Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 331

  • 40 648
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215


Довечера мач - надежда, на 19 концерт - надежда, на 22 премиера - надежда...

# 706
  • Мнения: 20 905


 ooooh!, дано не останем само с надеждата.. Wink

# 707
  • Мнения: 23 344

"Мила моя Елиф. Красавице моя. Любима моя с гората в очите. Отново преживяваме страшни дни. Сигурно се питаш кога ще се засмеем пак. Имаш право. Много страдание ни се падна в този живот.
Но погледнеш ли ме със сърцето си, аз всеки път се усмихвам. За мен ти си нещо повече от любов. Ти си моят живот, моят смисъл, моята съдба. Все отлагахме щастието, или пък то потъваше в страдание. Този път няма да го допусна. Това е най-невъзможният,    най-болезненият миг за нас. Освен за любовта ни, за нашата невинност и чест, съжалявам само за едно. Защо закъснях толкова? Трябваше да те попитам и вчера, докато още можех да държа ръцете ти, докато още се гледахме в очите.
Сега разбирам... вчера е бил един прекрасен ден. Но макар днес да има само болка, ние имаме надежда.
Мила моя Елиф...ще се омъжиш ли за луд като мен? Нека се оженим! Още в деня, в който излезеш. Хайде, синьорина! Кажи ми „да”. Кажи „да”. Нека нашето „утре” бъде любовта.
Обичам те повече от живота си.  Никога не забравяй."

Много красиви думи на комисаря... И спазено обещание...

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215


Събрани кадри на Енгин като Булут, Керим и Йомер.

# 709
  • Мнения: 20 905


       

        Керим и Йомер в добро настроение. Heart Eyes

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215




Търсите ли - търсим... Чакате ли - чакаме...

# 711
  • Мнения: 20 905


Ще ходим ли на мач..? Grinning



Хубава снимка, особено цветово... Heart Eyes

# 712
  • Дубай
  • Мнения: 3 769
И усмивки



# 713
  • Мнения: 23 344


В Аржентина са на финала вече - ТТ е пълен със снимки от 79 серия...



# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215




Майката на Енгин. Няма все още инфо за мероприятието. Прилича ми на сватбено тържество....

# 715
  • Мнения: 20 905




Майката на Енгин. Няма все още инфо за мероприятието. Прилича ми на сватбено тържество....

Откъде дойдоха тези снимки...Да, сватба, ама.....

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215




Майката на Енгин. Няма все още инфо за мероприятието. Прилича ми на сватбено тържество....

Откъде дойдоха тези снимки...Да, сватба, ама.....

От туитър.

# 717
  • Мнения: 20 905




Майката на Енгин. Няма все още инфо за мероприятието. Прилича ми на сватбено тържество....

Откъде дойдоха тези снимки...Да, сватба, ама.....

От туитър.
smile3525
Хубаво щеше да бъде и синът и да е там. Grinning

# 718
  • Мнения: 23 344


Помните ли този момент ?

Мариянка  Two Hearts  страхотна си за снимките - браво !  Ха, намери една и на Енгин  Praynig

# 719
  • Мнения: 9 362
     Енгинки, здравейте

    Все още нямаме снимка на Енгин, обаче има снимка на мама  Heart Eyes Да не би да са закъснели снимки от годежа на братовчедката , на по-възрастните гости newsm78На снимките,които видяхме бяха само младежи  Simple Smile

     
     
     

Общи условия

Активация на акаунт