Още мъничко остана МАРТенче да е в мама - тема 12

  • 45 672
  • 496
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 534
Ние от режим на хранене на 3 часа,днес сме на 1 и малко  ooooh! този глад нормален ли е? Сън не ни хваща,а аз съм скапана...

# 196
  • Мнения: 967
Момичета, днес в 9:45 с планово секцио се роди упоритото ни овне Андреа - 3850 гр., 52 см.

# 197
  • Мнения: 2 009
Джинджи,честита Андреа. Да е много здрава ,много щастлива и да се радва на безгрижно детство. Чакам разказ от срещата на каката с малката принцеска

# 198
  • Мнения: 125
Честита Андреа, Джинджи! Нека и в живота да е така упорита.

# 199
  • София
  • Мнения: 1 955
Чистита Андреа,Джинджиии! Да е жива и здрава, красина, кротичка послушна и добра!

# 200
  • Мнения: 148
Да ти е жива и здрава АНДРЕА

# 201
  • USA
  • Мнения: 1 323
Джинджи,да ви е жива и здрава Андреа! Ти бързо се възстановявай!

# 202
  • София
  • Мнения: 1 955
И ние сме в схемата цицкане 1-2 часа и сън 1-2 часа. Денем спи повече. Днес следобяд доста спа. Ама аз се за говорих по телефона с няколко човека и не спах. Вечерта ни беше първата баня вкъщи. Спо след това 3 часа. Но д окато вечерям , мина ррез банята и обърна внимание на баткото, пак не спах... сега съжалявам че не спах , че от 2 часй сме будни и на гърда

# 203
  • Мнения: 2 009
Аз честно казано от както родих пък се радвам на адски много свободно време. Бобо е много спокойно бебе,спинка си кротко ,не плаче,яде бързо,изобщо песен. Сутрин към 10:30-11 го изкарвам в двора,слагам го в количката и го прибирам към 19ч. През това време баткото играе на пързалката,в градинската къщичка или е на люлката,а аз си се препичам на слънце. Днес като заспа Калоян имах време да оплевя бурена около живия плет,изчистих навсякъде,имах време и кафе да пия спокойно. Не знам от организация ли е,от рутината за гледане на малко дете ли е,от повечето опит ли,но сега имам време да свърша толкова много неща,а с първото дете все нещо оставаше недовършнено

# 204
  • София
  • Мнения: 1 955
Гери, от всичко е, което ка с ваш, в комбинация с темперамент на детето и състояние на млекоцентралите. Определено опитът си казва думата. И вкъщи не се чуват продължителни ревове и е спокойно. Обаче въпросната кърма като не ми е в изобилие и не е силно засищаща, проблемът идва с честото хранене и опити да направя нищо с кърмата... чай ли да си взема... нещо специално ла да ям... и с баткото бяхме така и пжбързах да го захраня и токо се кървихме заедно с нормалтата храна година и половина... ама си е усилие

# 205
  • Мнения: 1 256
Джинджи, да ти е жива и здрава Андреа!

# 206
  • USA
  • Мнения: 1 323
И аз като Гери,мисля,че повече върша от колкото като бях бременна. Анджи е спокойна. Спи по цяла нощ в нашето легло и я придърпвам само за ядене. Суче в просъница. Днес натоварихме децата и ги водих в детския музей. Лекси и Андрей се наиграха,кърмих малката в кафето на музея като огладняха всички после още игра,аз лаф с приятелка. Прибрахме се обядвахме всички,после всички по леглата. Следобяд мм ги изведе,аз направих вечеря и остава банята.Пускам момчетата в голямата вана да играят,а баба в малката я къпя набързо обличам я и после набързо и батковците,но тях съм ги научила сами да се къпят,аз помагам с косата. Чета книжки в мойто легло и кърмя беба. Лекси "чете" после една на нея. По леглата всички. Като са на училище успявам и с пазара и готвенето,но до градината не съм стигнала още.То и времето ни още е хладно и дори плевели нямаме още,но това е задача на тати.
Дайте идеи за бързи и лесни сладкиши. Умувам менюто за погачата,че не ми се иска всичко да е от магазина.

# 207
  • Мнения: 2 439
Джинджи, честита рожба! Жива и здрава, и винаги да носи усмивка като деня , в който си избра да се роди  bouquet

Момичета, като ви чета и се депресирам... Дано да сте толкова оправни, заради опита. Иначе за мен няма шанс да имам второ дете някога  Rolling Eyes Днес пак ходихме на лекар. Запека се влошава, въпреки кремчето, което ни дадоха. Сега изписа кортикостероиди за 4-5 дена... Каза, че не е от моята диета и да не се притеснявам

# 208
  • Мнения: 2 009
Ние тук се радваме на лято. Вчера беше 29 градуса и слънцето си беше доста силно. Така да го обичам това хубаво време,особено ако е в комплект с къща с двор. Изкарвам голямото зверче навън,беснее цял ден,тича,скача,играе,разхвърля. Прибираме се вечер вътре,а къщата подредена и помен няма,че живее дете в нея. Виж,като е лошо времето и сме все вътре в къщата,помен няма ,че в нея живеят възрастни  hahaha. Кубчета,коли,пъзели,книжки могат да бъдат намерени на всевъзможни места.

# 209
  • Мнения: 237
Момичета, моят ден започна!!!
Бебето вчера спа 2 часа след обяда и снощи ми разказа играта.
В 4 сутринта се опитахме да се храним, тя пищи, аз се изнервих  ooooh! и ММ я взе да я приспи, та дремнах 2 часа. Сега е мой ред, оставих го да поспи милият. А и той все с бибероната я приспива, а аз не искам да й даваме. А ето че и след бибероната не засуква добре и сега ме боли зърното.
Направо се отчайвам понякога ... особено в такива часове, в които с еборим да ядем, борим се да спим  #Crazy Толкова некадърна никога не съм се чувствала. Знам, че трябва да запазя спокойствие, обаче ми е адски трудно, а знам че така и детето се изнервя покрай мене. Плача си от време на време  Crazy Дано това не е следродилна депресия, че  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт