Хипохондрия - за хипохондрички по цвички и техните горкички близки

  • 65 368
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 193
Момичета, плаче ми се вече, пак имам Кандида крузей масово. Cry Егати гъбището.  #Cussing out Просто вече ще спра да се занимавам и ще си живея с нея.

Мъдро! Ама недей по-добре.

# 76
  • Мнения: 4 195
Момичета, плаче ми се вече, пак имам Кандида крузей масово. Cry Егати гъбището.  #Cussing out Просто вече ще спра да се занимавам и ще си живея с нея.

Мъдро! Ама недей по-добре.

Това бил най-упоритият вид, устойчив на флуконазол.  Tired Беше ми изолиран преди няколко месеца, после уж беше изчезнал точно той и си бяха албиканс и сега пак него. И просто вече ми писна и пак нямам достатъчно лактобацили. Това е някакъв ад. Сега ми каза лекарката да отида пак чак след два цикъла след лечението.

# 77
  • Мнения: 4 500
Момичета, вероятно няма да приемете съвета ми, но все пак да кажа  Simple Smile
Като ви каже лекар, че всичко е ок по даден "проблем", защо четете в нета и зорлем се психирате?
Only God, теб визирам.
Тоест ти си по-склонна да вярваш на моята "диагноза", дето не съм те виждала и чувала, но не и на доктора, който те е прегледал?

# 78
  • Мнения: 1 037
Нефертари, да, абсурдно е.
Малко след като написах поста някакси се успокоих, и да е сбъркал, и да не е, все тая. Каквото му е писано на човек това е.
Единственото, заради което не вярвам на лекараското "всичко ти е наред", е че след 10 години редовно ходене на гинеколог и цитонамазка 2 група, изведнъж се оказах 3-та с доста голяма раничка, която не може да е станала за няколко месеца. Бях в предраково състояние, изрязаха каквото трябва и вече съм добре.
Та от там идва недоверието ми. Peace
Защото се оказа че дори и да ходя на профилактика, пак не е сигурно че лекарят си е свършил работата.

# 79
  • Мнения: 11 462
Това бил най-упоритият вид, устойчив на флуконазол.  Tired Беше ми изолиран преди няколко месеца, после уж беше изчезнал точно той и си бяха албиканс и сега пак него. И просто вече ми писна и пак нямам достатъчно лактобацили. Това е някакъв ад. Сега ми каза лекарката да отида пак чак след два цикъла след лечението.

Запер? Дали няма да помогне?

# 80
  • Мнения: 4 195
Това бил най-упоритият вид, устойчив на флуконазол.  Tired Беше ми изолиран преди няколко месеца, после уж беше изчезнал точно той и си бяха албиканс и сега пак него. И просто вече ми писна и пак нямам достатъчно лактобацили. Това е някакъв ад. Сега ми каза лекарката да отида пак чак след два цикъла след лечението.

Запер? Дали няма да помогне?
Какво пък е това?
Имам чувството и че след сода каустик и сярна киселина ще оцелеят.  #2gunfire

# 81
  • Мнения: 11 462
Уред генериращ ток с определена честотота. Всяка гадинка умира от определена честота и има и една обща. Ползва се за всичко вкл. за лечение на рак. Мнения има противоречиви.

Моя опит - определено помага за доста проблеми, за щастие не съм лекувала с него нищо сериозно.

# 82
  • Мнения: 4 500
Only God, аз също години наред бях 1-2 група. Изведнъж баааам ПАП 3D-4  #Crazy
Не е лекарите винаги топката, Д-р Ганчева преди 10 дни като ходих на преглед, ми каза, че всичко е наред. Викам й "То това благодарение на вас" /защото тя ми направи конизация преди 3 години/. И тя каза нещо много важно - Не е на мен, Божа работа е  Thinking

# 83
  • Мнения: 965
Only God, аз също години наред бях 1-2 група. Изведнъж баааам ПАП 3D-4  #Crazy
Не е лекарите винаги топката, Д-р Ганчева преди 10 дни като ходих на преглед, ми каза, че всичко е наред. Викам й "То това благодарение на вас" /защото тя ми направи конизация преди 3 години/. И тя каза нещо много важно - Не е на мен, Божа работа е  Thinking

т.е ти не си доволна от Ганчева така ли да разбирам ?

# 84
  • Мнения: 4 500
Напротив, от нея съм безкрайно доволна. При нея ходя от както излезе този резултат.

# 85
  • Мнения: 965
Напротив, от нея съм безкрайно доволна. При нея ходя от както излезе този резултат.

АХА супер , защото и аз съм и пациентка.
 

# 86
  • Мнения: 193
Мацки, въпрос. Може ли от антибиотика, който ползвах тук една седмица за бактерията (вагинално) да са ми се появили гъбички. Както ми беше ок, от вчера ме сърби, а няма логика...
Мисля да си сложа една глобулка Клотримазол...и без това ми остана само 1 глобулка Макмирор и после да минавам на лактобацила.

Всичко почна от това, че ме засърбя, стандартно пролет винаги се обаждат гъбите. Сложих си познатия Клотримазол веднъж. Още на другия ден си бях добре, поне на усещане. След 2-3 дни реших да ида все пак на макрибиология и ми излезе Клебсиела. Назначи ми лечение с Макмирор. До тук беше ок, ама сега засърбя. Аз знам, че антибиотиците предизвикват гъби. Тъп затворен кръг?

Всякакви мнения ще са ми от полза? newsm78

Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 19:51 от Alina12

# 87
  • Мнения: 14 362
Аз след лечение с антибиотик на вагинална бактерия завъдих и гъби... Беше едно дълго и досадно лекуване и ходене на лекар...

# 88
  • Мнения: 193
Аз след лечение с антибиотик на вагинална бактерия завъдих и гъби... Беше едно дълго и досадно лекуване и ходене на лекар...

Да сложа ли една глобулка Клотримазол тази вечер и да стискам палци? И после да минавам на лактобацила?  #Crazy

Да не говорим, че май правя алергия към антибиотика... в устата...утре и за това ще ходя при една доцентка да ми види една афта на небцето Sad

# 89
  • Мнения: 14 362
М, не знам, аз мазах Клотримазол, пих Микомакс и някакви глобули слагах, но не помня какви ....

Общи условия

Активация на акаунт