Смешки от форума - 23

  • 115 713
  • 749
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 14 654
С тези тревоги, дето ги имат в семейството, дано не са гледали филма "Приятелю Тед", че там мечето пак е без дрехи, че и без полов орган, но все пак прави секс с една касиерка. Това вече не знам как се обяснява на дете.

# 646
  • Мнения: X
E то филма не е детски . Предвид написаното каква  ли цензура има в този дом .
 Ама както е казано не можем сами да избираме родителите си Grinning

# 647
  • Мнения: 2 718
по папийонка били мечетата....пак че не са леко облечени само по ролекс и презерватив

# 648
  • Мнения: 9 802
Има едни гумени пингвини, те са облечени, да купува от тях Simple Smile. Тя темата е майтап като я четох.

# 649
  • Мнения: 3 784
Цитат
Имаше една тема "най-секси мъже" или нещо в тоя дух. Може ли линк.

От потребител с пол "мъж" и такъв аватар

Първата ми мисъл беше, че иска да провери дали са го сложили в темата.  Laughing

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 23 796
Не сме, беше класация темата и аз я бях пуснала Simple Smile

# 651
  • Мнения: 448
Малко съм го съкратила
Цитат
….Преди време имах много драматични отношения с едно момче – К., разделихме се, аз се измъчвах много, изчерпах целия си потенциал, за да му покажа, че го искам, и преди Нова Година реших да се откажа, категорично. ;…След една година, която за мен беше кошмар, в началото на 2016 срещнах Г. ;…Началото на новата година започна без К., не му честитих празника, игнорирах го и реших да започна нова страница с Г.; …Докато не дойде рождения му ден и аз реших да му пиша и да му го честитя. От тогава той не спира да ми звъни, да ми пише. ….Искам сега да взема решение, което да не ме кара да съжалявам след време. Не искам да се лутам. Г. е прекрасен мъж, но изглежда нещо ми липсва щом контактувам с К., но по никакъв начин не съм направила нещо, с което да обидя Г., но не знам докога. ….
Предложение от потребителка:
Цитат
Да обиколи от А до Я  и белким намери правилният.

# 652
  • София
  • Мнения: 4 328
всеки има право да се полута малко в този живот Simple Smile

# 653
  • Мнения: 10 874
Цитат
Здравейте! Работя в един малък цех. 30 човека работници общо. Петък намерихме яйце сложено в един от многото палети с бутилки. Всичко е стречовано, така че няма как някой да го е сложил след като се ,,запечатат,, бутилките защото ще останат следи. По-големите колежки казаха да не го пипаме. Взеха метла и лопатка и го хвърлиха някъде извън цехът. След това едната колежка пръсна из целият цех захар за да гони магията, така ми каза. Магията не обичала захар, било сладко. Единственото което ни казаха, че яйцето било за смърт или да ти се случи нещо лошо. После ни помолиха да не взимаме сол или каквото и да е било от столоватът. Бихте ли ми разясни ли каква е тази магия с яйце и какво общо има захарта? И като цяло какви са начини за правени на магии и как да разбереш че ти имаш магия?

Цитат
Ще ти обясня аз! Говорим за магията на разваленото вмирисано яйце! знаеш ли колко е лошо да помиришеш развалено яйце? Sick Последствията- мяхате се от цеха, докато не се намери източника, защото кой ще тръгне да търси развалено яйце насред бутилки! Значи вие няма да работите докато не се измирише, а може и да се наложи и основно почистване! Колежката ти, пък от къде знае, че магията не обичала сладко? Вярно че с яйцето върви солчица, черно пиперче и други подправки, и захарта може да се прибави единствено при магията наречена сладкарство, но това да тръгне да разпръсква захар? Тя за мравки не е ли чувала? Аз смятам, че колежката ти пък е направила магия пред очите на всички ви за привличане на мравки! Мравките пък не обичат сол! Ако искаш вземи малко шарена сол и разпъсни и ти, но пък тогава има вероятност да направиш магия за кихане, породена от подправките! ... Абе така както е тръгнало извадете малко ракийка, сварете яйцето, направете малко салатка и да видиш каква магична вечер/ден ще си сътворите!

# 654
  • Мнения: 9 487
Последното е култово!  Joy

# 655
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Уникат.  Joy
Проклето яйце, значи.

# 656
  • София
  • Мнения: 4 328
глей к'во са причинно-следствените връзки.
а то, сигурно някое великденско яйце, зарязано, неизядено в цеха.

# 657
  • София
  • Мнения: 6 207
Отговора е чудесен. Лале, добре че го сподели преди да е минала метлата. Защо ли са били толкова строги  Thinking Те и отговорите в темата с мечетата са били в същия дух, а си стоят.

# 658
  • София
  • Мнения: 1 899
Напоследък все по-често срещам мъже със завидно оформени вежди, епилирани ръце, крака..... Crazy
Цитат
Като отворят пак казармите, до войнишката лавка ще има войнишко козметично студио... Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди...

# 659
  • Мнения: 39 509
Темата е: ТЪРСЯ ДЕТЕГЛЕДАЧКА. А това е една от кандидатките  Mr. Green
Цитат
Развълнувах се и забравих да кажа,че имам отгледани няколко дечица от 12 дневно бебе най малката ,а в момента  съм до 30март с момченце от две години го гледам.Всички станаха общителни любвеобилни и позитивни деца обичат да галят дърветата да обичат Слънцето и да гледат и се радват на живите непрекъснати цветя  Препоръки от родители  също и все хора на високи позиции (в смисъл имащи опт със служители ивъзможност за адекватна преценка относно мен Smile) Hug

Общи условия

Активация на акаунт