Смешки от форума - 23

  • 116 193
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Във връзка със "сърби ме зАрното" , "потърка се в мен" "правихме го с презерватив" и глобалния въпрос "Бременна ли съм и в кой месец? " се сетих за един виц :

Ученичка се приготвя за излизане с приятели. Отива при майка си:
- Мамо, ако целуна момче по устата, възможно ли е да забременея?
Майката (с усмивка):
- Не, разбира се.
- А ако се целуваме с език?
Майката (напрегнато):
- Също не.
- А ако му направя свирка?
Майката, вече в шок:
- Не, няма да забременееш.
- Аха, а при анален секс?
Майката, шепнейки втрещено, с ръка на сърцето:
- Господи, дъще, ти всичко това за едно излизане ли планираш да го свършиш?
- Не бе, мамо, не се шашкай! Просто си изяснявам кой може да е бащата.

 Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 17 596
Цитат на: Лилянa в пт, 05 фев 2016, 17:46
В алтернативния е пълно с такива. Някои от тях ходят и на други места, не стоят само там.


И добре правят...  Rolling Eyes


Нещо съм спала - добре ще правят да си стоят там...

# 47
  • София
  • Мнения: 12 026
Търси се име за момче със 7 букви и да завършва на Т

Iddiott  Mr. Green

Много ми е интересно как ще се казва бебето.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 197
Търси се име за момче със 7 букви и да завършва на Т

Iddiott  Mr. Green

Много ми е интересно как ще се казва бебето.
Сетих се за Камелот ххах,  но в "Нетипични, странни имена " има и доста по фрапиращи

Последна редакция: нд, 27 мар 2016, 02:32 от Wind .

# 49
  • София
  • Мнения: 7 673
Търси се име за момче със 7 букви и да завършва на Т

Iddiott  Mr. Green

Много ми е интересно как ще се казва бебето.
Сетих се за камелот ххах,  но в "нетипични, странни имена " има.и доста по фрапиращи
И Самолет става.  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 5 197
Цитат
И тогава реших да направя тест за бременност , изненадана видях втора бледа чертичка  EFP . Чела съм що м и бледа има значи има нещо във мен.
Какво ли е това нещо в нея ?
Дано не е някой пришълец

# 51
  • Мнения: 4 569
Има, има ...

# 52
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Мацки, разсмяхте ме супер много.  Laughing Laughing Laughing
 Записвам се да ви следя, сега знам, къде да си оправям настроението, като се скапе.  Joy
Хубав ден

# 53
  • Мнения: 25 891
Цитат
малей, има 100 простотии, които може да извършиш, преди да тръгнеш да се самоубиваш. Вземи се надрусай с нещо, ама така, че да видиш извънземните от халюцинаци и после светът ще ти се вижда различен. Или ходи си показвай г*за на някой надлез на магистралата. Както казах, има поне 100 деструктивни простотии, с които ще си разнообразиш живота и ще се изложиш, но поне ще е весело и накрая ще си още жив, като ти дойде акъл. Съблечи се гола и притичай през игрището на някой стадион. Няма да е по-неудобно от това да ти намерят мъртвото тяло, тогава пак ще те гледат гола, само че и умряла. Изобщо, човек трябва да се излага, докато е жив. 

 newsm20

# 54
# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
 bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 17 596
Търси се име за момче със 7 букви и да завършва на Т

Iddiott  Mr. Green

Много ми е интересно как ще се казва бебето.

хихихи, темай кръстословиц са решавали...

# 57
  • София
  • Мнения: 6 240
Кои водеше статистика на симптомите при забременяване?
Цитат
Здравейте , дами ! При мен ситуацията е следната последната ми менструация беше на 1ви март. Цикълът ми е къс 24-25 дни ... т.е на 24 трябваше да ми дойде . Вчера правих тест .. отрицателен , днес също правих тест ,отново отрицателен... Според  някои ови калкулатори на 11 съм била в овулация , според други на 13ти . На 9ти и на 14 имаме полови контакти , без предпазване . Днес почуствах подръпване в областта на пъпа, дали е имплантация ...?Разбира се болките в кръста и гърдите са на лице .. но тях си ги имам винаги преди менструация .

# 58
  • Мнения: 9 456
Кои водеше статистика на симптомите при забременяване?
Цитат
Здравейте , дами ! При мен ситуацията е следната последната ми менструация беше на 1ви март. Цикълът ми е къс 24-25 дни ... т.е на 24 трябваше да ми дойде . Вчера правих тест .. отрицателен , днес също правих тест ,отново отрицателен... Според  някои ови калкулатори на 11 съм била в овулация , според други на 13ти . На 9ти и на 14 имаме полови контакти , без предпазване . Днес почуствах подръпване в областта на пъпа, дали е имплантация ...?Разбира се болките в кръста и гърдите са на лице .. но тях си ги имам винаги преди менструация .
Не, не. Интернет сайтовете със симптоми на бременност трябва да се забранят. 2 отрицателни теста и пак дали съм бременна?
Мили жени, независимо колко ви се иска да сте бременни, най-, най-сигурният признак, че сте бременни е липса на мензис и положителен тест, ама не 1 ден след очакваната дата, а поне 1-2 седмици по-късно. Всичко останало са някакви симптоми, които вероятно ги има при някои жени, а при други - не.
Ужас! Вече не ми е смешно.

# 59
  • Мнения: 1 283
Ние се смеем, но има хора, които отчаяно искат да забременеят. Не знам какви са тези подръпвания и защо си вярва, че ще усети имплантацията, но след два отрицателни теста още преди закъснението, нищо не се знае. Много по-малко разочаровани ще има, ако си чакат датата на цикъла и при липса на такъв, да правят тестове. Подръпвания, попръцквания, пробождания и разни други глупости, айде моля, стига вече, големи жени са това! То вярно, смях, смях, но вече е жалко всяка втора тема за "евентуална" бременност да е пълна с малоумни въпроси. Има една поредица: Не знаех, че съм бременна. Спокойно, рядкост е, ще разберете и то не по сърбежа зад ухото!

Общи условия

Активация на акаунт