Звездни компромати - 279 част

  • 87 580
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Mangianello е почти колкото Кличко гаден. Такива си представям как се любуват на себе си в огледало на тавана, докато под тях едни изкуствени цици се клатят ритмично.

# 721
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Цитат
Новата ще да е не просто "мъжът ,когото харесвам " , ми за голи мъже,размери,похвали,"наръчник да познаеш надарения мъж " ,съпоставяния и и т.н.  Laughing
Мисля, че няма нужда от нова тема, не сме в ученически форум, все пак.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Юън Макгрегър,  Матю Макконъхи, Травис Фимел
+ Венсан Касел са моите любимци. Без да са много
яки батки. Брат Пит няма да го върна, само едно
кръгче и след това Анжелата да си го взема.  Crazy

Много се забавлявах с последните страници. Simple Smile

# 723
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо направи нова. Новата ще да е не просто "мъжът ,когото харесвам " , ми за голи мъже,размери,похвали,"наръчник да познаеш надарения мъж " ,съпоставяния и и т.н.  Laughing
Е тогава ако не изядем някой банан от модераторите пък на  Laughing Laughing Laughing
хайде бе, след на Дона пърдящата тема и наръчника за анален секс надали една такава тема би била кой знае колко скандална Laughing
Ще мисля начален пост в рамките на благоприличието и ако го измисля, ще пусна тема.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 23 729
Пърдящата тема е затрита внимателно, нищо, че помним. А наръчника за аналния секс пък беше толкова безобиден и скучен, че няма накъде повече, само заглавието.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 833
 Whistling Whistling Аз и двете съм ги изпуснала  Whistling Whistling Пускай. Ако не друго, поне весело ще да е.

# 726
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Бихте ли дали линкове на гореспоменатите теми  Laughing

# 727
  • Мнения: 3 426
Брат Пит няма да го върна, само едно
кръгче и след това Анжелата да си го взема.  Crazy
Joy Joy Joy

# 728
  • София
  • Мнения: 6 318
Хубава тема сте подхванали Laughing
Да се изкажа и аз, балетистите са ми много анти на мен, ама Кличко не харесвам, в тяло става де, ама главата Naughty и държанието Naughty
Роналдо ми а от най-антисекси, даже повече и от балетистите.
Ама пък харесвам и Вансант Касел, и на София Варгара мъжа( много сложно име, няма да го пиша да не се изложа), Брадли Купър, Харди, а в последните години и ди Каприо...какъв е този мой вкус не знам Joy

Брад го харесвах преди Анджелина, на мен тя ми е отвратителна  Mr. Green

# 729
  • Варна
  • Мнения: 2 268

Абосолютно. Брад   даже има някакъв полъх в излъчването,което е придобил,който ми напомня на мазното и отблъскващо излъчване на Библи Боб. А какъв беше  Flutter

Хм, твърдо го предпочитам сега.  Heart Eyes
"Беше"-то ми е като сладко малко розовобузо момченце, захаросан до нагарчане.

Нито Кличко, нито Полунин- безобразно грозни. Но ако все пак, някой ден, ми се наложи да избирам  бих се прежалила за Кличко.  Crazy Твърде нежни са ми балетистите. Имат красиви крака, но раменете им не ми допадат.

# 730
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да преместим страстите (и мъжете Mr. Green) в НОВАТА ТЕМА Laughing

Общи условия

Активация на акаунт