Виена Инвитро Център Токуда - тема 3

  • 80 196
  • 516
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 322
И аз се надявам да не се мести там! Изобщо не съм доволна от клиниката

quote author=Ragga link=topic=912414.msg41058673#msg41058673 date=1594587883]
Докато не се премести нищо не е сигурно ,колко пъти се местиха и все се отказват.
Афродита са едни печелбари нищо повече...дано не почне да да работи по техният манталитет.
Относно чакането си е на късмет понякога има много хора извън графика или проблеми с пациенти от сутринта и има забавяне.
Само той ли ще се мести или екипа?
[/quote]

От какво не сте доволни, ще съм благодарна ако споделите за да можем да преценим и ние, които искаме да последваме д-р Станулов. Благодаря.

# 466
  • Мнения: 755
Аз мисля, че преместването е сигурно.

# 467
  • Мнения: 137
Аз бих последвала доктора, защото много го харесах.
Но в Афродита, първо цените са високи, бях при д-Р Илиев там и на изследване за цитонамазка ми каза, че всичко е наред, а се оказа, че съм с 2-ра грипа PAP и раничка на шийката на матката.
Освен това не знам какво е положението с лабораторията им мисля, че много се чака за резултати.

И аз се надявам да не се мести там! Изобщо не съм доволна от клиниката

quote author=Ragga link=topic=912414.msg41058673#msg41058673 date=1594587883]
Докато не се премести нищо не е сигурно ,колко пъти се местиха и все се отказват.
Афродита са едни печелбари нищо повече...дано не почне да да работи по техният манталитет.
Относно чакането си е на късмет понякога има много хора извън графика или проблеми с пациенти от сутринта и има забавяне.
Само той ли ще се мести или екипа?

От какво не сте доволни, ще съм благодарна ако споделите за да можем да преценим и ние, които искаме да последваме д-р Станулов. Благодаря.
[/quote]

# 468
  • Мнения: 1 040
Понеже д-р Станулов и преди там беше тръгнал да ходи и уж беше подписал договора и тн и те работят с фонда /тогава Лозенец не работеше /и имах заповед за взимане исках бележка от Афродита е Баев ми взе 180 лв за 10 мин.преглед на разчекната врата и целия персонал 100 пъти влиза и излиза. Такса преглед,консултация до н.минуту 80 лв ,издаване на бележка за фонда =180 лв
Каза ми един куп кофти работи с ясната цел сваляне на 100 кожи като им стана пациент. И да нещата изобщо не бяха толкова зле при мен .
Но идеята беше да почнем веднага и тука срещу едни 5 000 лв оферта ще платиш утре за 2 опита на ЕЦ буквално ме изнудваше утре да започнем.
Просто се отваритих от поведението му и това Станулов го знае.
Та за такива центрове им се слага таргет на лекарите от ръководството н броя пациенти не е важно успешни процедури,а бр.пациенти и свалените кожи от пациентите.
Разгледайте резултатите в статистиката на фонда. Аз не съм гледа последните 2 г как се движат.
Също така едно инвитро не зависи само от доктора ,а и ембриолози и техниката доктора е наясно и за това отива там.
И за справка други клиники издават бележката за фонда безплатно и без излишни консултации.
Дано не ми се обиди ако случайно прочете написаното доктора защото аз му го разказах и беше изумен.
За мен болница Лозенец като база и оборудване е много по -добре от Афродита.

# 469
  • Мнения: 412
Абсолютно съм съгласна с мнението на Рага. Чудя се, как ще работи д-р Станулов там, като знам че за него пациента е на първо място.

# 470
  • Мнения: 322
Здравейте, в момента за бележка за фонда не взимат пари, и за входирането на документите не са ми взимали. В Надежда съм плащала по 50 лева и за това попитах, казаха че тези неща не се заплащат. Ох дано да са променили нещата, че иначе незнам какво ще правим. Успех момичета

# 471
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Някой има ли актуална информация за д-р Станулов?  Аз откривам това, вместо център Афродита
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/page/ekip

# 472
  • Мнения: 371
Вече е част от МЦ Афродита, не работи в болница Лозенец.
В Св. Лазар преглежда в неделя.
Преди преглеждаше и в МЦ Асцендент, но сега не мога да кажа за там.



Някой има ли актуална информация за д-р Станулов?  Аз откривам това, вместо център Афродита
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/page/ekip

# 473
  • Мнения: 755
Аз утре имам час в МЦ Афродита. И на цикъл започвам стимулация. Пожелайте ми успех. При положение, че съм минала доста пъти през това, защо ли се притеснявам все едно ми е за първи път.

# 474
  • Мнения: 1 040
Жалко ,че се преместил. Целият ли екип ли се мести не казахте.
Успех Рончо !

# 475
  • Мнения: 755
Аз мисля, че само той. Благодаря Ragga! 💗

# 476
  • Мнения: 1 040
Сподели после как вървят нещата на новото място,може и на лична ако ти е удобно и имаш желание.
Благодаря!

# 477
  • Мнения: 310
Да, в МЦ Афродита е от 1 август. Не съм сигурна за екипа, забравих да попитам.
Часовете се записват чрез регистрацията на МЦ Афродита.
Рончо, успех! Flowers Four Leaf Clover

# 478
  • Мнения: 755
Ще споделя. Ще правя цитонамазка, микробиология. И ако всичко е наред и няма задържан фолекула, започвам с лепенки климара до цикъл. Така направихме на успешния ми опит. За да растат равномерно фолекулите. И да изкараме максимално количество
Благодаря Ви!

# 479
  • Мнения: 614
Пожелавам ви успех🤗от една страна много се радвам за преместването му.
Вярвайте в себе се ,в половинката ви, в д-р Станулов и в Бог 💚

Общи условия

Активация на акаунт