Коя е най-добрата бебешка количка ? Mutsy, Egg, Cybex или Stokke?

  • 30 915
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Моля споделете мнение, ако сте ползвали една от марките за бебешки колички : Mutsy, Egg, Cybex, Stokke. Това ли са най-добрите на пазара като съотношение цена-качество ? Трудно ми да направя избор.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Освен изброените в този клас са:

Bugaboo
iCandy
Vista
Orbit
Mima
4moms

Не е изключено да има и такива които пропускам.

Истината обаче е, че за всеки човек различна количка е най - добрата и това зависи от изискванията му и начина му на живот Wink

# 2
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Няма такова нещо като "най-добра количка".
Има количка, която най-добре отговаря на твоите нужди.
Марките, които си изброила доста се различават една от друга. Повечето модели на Musty са доста тежки, Stokkeто (особено Trailz) - също. И са обемни. Важното за една количка е:
1.Ще ли място в багажника на колата ти?
2. Ще можеш ли сама да я вадиш от там?
3. Ще влезе ли в асансьора (ако има такъв, където живееш) ?
4. Ще изкачваш ли стъпала с нея?
5. Удобна ли ти е на височина и как я усещаш на бутане.
После вече преценяваш колко пари можеш да дадеш и като визия коя най-ти допада. Peace

# 3
  • Мнения: 7
А може ли някой, който е ползвал една от изброените по-горе марки да сподели впечатления и да каже предимства и недостатъци на съответната марка според него.  Дали може да се събере в асансьора и багажника ми и сама ще си отговоря 😄 Мерси !

# 4
  • Мнения: 2 022
Още малко като прочетеш и ще разбереш коя е най- добрата за теб количка!
Хората си губят времето да ти отговорят, имай уважение!

# 5
  • Мнения: 550
Подкрепям мнението на Калей. Аз съм се спряла на cybex balios m за мен тя е най-удобна. Лека, маневрена, събира се в багажника ми и асансьора. Дръжките са ми удобни също и коша е голям. Но трябва ти да си избереш количка не на база мнения, а на теб да ти е удобна. Има много теми за колички  Naughty

# 6
  • Мнения: 7
Още малко като прочетеш и ще разбереш коя е най- добрата за теб количка!
Хората си губят времето да ти отговорят, имай уважение!


 Не виждам към кой съм проявила неуважение ? В самата тема моля за мнение  за съответни колички. Мерси

# 7
  • Мнения: 26
Аз ползвам Stokkeто, но мога да кажа от личен опит, че за мен не е много удобна..тежка е, с малък багажник и на детето ми май не му е много удобна. На пазара има толкова много колички, обиколи и ги разгледай -пробвай  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 654
Cybex Topaz e нашата. Според мен чудесна количка, нямам никакви забележки.

# 9
  • Мнения: 26
Да се поправя от преди малко "ползвах Stoketo" сега чакам второ мъниче и се чудя каква количка да взема, но си мисля, че Cybex Topazе е с много малки гуми, за нашите "перфектни" улици май няма да е удобна Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 197
Аз ползвам Stokkeто, но мога да кажа от личен опит, че за мен не е много удобна..тежка е, с малък багажник и на детето ми май не му е много удобна. На пазара има толкова много колички, обиколи и ги разгледай -пробвай  Simple Smile
Естествено, че няма да му е удобна - този дизайн е предвиден за бебета с размер около 50 см. Всички нещастни бебета, които съм виждала в тези невероятно идиотски колички стоят сгърчени като наказани.
По-нагоре една потребителка ти е написала основните правила за удобна количка. Аз бих добавила и големи гуми - много по-маневрени и удобни са, поемат всякави неравности и осигуряват комфорт на бебето.
И не забравяйте, че всяка майка и всяко бебе са различни. Примерно моето бебе беше много дълго (по тази причина така и не ползвахме бебешко кошче за кола - тя не се събираше в него. Така че първата и количка беше изключително удобна и обемна, но малко тежка. Лятната количка я избрах с три големи гуми и ми беше супер удобно с нея в дупчестите централни улици - перфектна беше за придвижване. В  момента, в който проходи обаче количката стана излишна - детето тръгна само.

# 11
  • Мнения: 26
разгледах доста колички и мисля да взема от тези комбинираните колички, имате ли мнения за тях?

# 12
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Трябва да кажеш какво разбираш под "комбинирана количка"  Grinning

Принципно за избор на колички си има отделна тема. Тук авторката се интересуваше от изброените в заглавието модели.  Peace

# 13
  • Мнения: 26
Да така е, че има др тема, за което се извинявам просто исках да попитам за тези колички, които са от зимен кош, летен и кошница, тези " комбинирани" дали си заслужава да вземеш и трите вида кошове или може да пропуснеш някой?

# 14
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Ами това си е въпрос на лично предпочитание. На мен кошът за новородено ми е страшно удобен, на някой майки пък - не.
Ако имате кола, кошът за кола е абсолютно задължителен, а това да може да се монтира на рамата на количката за мен лично е просто задължително ( но аз доста често се разнасям с кола + деца)

Общи условия

Активация на акаунт