отново за тестовете

  • 2 788
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Споко, много момичета нямат задължителните признаци в началото. Има време. А може да си от щастливките, на които не им е лошо. Laughing

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Всяка бременност е индивидуална...може и да не ти прилошава. На моята приятелка , която чакам всеки момент да роди изобщо не и се гадеше...единствено я боляха гърдите...и така си изкара бремеността леко, че ако не беше коремчето не можеш да разбереш, че носи дете Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Леля ми също изкара много лека бременност. Тя казваше, че по нищо не усеща, че е бременна, освен, че в един момент корема и започна да расте. Пожелавам и на теб такава лека бременност!

# 18
Благодаря ви, момичета! Но докато не получа официално потвърждение от гинеколога си не мога да бъда 100 % сигурна. .

# 19
  • Мнения: 4 212
Цитат на: лилия
но има и нещо друго... нямам никакви признаци за бременност. Нито ми прилошава сутрин, нямам гадене или непоносимост към нещо, единственото което забелязвам е че ставам малко нервна към неща, които преди не са ме дразнили.


Това все едно аз съм го писала.Аз съм така и още и още...нерви колкото искаш....и толкова.Моят последен цикъл беше на 18 септември...зна4и сме горе долу по едно и също време Laughing

# 20
Teya а какво ти казаха на теб при прегледа? Имаш ли положителни тестове? Ще ходиш ли отново на видеозон?

# 21
  • Мнения: 4 212
Имам един положителен тест.Ще ходя на преглед другия петък 4ак,така се полу4и объркване,4е затова така късно.....а на видеозон също смятам тогава да отида,ако издържа, само 4е на 4астно. Grinning
Не се притеснявай 4е нямаш признаци¬ от щастливките като мен си... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт