитване ?

Дори и да не виждате нищо реално според вас не значи,че някой трябва да ми каже аз дали съм зряла или дали съм стъпила на краката си или не съм.Аз не знам кое не ви е реално ама то всеки си има право на мнение аз така или иначе ще отида при това момче и аз ще преценя колко е реално и колко не.
П.С. и не е лекар а медицински представител вчера изяснихме това.....може по реално да ви се стори това знам ли

# 80
  • Мнения: 5 462
Щом като питаш и искаш съвет , бъди готова да чуеш и отрицателни отговори на твоите въпроси .
Изслушай кой какъв съвет ти дава и се поучи , а не да се държиш като капризно дете и да се сърдиш.
Вече оттам нататъка , как ще постъпиш си е твоя работа .
Всички няма как да бъдем на един акъл по твоята история , нито сме длъжни да ти даваме само положителни отговори .. само защото такива очакваш да чуеш .Ако е така , то тогава излишно си си задала въпросите.
Постъпи по твоя си преценка и интуиция и не се цупи на майчински съвети .

# 81
  • София
  • Мнения: 433
Аз пък ще помоля всички, които идват в темата само, за да натякват на някой вижданията си, да си намерят по-добро забавление.

Никой не пише иначе, все се надяваме да дойде някой нов и да изтупа  прахта от страниците, но когато се появи някой, веднага започват нападките.

Много от момичетата тук са поемали големи рискове, въпреки съветите на всички, за да бъдат с човека, който са си избрали, и никоя от тях не съжалява за това. Ако няма какво повече да посъветвате момичето, няма нужда от допълнителни разяснения  Peace

# 82
  • Мнения: 5 462
Аз пък ще помоля всички, които идват в темата само, за да натякват на някой вижданията си, да си намерят по-добро забавление.

Никой не пише иначе, все се надяваме да дойде някой нов и да изтупа  прахта от страниците, но когато се появи някой, веднага започват нападките.

Много от момичетата тук са поемали големи рискове, въпреки съветите на всички, за да бъдат с човека, който са си избрали, и никоя от тях не съжалява за това. Ако няма какво повече да посъветвате момичето, няма нужда от допълнителни разяснения  Peace
Всеки има право да пише където си иска !
На какво основание казваш кой и за какво идва в темата ?Темата не е някаква тайна , че да отсяваш и определяш кой , какво и къде да пише .. айде холан ! ooooh! Crazy

# 83
  • София
  • Мнения: 433
На основание лични наблюдения. Аман от истерии. Поздрави и на теб!  bouquet

# 84
  • Мнения: 5 462
На основание лични наблюдения. Аман от истерии. Поздрави и на теб!  bouquet
Няма истерии , просто много се дразните като не ви е по вкуса нечий отговор и то само защото не мислим еднакво .Айде няма нужда да ни ставате пъдари .

# 85
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
няма смисъл да се напада никого, още повече, че тя си решава какво да прави с живота си! човек не може да избяга от съдбата си! повечето ,омъжени за араби са били във възрастта на  голди, я, по студенстка линия, на екскурзия,  по работа, дори по нета!нетът все още плаши много бг жени и пословичната бг мнителност е  фактор ,особено във форума!
питам така ли съветват бг майки дъщерите си, постоянно с вмешателства и поучения!не ходи там , не  прави това, не пробвай , недей да се кетериш, недей да се гмуркаш надълбокото! да, обаче децата пак ще си го направят и няма да кажат  на мама ,за да не им се скара!
така  малко да разясня за професията ,че големи дебати! в момента това момче  има първата диплома от поредица, които са на три етапа и които трябва да се минат за да стане лекар като такъв, но образованияето тук позволява на всеки етап да се  спре, ако не успее нагоре и да се почне работа ,ако мине конкурс и си намери работа!да  поясня,че тук медицински братя има колкото и сестри, те учат по три години! да поясня ,че матурите са изключително тежки и са по всички предмети, не  само бел и математика, химия и биология за лекари ! баловете са топ за да влезе някой медицина и всичко нагоре по етапите е с  конкурси, не всеки минал някой етап може да продължи нагоре!както и за инженери, учат се две години подготвителни, като на всеки етап отпадат  хора, след това по конкурс за да почне истинското обучение! елитните  училища ,като сравнявам с езиковите и мат. гимназии са с национален конкурс  след 6 клас и после след  9 кл още един ,като на всички етапи с по-малък от определен годишен успех деца отпадат и отиват в нормалните  училища! с новата реформа пък хептен ще се  позачисти системата от деца,които не искат д а учат , ходят за присъствие и си губят времето!
на етапа на нет комуникациите и фб си е възможно да се види активността на момчето, снимки ,детайли! освен ,ако не е истиснки криптиран и да сваля мацки наред! имаше един измислен съпруг тук на една  форумка, който така и си остана да си сваля мацки и до ден днешен, нищо ,че жената сигурно още вменява брачност с нея на  господина! там никой не успя да промени нещата дори и личните срещи с нея!
и тези мъже си личат все пак, при разговор откровен как започват да я манипулират с мнението си и я принуждава да скъса  връзката с реално желаещите  й да се измъкне от аферата! там само господ може да  помага!
 Crossing Arms

къде е тази тема за бялата масайка, да прочета нови изблици на публицистиката във форума!пакистанската  още л и е активна? newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 433
Няма истерии , просто много се дразните като не ви е по вкуса нечий отговор и то само защото не мислим еднакво .Айде няма нужда да ни ставате пъдари .

Няпротив - всяко мнение е добре дошло. Освен, в случаите, когато започне да се повторя през 1 пост, да се натяква и едва ли не да се размахва пръст. Затова написах - ако няма какво ново да се каже, да се премине към друга част от ежедневните дейности.  Peace

# 87
  • Мнения: 127
няма смисъл да се напада никого, още повече, че тя си решава какво да прави с живота си! човек не може да избяга от съдбата си! повечето ,омъжени за араби са били във възрастта на  голди, я, по студенстка линия, на екскурзия,  по работа, дори по нета!нетът все още плаши много бг жени и пословичната бг мнителност е  фактор ,особено във форума!
питам така ли съветват бг майки дъщерите си, постоянно с вмешателства и поучения!не ходи там , не  прави това, не пробвай , недей да се кетериш, недей да се гмуркаш надълбокото! да, обаче децата пак ще си го направят и няма да кажат  на мама ,за да не им се скара!
така  малко да разясня за професията ,че големи дебати! в момента това момче  има първата диплома от поредица, които са на три етапа и които трябва да се минат за да стане лекар като такъв, но образованияето тук позволява на всеки етап да се  спре, ако не успее нагоре и да се почне работа ,ако мине конкурс и си намери работа!да  поясня,че тук медицински братя има колкото и сестри, те учат по три години! да поясня ,че матурите са изключително тежки и са по всички предмети, не  само бел и математика, химия и биология за лекари ! баловете са топ за да влезе някой медицина и всичко нагоре по етапите е с  конкурси, не всеки минал някой етап може да продължи нагоре!както и за инженери, учат се две години подготвителни, като на всеки етап отпадат  хора, след това по конкурс за да почне истинското обучение! елитните  училища ,като сравнявам с езиковите и мат. гимназии са с национален конкурс  след 6 клас и после след  9 кл още един ,като на всички етапи с по-малък от определен годишен успех деца отпадат и отиват в нормалните  училища! с новата реформа пък хептен ще се  позачисти системата от деца,които не искат д а учат , ходят за присъствие и си губят времето!
на етапа на нет комуникациите и фб си е възможно да се види активността на момчето, снимки ,детайли! освен ,ако не е истиснки криптиран и да сваля мацки наред! имаше един измислен съпруг тук на една  форумка, който така и си остана да си сваля мацки и до ден днешен, нищо ,че жената сигурно още вменява брачност с нея на  господина! там никой не успя да промени нещата дори и личните срещи с нея!
и тези мъже си личат все пак, при разговор откровен как започват да я манипулират с мнението си и я принуждава да скъса  връзката с реално желаещите  й да се измъкне от аферата! там само господ може да  помага!
 Crossing Arms

къде е тази тема за бялата масайка, да прочета нови изблици на публицистиката във форума!пакистанската  още л и е активна? newsm78


marsy Мерси за пояснението относно образованието и етапите през които се минава, защото аз не бях на ясно с тези неща друго си е да се обясни на български  Hug Hug Hug Hug

# 88
  • Egipet
  • Мнения: 16
миии и аз се омъжих блаодарение на интернет. вече 6 години си живеем и имаме две деца. аз имам и син от предишен брак. не мога да се оплача. и на мен ми казваха ма недеи тои е терорист сиурно има още пет жени ще те бие и тероризира ще ти вземе паспорта. е аз му взех паспорта( #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire) това прави ли ме терористка ми не просто моита чанта е по голяма и нося всички документи. абе хора разбирам зариженоста ви ма що не оставите всеки човек да си живее живота както иска и е намерил за добре мен не ми пука кои къде и с кого живее стига да му е добре. кво толкова като се запознали в нета ма по цял ден сме сраснати с тия телефони и таблети и незнам кво още реално младежта прекарва повече време ж нета отколкото в реалния живот къде да се намерят ми в новата реалност. дето казвате че не харесваме отрицателно мнение по въпросите които ни засягат ми не е така ма искаме и нашите мъже да се приемат наравно с другите щото и те са хора мили коментаторки и те по земята ходят пият и ядат обичат и се радват на живота. хаиде останете си със здраве.  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 89
  • Мнения: 25
А защо не се опитате да си кажете съветите към момичето добронамерено, без да я обиждате и без да използвате пренебрежителни обръщения? Тогава може би няма да има проблем с изслушването и приемането им. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт