Има ли шофиращи мами?

  • 5 424
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
В 6ти месец съм и си шофирам без проблем. Всеки ден карам по 120 км поне, но определено карам много по-бавно и внимателно. Откакто забременях разбрах колко са ужасни легналите полицаи...

# 31
  • Мнения: 52
И с първата и със сегашната бременност не слизам от колата. Не виждам нищо лошо ако се чувстваш добре да шофираш. Дори с първата бременност се научих и да паркирам само на огледала, което за мен си е един голям плюс.

# 32
  • Мнения: 2 173
Карам... работя на май***а си. Обаче се ядосвам, викам, нервирам се и единствено се притеснявам да не се бухна някъде, че с тия колани... а, сега влизам в 6-ти месец и мисля още две-три седмици да покарам и после само да се возя и да ходя повечко, а и колан мисля да не слагам. Не знам как стоят нещата за бременни, но си представям, че ако съм с колан в 8-9 месец и не дай Боже се изтряскаме някъде, пиропатронът гърми и коланът така се стяга, че не знам какво може да стане... да взема да попитам някой катаджия... Колкото до роднини и пр. никой не му е минало през ума да ми дава наклон какво да правя изобщо. За което гигантски им благодаря.

# 33
  • Мнения: 1 153
ЯННА, има специални колани за бременни:

Не дай боже никому катастрофа, още повече пък бременна, но без колан според мен е в пъти по-опасно и за теб, и за бебето.

# 34
  • Мнения: 2 173
Ооо, това е нещо ново за мен. Бях сигурна, че са измислили нещо. Благодаря.

# 35
  • Мнения: 8 962
В точно тази тема е писано за тези колани напред поне 3 пъти, два от които аз.  Благодаря на secret girl
 за снимката, явно това е начина да се забележи.
Слагайте си го това допълнително приспособление, от това зависят животите на вас и на бебето. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 760
Alina, не помня дали ти беше писала първа в тази тема за коланите, но и на теб да благодаря за информацията - не бях чувала за тях и макар да не планирам следващи бременности, се надявам да стана отново леля и вече знам на кого ще дудна, докато си купи такъв колан. Благодаря!

# 37
  • Мнения: 2 173
 Mr. Green Не чета всички теми от-до. А и темата не е за коланите.

Общи условия

Активация на акаунт