Професионални серии за коса - тема 103

  • 71 424
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
Момичета, в Ензо са пуснали бустерите на Керастаз, новите. Цена 59,30 лв. В Арлен и в ЗР никакви ги няма, за да сравня цените, някой сеща ли се на какви цени бяха в другите два магазина?  Hug
Да, но пък като се замисля, за какво ли са ми бустери, като нямам концентрати... Joy
И аз така, всъщност вече имам един концентрат, но забравих да го ползвам  Laughing
Белла, около 72-3 лв. някъде си спомням, че бяха в ЗР и Арлен.
Жалко, че не може да се раздели бустера, аз много искам, но изобщо не съм убедена, че без проба ми трябват цели 120 мл...

Със сигурност бих си взела бустер, поне един  Mr. Green, но като няма от къде да си купя концентрати, и то от новите, ще си остана с искането... Sad

# 721
  • На ръба..
  • Мнения: 2 129
Mоя близка приятелка наскоро роди и сега иска да полага по – сериозни грижи за косата си. Косата и е дълга с фин косъм, боядисвана и иска нещо за възстановяване и подхранване на изтощената и коса. Заглежда марките Керастаз, Алтерна и Чи. Препоръчах и Kerastase Bain Force Architecte шампоана, но се двоумя и за кератиновия на Чи и мисля да и подаря C9 маската на Napura..
Та…вие какво мислите по въпроса, ест ще трябва и е с една хидратираща серия да се снабди...

Последна редакция: пн, 04 апр 2016, 14:31 от *DiDora*

# 722
  • Мнения: 5 500
Белла звънни в Рибата-на място в магазина съм виждала че още продават от новите бустери, може би и концентрати имат но не са качени в сайта.иначе мисля че в арлен бяха 79 лв.,после ги намалиха и аз докато се моткам ги разпродадоха явно  Twisted Evil

# 723
  • Мнения: 3 698
Дойде хубавото време и темичката мина на заден план, но нищо, слънце да има  Grinning !
На мен за съжаление ми звъннаха от Арлен, че е станало объркване и сашахуан олиото не е налично.Много мило отношение, просто нямаше как да се разсърдя, звънели даже до представителите, за поне една бройка, но нямало...Избрах си друго в крайна сметка, но ми обясниха, че ще ми направят и за него отстъпката, страхотни са направо  Heart Eyes .
Сега на дневен ред ми е да спретна една терапия с белите ампулки Про Файбър, че им дойде реда  Simple Smile .

# 724
  • Мнения: 1 536
Концентрати има във физическия магазин на Златна Рибка на Скобелев в София. Поне миналата седмица имаше оранжев, зелен и дисциплин, ако не се лъжа.  Peace

Аз останах много доволна от серията Интенз рипеър, която използвах за първи път снощи в комбинация единствено с олиото Митик ойл  на влажна, а после и на суха коса Heart Eyes. Шампоанчето се разпени много без каквото и да било премиване. Маската направи косата мека без да напомпва кой знае колко. Много приятна хидратация се получи. Ето резултатът от този след обяд (снимано е навън, спала съм на много хлабава плитка):



Хубав слънчев ден и успешна седмица от мен!  Hug

# 725
  • Мнения: 205
FreakOnALeash, страхотна коса! Гъста, лъскава, дълга, на страхотни чупки!

# 726
  • USA
  • Мнения: 7 367
Пристигнаха ми Хронитата,вчера ги поръчах към 4-5 следобяд и тази сутрин в 9 бяха вече пред вратата ми. Mr. Green Днес не ми е ден за миене,но ще ги тествам още сега на косата на дъщеря ми...Ок...заинтригувана съм,защото искам да ги сравня с TEN.

По снимки изглежда,че шампоана е в плътна,четна бутилка(или там както се казва).Моята е прозрачна?

Фрийк,чудесна коса,чудесна серия.Алтерна,разбира се.

# 727
  • Мнения: X
Ах, Freak, мечтаната коса за мен, и дължина и чупки, плътност, блясък, браво! Много хубави коси се оказва че има в темичката Heart Eyes

Бюти, прозрачен е шамп. Хроноложист бутилката. А иначе доколкото разбрах Фрийк говори за интенза на Лореал. Wink

# 728
  • Мнения: 31 383
Жестока коса. Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 3 698
Фрийк, страхотна коса  bouquet !

# 730
  • Мнения: 767
Фрийкче,страхотна коса.На Интез имам само маската,но много си я харесвам-ползвам я след шампоани,към които нямам маска .За мен е идеалната универсална маска.

# 731
  • Мнения: 483
Фрийк, много ти е хубава косата! Heart Eyes Аз на Интенз с шампоана не се разбрах/само заради липсата на обем/, но маската ми е любима. При мен уплътнява и много добре овлажнява, та се разресвам лесно.

Мишелче, то оставаше за мен да са 4 СС крема. Joy Истината е, че моя го подарих миналото лято на близка, която заминаваше след мен на море. Заедно със слънцезащитната козметика за лице и тяло. Не, че не бях доволна, но предпочитам да си купувам пресни продукти за лятото, а не да ползвам стояли отворени цяла година. Може и да бъркам. Вие как процедирате?

# 732
  • Мнения: 5 500
Заедно със слънцезащитната козметика за лице и тяло. Не, че не бях доволна, но предпочитам да си купувам пресни продукти за лятото, а не да ползвам стояли отворени цяла година. Може и да бъркам. Вие как процедирате?
и аз мисля че така е правилно-да се взимат нови  Peace особено като знам как понякога ги забравям на слънце или уж под чадър пък сянката се измества.
обаче аз моите неща намирам къде да си ги доизползвам  Wink преди следващият сезон.
охх сега ми стана едно морско,искате ли следващата тема да е за продукти за морето или още е рано?
за лятото съм си приготвила няколко продукта  Sunglasses

# 733
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 810
През лятото си за купих от България от "златната рибка" балсам от макадамия.  Оказа се невероятен. Най сетне косата ми не е наелектризирана, а е мека и гладка. Как и откъде мога да си го поръчам онлайн? Видях че е произведен в САЩ.

# 734
  • Мнения: 5 500
През лятото си за купих от България от "златната рибка" балсам от макадамия.  Оказа се невероятен. Най сетне косата ми не е наелектризирана, а е мека и гладка. Как и откъде мога да си го поръчам онлайн? Видях че е произведен в САЩ.
lookfantastic, hqhair, feelunique  Peace това са английски сайтове от които редовно пазарувам - с безплатна доставка почти навсякъде по света.

Общи условия

Активация на акаунт