~Пролетта пристигна вече, щъркел носи ни АПРИЛското човече!~№7

  • 55 969
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48
Честито бебе Парис бъдете живи и здрави! И на теб lilssi87 нека расте жива и здрава малката бебка  Hug

# 61
  • Мнения: 712
pariss и lilssi, честито! Да са ви живи и здрави принцесите!  bouquet

Soul4e, главата щом не е измерена точно, няма как да знаеш теглото. Но може да е наваксало детето и да си отговаря на седмиците вече, те сега май наистина много си трупат Grinning

Нашето момче през цялата ми бременност върви с 5 дни (до седмица) назад, а на последия преглед го изкара седмица напред. Ще видим тази седмица колко е пораснал.

suzi, на теб успех! И аз знам, че движението е много важно и всеки ден вървя. Дано помогне  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 96
Честита Марияна , и бързо възстановяване  bouquet!  Всеки ден си имаме ново бебче newsm30 . Охх а аз като помисля колко съм далеч 27.04 ..... Може да се роди и н първия термин където ми го дадоха 20.04  , нали ме върнаха ден седмица на зад ,едно е сигурно вече нямам търпение . Боядисаме половината апартамент , изчистила съм кажи рече всичко , другата седмица ще се боядиса хола и кухнята ,че сега тъй се пада Великден . И бебо е готов изгладила съм  всичко  Hug

# 63
  • Мнения: 2 518
Лиси, честито! Да бъде здрава и щастлива малката Марияна  Hug

# 64
  • Мнения: 17
Да е живо и здраво и здраво бебчето Марияна Simple Smile

# 65
  • Мнения: 233
Pariss, честито бебче!
Да се похваля и аз, снощи 21.03 в 21:55 се появи и нашата принцеска Марияна - 3370, 49 см. Изпревари плановото секцио с 3 дни, но явно е искала сама да си избере рожденния ден Simple Smile
Да ви е жива и здрава Марияна

# 66
  • Варна
  • Мнения: 843
Pariss и lilssi, честито! Честити бебки  newsm51 newsm51 newsm51

Някой беше питал и май остана без отговор, ще повторя, като стерилизирате помпата за кърма в какво ще я сложите, имам несесер в комплекта, но преди него в какво, в нова найелонова торбичка  newsm78

# 67
  • софия
  • Мнения: 100
Честито на всички нови мами Simple Smile Да са живи и здрави бебчета ви!  Бързо възстановяване и скоро да се гушкате вкъщи Simple Smile
По план нашата среща с моя младеж е за другата седмица, дано няма изненади Wink Трябва да изчака да изпера и изгладя Simple Smile Относно мерките в 34 г. с беше 2800-2900 кг. , но като цяло се очаква да стане над 3500 кг. Според мен всичко е много индивидуално и затова има такива разлики в кг в еднаквите седмици Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 518
Дървените кошари наистина ли миришат много на лепило първите дни?

# 69
  • софия
  • Мнения: 100
Криси, не всички . Нашата нямаше никаква миризма, на фирма Арбор. Но съм чувала, че тези,които ги предлагат в големите магазини, много дълго миришат на лепило.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Честито на мамите! Да са живи и здрави малките госпожици и да растат в безгрижно детство  bouquet

Някой беше питал и май остана без отговор, ще повторя, като стерилизирате помпата за кърма в какво ще я сложите, имам несесер в комплекта, но преди него в какво, в нова найелонова торбичка  newsm78

Аз бях питала в предишната тема. Намерих пликове за стерилизиране, но не и за съхранение и още се чудя, ако се наложи да я взимам с мен в болницата в какво да я сложа..

Имам и друг въпрос покрай пазаруването - какъв комплект за маникюр взехте (ножичка, нокторезачка и/или пилички)?

# 71
  • Мнения: 17
Аз взех ножичка а кошарата не мирише на нищо от голям магазин е купена явно зависи дали е сглобена или не
Нашата беше на много парченца и миришеше само малко на дърво но вече е добре

# 72
  • Мнения: 3 331
Днес бях на преглед и каза че в урината ми имало еритроцити, което е признак за старт на излизането на бебо!
Току-що си взех изследванията и ако правилно ги разчитам и в моята урина има - още не сме планували секциото, дано бебо да изчака!
Аз взех нокторезачка, но на една от лекциите неонатоложка сподели, че в началото ноктите не се режат, въпреки че стават много дълги, те са мекички и сами се чупят. Ако се отрежат стават много остри и бебето се драска. Така че в началото май няма да ги режа.

# 73
  • Мнения: 356
Много ни е хубава новата темичка и вече започнаха радостните новини  bouquet

Да са живи и здрави малките принцеси, а мамите бързо да се възстановяват, за да се гушкат скоро в къщи  baloni baloni

# 74
  • Мнения: 1 827
Честито pariss и lilssi - да са ви живи и здрави принцесите Simple Smile А на вас бързо възстановяване.
За ноктите си имам ножичка ( метална с извит връх - майка ми я е ползвала за мен и брат ми Simple Smile) ; бебешката ножичка от новото на Canpol - само сплескваше ноктите на баткото и не режеше Sad
За помпата - в новичка торбичка съм я сложила , за всеки случай ако се наложи ММ да ми я донесе в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт