Виена Инвитро Център Токуда - тема 3

  • 80 176
  • 516
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 310
Където и да отиде няма значение за мем, ще го последвам! 
Той е прекрасен човек и специалист! Работи успешно въпреки условията и мерките, които вероятно му налагат от ръководството на някои лечебни заведения.
Не знам каква е причината да напусне Лозенец, но съм сигурна, че е преценил добре тази стъпка и вярвам, че е за добро.
Успешни процедури на всички желая!

# 481
  • Мнения: 755
Много добре си го казала
Аз също ще го последвам където и да се премести. Аз се боря за второ детенце. Първото ми е благодарение на доктора, след 4 трансфера и един мисед в 9 г.с.

# 482
  • Мнения: 137
И аз утре ще посетя д-Р Станулов вече в новият му кабинет. Втората ни обща инсеминация ще е на 4-5.08. Пожелавам му успех и дано и на мен донесе късмет 🙃

# 483
  • Мнения: 755
Нова къща, нов късмет
 Успех!

# 484
  • Мнения: 755
Здравейте
 Пиша впечатлението от днес. На доктора кабинета е на партера. Още не му е дошъл гинекологичен стол. Имаше доста пациентки , аз влязох с 20 мин закъснение. Цените ми се сториха доста приемливи. Вторичен преглед 20 лв. , микробиология 35, цитонамазка 25 лв. След прегледа , сестрата ми взе кръв за вирусология и там ми направиха папка със всички изследвания и кратки въпроси от рода на пушете ли, пиете ли, лекарства..... т.н. Аз започнах с климара и на цикъл започваме стимулация. Ако нещо съм пропуснала питайте.

# 485
  • Мнения: 9
Същият ли е мобилният номер на д-р Станулов на новото място?

# 486
  • Мнения: 755
Същият ли е мобилният номер на д-р Станулов на новото място?
Личния му тел. е същия. Часове се записват на регистрацията.

# 487
  • Мнения: 137
Здравейте,
на 04.08 направих трета по ред инсеминация и втора при д-р Станулов.
Този път нещата са малко по- различни, защото излезе, че сме с лек мъжки фактор и бяхме на границата за процедурата.
До този момент инсеминациите са били с фоликул отляво, а сега беше в дясно. Много се надявам, че това (дясно), третата по ред инсеминация и новото работно място на доктора ще ми донесат късмета, който ми е нужен. Пожелавам успех на всички които ще стискаме палци заедно този месец. Ще ви държа в течение.

# 488
  • Мнения: 755
Кате успех! ♥️

# 489
  • Мнения: 696
В таза болница ли работи д-р Шефкетова.

# 490
  • Мнения: 755
Д-р Шефкетова работи в болница Токуда

# 491
  • Мнения: 25
Здравейте, моля дамите, които са посещавали д-р Станулов за мнение.
На 18.07. Имам направена цветка снимка, в гр. Варна, от която се установи, че имам запушване на двете маточни тръби, с хидросалпингс. След посещение при трима различни гинеколози, и след 3 еднакви мнения, че трябва да се подложа на лапароскопия за премахване на двете тръби, след което чак ще мога да направя ин витро, можете ли да ме посъветвате, д-р Станулов извършва ли такава операция, и ако някой е минал през това, да ми даде насоки или съвети. Благодаря за отделеното време.

# 492
  • Мнения: 755
Аз мисля, че доктора не извършва такава операция. Но той ще те изпрати при такъв специалист, и после ще си направите ин витро при него. Аз вече имам родено детенце с негова помощ и сега се боря за второ. Горещо ви го препоръчвам, има индивидуален подход към пациента.

# 493
  • Мнения: 137
С инвитро ли е детенцето Ви? През Фонда ли минахте?
Аз също съм при доктора и направихме трета инсеминация за която очаквам резултати.


quote author=Рончо link=topic=912414.msg41222097#msg41222097 date=1597408201]
Аз мисля, че доктора не извършва такава операция. Но той ще те изпрати при такъв специалист, и после ще си направите ин витро при него. Аз вече имам родено детенце с негова помощ и сега се боря за второ. Горещо ви го препоръчвам, има индивидуален подход към пациента.
[/quote]

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 16:54 от KateWhite

# 494
  • Мнения: 755
Да с ин витро през фонда от втори опит, имам запушена една тръба и съм на 41 г.

Общи условия

Активация на акаунт