~Пролетта пристигна вече, щъркел носи ни АПРИЛското човече!~№7

  • 55 928
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 292
Андреева, Криси, честити ви бебечета, да са живи и здрави, а на вас добре дошли от другата страна Simple Smile

# 721
  • Мнения: 262
Честити бебчета на новите мамчета..Така се радвам като чета всеки ден за някое ново появило се бебче  да са ви живи и здрави, а на мамчетата бързо възстановяване Hug
Аз имам чувството, че нашата кукла никога няма да се появи и ще си остана бременна завинаги  Blush

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз се връщам от преглед в 39г.с. и измериха бебка към 3500 с едно наум, че апаратът дава отклонения до 400гр   Crazy
Утре съм за първи път на тонове в болницата. Казах им, че тапата ми падна и все още от време на време имам розово-червеникава слуз. Водите са почнали да намаляват и главичката е слязла надолу, но има още къде да слиза.
Всички ме проверяват през няколко часа, което е доста изнервящо и им се скарах..

# 723
  • Мнения: 1 256
Криси, честито бебче! Да ви е живо и здраво! А на теб  желая бързо възстановяване! Много ти благодаря, че сподели твоето раждане. Даваш ми сили, че и аз ще се справя. Исках да те питам водите като изтекоха. обилни ли бяха. И казваш, че имаш 5 шева. Болеше ли при шиенето?
Джейн, какво става с теб? Мина ли прегледа? Сутринта като ме обхванаха едни болки, се сетих за теб, че не те питах как се казваш. Защото може да стане така да родим заедно, че да ни сложат в една стая.
Освен Джейн, има ли други момичета които скоро да раждат в окръжна във Варна?

# 724
  • Мнения: 712
karina, имам болки и контракции, но много нерегулярни. Боли ме кръст от време навреме, ниско долу... Доки каза, че сигурно до няколко дни ще родя. И въпросното зацапване е добър знак. Вече съм в очакване, пък да видим. Гледам да не се настройвам за скорошно раждане, че ако се удължи съвсем ще откача  baby_neutral

Ще ти пиша на лично! Simple Smile

А ти как си?

# 725
  • Мнения: 3 331
Знам, че на бременните ви е тежичко вече, но ме усмихвате мно докато ви чета bouquet напомняте ми хубави моменти Heart Eyes
Към родилите мами: в какво да съхранявам кърма? Днес Максим спа доста и гърдите ми текоха като реки Grinning та вместо да попивам с лигнина, смятам, че мога да съхраня това, което изтече.

# 726
  • Мнения: 4 292
Аз ползвах едни колектори на Авент, много удобни чашки с капаче, разграфени. После и за пюрета ги ползвах.

# 727
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен, днес в 10:45 се роди Симона 3 кг, 49 см. Вчера имах разтройство, през ноща лъм 1:30 усетих алк започнаха контракции на 6 мин и го засичах до 3. Лекаря ме посъветва да се оптам да дремна до 6. В 7 бях в болницата с 3 см разкритие. Малко обезбоялващи и малко оксотоцин, като ми пукнаха водите в 9:00. В 10:30 бях с пълно разкритие и в 10:45 бях родила. Бебето ми казаха чак в 18:00 да опитам да засуче - стана и съм много щастлива. Сега съм добре, става си, разхождам се и така. Имам 2/3 шева, но не болят. Това е от нас за сега, успех и на оставащите бъдещи мами Wink

# 728
  • Мнения: 1 256
Честито бебче Симона! Да ви е жива и здрава! А на теб бързо възстановяване!
А защо ти дадоха бебето чак в 18часа?

Последна редакция: пт, 22 апр 2016, 02:16 от karina31

# 729
  • Мнения: 1 069
Към родилите мами: в какво да съхранявам кърма? Днес Максим спа доста и гърдите ми текоха като реки Grinning та вместо да попивам с лигнина, смятам, че мога да съхраня това, което изтече.

Когато бебето пропуска кърмене заради по-дълъг сън, е добре направо да се изцеждаш с помпата. Изцедената кърма си я слагаш в хладилника или фризера.  Simple Smile

Честита рожбичка, Керенска!   bouquet
Да е много здрава и на теб много кърма!    Hug

# 730
  • Мнения: 2 379
Знам, че на бременните ви е тежичко вече, но ме усмихвате мно докато ви чета bouquet напомняте ми хубави моменти Heart Eyes
Към родилите мами: в какво да съхранявам кърма? Днес Максим спа доста и гърдите ми текоха като реки Grinning та вместо да попивам с лигнина, смятам, че мога да съхраня това, което изтече.
За колко време искаш да съхраняваш? Ако е за по-дълго може и в торбички в камерата, има на повечето бебешки марки....и при мен сутрин особено се получава, последните дни обаче направо си излиза под налягане на непрекъсната струя и Тервел не може да насмогне да гълта.....подлагам си шише и чакам малко да намелее струята...после му го давам и не ми остава какво да сложа нито в хладилник нито в камера...Simple Smile

# 731
  • Мнения: 1 256
Джейн, засега съм добре, като изключим болките в кръста и стегнатия корем.
Славчев каза ли ти нещо за избора на екип?
Ще чакам да ми пишеш.

# 732
  • Мнения: 712
Момичета, аз родих. Момченце, 49см, 2870. Почнаха контракции към 22-23 часа- на по 15 минути. Към 12 и 30 станаха на 2 минути, зверски силни. Чаках до 1 и 30 преди да отида в болницата. В 2 ме приеха с 9см разкритие. 3 и 15 родих, след 10 минутни напъни.
Керенска, родих при Славчев. Звъннах му и той дойде. Успех на мамите, не е лесно, но си струва.  Hug Когато ми го сложиха на корема, се разплаках.

# 733
  • Мнения: 2 379
Simple Smile Добра новина за много ранно добро утро! Simple Smile Честито! Всички от Варна избрали д-р Славчев сте късметлийки!

# 734
  • Мнения: 30
Добро утро, аз при д-р Колев раждах, много съм доволна. Днес съм съвсем подвижна, че вчера ме боляха кокаликите- таза. Относно това защо сами дали бебчето в 18:00 за кърмене, е тяхна си практика. Иначе можех да си я държа и да и се радвам и преди това, но малката маймуна спеше и аз само я наблюдавах. Днес ще наваксам с гушкането. Janne в коя стая си?

Общи условия

Активация на акаунт