Какъв крем за лице използвате? – тема IX

  • 161 449
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 329
Къде мога да намеря крема на Жая, който хвалихте в края на предишната тема? Embarassed

Специално този, само в enzo.
В Дрогериите има други серии на марката, тази не я зареждат.
bouquet Не съм го срещала

# 16
  • София
  • Мнения: 11 987
ползвам дневен крем и серум на Натаура, хидратира добре, но нищо повече. Ще го сменям. Преди това ще го довърша.
Не знам към какво да се насоча, но ще мисля, ще пробвам тестери, дано попадна на нещо добро на прилична цена.

# 17
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Джо  bouquet
В момента за дневен ползвам нощния на Корес от серията с магнолия  Laughing /дневния ми е твърде недостатъчен и стои в хладилника за лятото/, отгоре слагам Скинкод с фактор 50+. Редувам с Елизабет Арден Visible difference и хидратиращото мляко пак на Е. Арден.
За нощен ползвам отново нощния Корес, нямам търпение да го свърша и да си взема любимия подхранващ крем на Нукс - Reve de miel  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
В момента ползвам: Филорга пигмент перфект серум,огоре слагам нощем или слийп рикавър, или нищо друго, денем слагам , ако не излизам Тайм филър пак на Филорга, а ако излизам - слънцезащитен на SVR Clarial SPF 50+ или Шисейдо лосион за лице и тяло пак с фактор 50. Много често вкъщи вечер вместо описаните продукти слагам маски - хидратиращи и избелващи на Фрийман, Мезо маската на Филорга, някоя еднократна маска от Лили или ДМ... 

# 19
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Аз все още съм с продукти от професионалната серия на Елизабет Арден, добре ми пасват  Flutter

Поръчах и Hylamide Booster Low-Molecular HA серум. И понеже съм в Канада, вместо поръчката да дойде за два дни объркали обработката и ще я чакам седмица  Mr. Green
 

# 20
  • София
  • Мнения: 859
В момента ползвам на Nuxe за първи пръчки  Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 20 066
Джо, благодарности и от мен за темата!  bouquet

В момента редувам два дневни крема - Trilogy Ultra Hydrating Cream и Yves Rocher Riche Creme с 30 масла. За нощен - Peter Thomas Roth Mega Rich Intensive Anti-Aging Cellular Cream.
Изключително много харесвам крема на Питър Томас Рот - много богата и приятна консистенция, кожата ми се чувства отлично обгрижена с него. Крема на Трилоджи купих след десетки възторжени коментари колко извънземно хидратиращ бил, но при мен не се получи магията - не чувствам кожата си достатъчно хидратирана и подхранена, въпреки че нанасях шипково масло под него. Добре че ще свърши след два-три дни. Очаквах кремът на Ив Роше да е по-богат и тежък заради маслата в състава, но се оказа сравнително лек, съвсем близо до ръба на това да ми е недостатъчен като грижа.  Laughing Околоочният от същата серия обаче е чудесен.
Оглеждам се за нови попълнения, че не ми е спокойно, ако нямам нещо на стенд-бай.  Laughing

# 22
  • Мнения: 949
Страхотна тема. Аз по-назад написах какво ползвам, но се сетих да попитам дали някой е ползвал La Mer или  La Prairie? На мен бюджета никога не ми е стигал за тях, но винаги съм се чудила дали наистина са толкова добри, колкото им е висока цената?

# 23
  • София
  • Мнения: 250
Благодаря за темата  bouquet
Дневната ми грижа включва серум про-колаген витамин С на Медик 8, успокояващ крем за чувствителна кожа 17B на Мария Галанд и крем за разкриване на красотата 161 на Мария Галанд размесен с капка-две смес от масла. Вечер редувам хидратиращата маска на Клиник, маска 81 или подхранващ нощен крем 89 пак на Мария Галанд. През един-два дни слагам и нощен серум с 0,3% ретинол на Медик 8, но сега като ви чета май е по-добре да го спирам.

# 24
  • Мнения: 120
Здравейте момичета! Търсих темичка за слънце защитни кремове, но не намерих и пускам тук. Оглеждам се вече за крем за лице с фактор и попаднах на тази пудра.
http://apteka.framar.bg/30018040/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5% … D1%82%D0%BB%D0%B0

# 25
  • София
  • Мнения: 250
Скрит текст:
Здравейте момичета! Търсих темичка за слънце защитни кремове, но не намерих и пускам тук. Оглеждам се вече за крем за лице с фактор и попаднах на тази пудра.
http://apteka.framar.bg/30018040/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5% … D1%82%D0%BB%D0%B0


Има тема за слънцезащитните средства http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=851427;topicrefid=20  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 120
Благодаря  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 364
Предстои да си взема дневен крем с фактор. Сега съм с някакъв на Юриаж, изобщо не др чувствам добре с него.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 056
Здравейте! Благодаря за темата Hug
Дневната ми грижа в момента е много объркана честно казано  hahaha но така си изглежда:
Сутрин: Измиване на лицето с пяна на Клийн&Клиър, след това розова вода, околоочен крем - в момента този на Рамная байната ( нищо особено), след това новото кремче, което закупих на Авен клиенанс хидра (много хубаво хидратира, но май щеше да е по-добре за зимата), след това слънцезащитен на Биодерма мат 30+ фактор.
Нощната рутина е - измивен гел на Биодерма глобал, розова вода, същия околоочен от сутринта, кремче на Биодерма глобал и 2-3 пъти в седмицата ексдраординари ойл на Лореал.  Stop
Търся си матиращо кремче за през деня сега откакто се стопля времето, ако имате предложения ще се радвам bouquet

# 29
  • Мнения: 252
Здравейте,
Отдавна заглеждам този комплект http://apteka.framar.bg/30046365/%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0% … -20-%D0%BC%D0%BB-

някой ползвал ли го е, доволни ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт