Чухме сърчицето вече, на НОЕМВРИйското човече!- Тема 2

  • 40 418
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Рим
  • Мнения: 182
Мечи, нямаш повод за притеснение! Аз фолиевата киселина я вземам от години. За момента докторката ми каза да продължа само с нея, но още не съм ходила изобщо на прегледи. Ще видим - предния път си останах само на това, както вече писах, но сега съм по-дърта, знае ли човек!  Laughing

Алексче, нашите още не знаят, аз искам на живо да им кажа, когато пристигнем след няколко дена в България - дай Боже всичко да е топ!  Praynig Надявам се да се зарадват... Иначе, тук се наложи да кажем на свекървата, защото започна да ме гледа подозрително, когато един ден не ми се пиеше нещо кафе. После пък трябваше да се обяснявам защо предпочитам да избегна виното на един семеен рожден ден - тя знае, че аз по половин чаша си сипвам по партита... Та викам, слушай какво, ето защо!  Sunglasses  Не ми се занимаваше да измислям оправдания. Не се притеснявай, вярвам, че майка ти продължава да те подкрепя, може да и е дошла изневиделица новината!  Hug

# 31
  • Мнения: 691
Благодаря ти, Лара, за хубавата тема. Супер си я издокарала Wink 
Ако ти се занимава може да сложиш и един линк към старата някъде.

Аз днес съм на преглед и реших да пия едно хапче Утрогестан вместо да го слагам вагинално.
Установих, че ми става лошо и ми се гади като го пия (аз съм от безсимптомните за сега).
Та щях да ви казвам- ако някоя от вас пие утрогестана и и се гади, може пробва по другия начин Wink
Сигурно го знаете, но да споделя опит и аз  Peace

# 32
  • Рим
  • Мнения: 182
Turanga Leela, и ти ли днес? В колко часà ще ходиш? Стискам палци за прекрасна първа среща!  Hug

А защо си решила да пиеш днес Утрогестан, вместо вагинално? Мислиш, че може да попречи да се види добре ли? (това беше прогестерон, нали?) Иначе, и аз съм чела, че когато се приема през устата, наистина често предизвиква гадене, което изчезва при вагиналния прием.

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 13:36 от Алегрия

# 33
  • Мнения: 165
Страхотна тема,браво.
Момичета,голям срам.Заспивам на работа и като влезе клиент се стряскам,сърцето ще ми изскочи.Днес говорихме с една жена да почне работа при нас,дано се навие,че вече не издържам.Аз пак ще си работя,но малко по-малко.Трети ден съм с гадене и ми е доста зле,обаче спрях цигарите,направо немога да повярвам.
Относно майките,за съжаление няма да казвам на моята,така или иначе не и пука.Малко ми е гадно,но такъв е живота.Ще кажа на брато тия дни,ще ми е интересно да му видя реакцията,той е на 17г. и не е много емоционален.Честно още ме е страх да казвам,не за друго,а защото още ми се струва,като сън.Обаче вече си ми личи.По принцип нямам корем,а сега така съм се напупила.
За сега пия само фолиева к-на по 1 на ден и вит.С по 3до5 на ден.

# 34
  • София
  • Мнения: 210
И аз пия само фолиева от 4мг. х 1 на ден. Друго нищичко не ми даде да пия мойта, каза по-натам. Сутрин като не съм толкова изгладняла за тестено, гледам да ям 1 банан, 1 ябълка и пия фреш портокал от 500 мл, та с това се изчерпват здравословните неща при мен  Joy
Алексче, мойта мама щеше да получи инфаркт, като почна да се вайкааа, направо съжалих , че съм ѝ казала  Mr. Green "Ама ти си толкова младаа, за какво ги учи тия магистратури, да дундуркаш бебе, имаш хубава работа... леле-леле"  #2gunfire Само да кажа, че съм на 25, ама тя мамето май очакваше да раждам след 30  #Crazy

# 35
  • Мнения: 691
Turanga Leela, и ти ли днес? В колко часà ще ходиш? Стискам палци за прекрасна първа среща!  Hug

А защо си решила да пиеш днес Утрогестан, вместо вагинално? Мислиш, че може да попречи да се види добре ли? (това беше прогестерон, нали?) Иначе, и аз съм чела, че когато се приема през устата, наистина често предизвиква гадене, което изчезва при вагиналния прием.



При мен срещата с точката няма да е първа, но пак си се вълнувам. Сменям АГ-то, та с него ще имам първа среща хаха Simple Smile
От естетична гледна точка днес не слагам вагинално утрогестана, че много изтича. Миеш се и пак...
Успех и на теб Алегрия с първия преглед! Довечера да пишеш как е минало Wink

Шана, Михаела- браво за цигарите! Аз още съгрешавам по 1,2....  Sad

# 36
  • Мнения: 251
Аз за сега съм казала само на майка ми и на моменти съжелявам,че все ме пита как съм и аз все казвам добре,а ми се е свило  всичко след прегледа като ми каза че изостава и може пак да е мисед ... Как ще й кажа ако не дай си боже нещо се случи (първия път беше съсипана,щеше да умре от високо кръвно) ще полудея момичета много ме е страх!!! Дано Господ се смили над мен и не ми вземе и това бебче  Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 56
Здравейте бъдещи мами...радвам се и аз да се присъединя към вас...и аз чакам ноемврийчее

# 38
  • Мнения: 101
Здравейтееее  wavey
Лелееее колко бързо сте напреднали само ....не сварвам да чета Simple Smile

Red Hot, радвам се,че си по добре....чочи ще се държи  Hug

Като казахме на нашите и на родителите на мъжа ми, всички бяха хипер щастливи. Майка ми се качи на кораб няколко дена след това и ще се върне чак тогава, когато съм родила живот и здраве. Мъчно и е, амаааа няма как

# 39
  • Мнения: 1 174
Annnnni  не се филмирай, този път всичко ще е по мед и масло, скорпиончетата са издръжливи и инатливи Simple Smile

 Алексче23 - ние се радваме заедно с теб, горе главата, майките винаги се притесняват, повече от необходимото. За казването, казах вчера на шефът ми, той реагира добре, въпреки факта, че се върнах на работа преди 3 седмици.
На майките, сестрите и всички останали, няма да казваме, когато забележат. Не ми е до тях и техните мъдри житейски съвети. Предния път майка ми се зарадва, а майката на ММ като чу новината каза : " А, сватба? Какво ще кажат хората?", това беше първото нещо което чухме, не поздравления или нещо друго. Смятам да си спестя, преиграването и чудото.

# 40
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Плахо се присъединявам към вас, с две чертички и предполагаем термин 28 ноември.

# 41
  • Мнения: 9
Момичета, рядко успявам да се включа, но ви чета с удоволствие  Sunglasses

Ето го мейла ми за фейсбук групата: vesy.st@gmail.com

Аnnnnni, имай вяра, че всичко ще е наред, на бебето най-добре ще му се отрази да си спокойна, колкото и трудно да е в такива моменти! Стискам палци всичко да се развие ок и ти изпращам прегръдки и кураж!

Denity0, Lunno momi4e, добре дошли! Пожелавам ви сладка и лека бременност Simple Smile

Момичета, искам да ви попитам нещо - предстои ми сватба лятото (на 02.07) и нямам представа до тогава колко ще ми е голям корема и колко килца и къде ще съм качила. Опасявам се, че ще приличам на малко слонче в сватбена рокля 261uu Laughing Нямам никаква идея към какъв модел рокля да се ориентирам, а за жалост в последния момент трудно ще реагирам.
 
Има ли някоя от вас опит от предна бременност?

# 42
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Весита, понеже и ние обмисляхме сватба, но в последствие се отказахме.. та аз гледах модели, които скриват корема, вярно, че юли ще сме с големи тумбаци, но пак може да се прикрие. Зависи какво си харесаш ти.  Peace

Тази, например:

Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 101
Аз за сега съм казала само на майка ми и на моменти съжелявам,че все ме пита как съм и аз все казвам добре,а ми се е свило  всичко след прегледа като ми каза че изостава и може пак да е мисед ... Как ще й кажа ако не дай си боже нещо се случи (първия път беше съсипана,щеше да умре от високо кръвно) ще полудея момичета много ме е страх!!! Дано Господ се смили над мен и не ми вземе и това бебче  Praynig Praynig

Аниииии миличка, има вяра  Hug Hug Hug Hug
Ще се наредят нещата по най добрия начин. Бъди по спокойна, много е важно това за "точица" нали знаеш?
Прегръщам те

# 44
  • Мнения: 56
Може ли един въпрос че тотално се обърках..относно смятането на седмиците...последната ми менструация 14,02,2016 според мойте изчисления съм 6. Седмица..според онлайн калкулатор 5 седмица и термин 20 ноември .....пп за фейсбук групата denincety_9406104370@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт